Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się wypowiem jutro, bo moje plany na weekend dopiero się rysują. Raczej w sobotę znajdę ze 2 godziny na spotkanie najchętniej gdzieś na Górnym Mokotowie np. Królikarnia. Niedziela raczej odpada - w Piasecznie, gdzie mieszkam, jest jak co roku piknik rodzinny; zawsze jest bardzo fajnie i kolorowo, trochę atrakcji m. in. występ zespołu Brathanki. Jest gdzie wypić piwo, gdzie usiąść i pogadać. Tylko, że ja w tej chwili nie wiem ile czasu mógłbym Wam poświęcić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super! To ja zaproponuję miejsce. Dotychczas spotykaliśmy się w Łazienkach, ale Łazienki pewnie będą w sobotę zapchane. Co powiedzielibyście na Pola Mokotowskie? Jest gdzie połazić, wypić piwo, strzelić fotę.

Na przykład tutaj: przed restauracją Jeff's Pola Mokotowskie, Warszawa, ul. Żwirki i Wigury 32

godzina 17.00 (?)

chevrolet.jpg.7b5eca9dae1b5e6429ffb87fe57f1aba.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu chyba pełen opis utrudnień łikendowych:

http://warszawa.naszemiasto.pl/artykul/921605,w-najblizszy-weekend-nie-zaparkujemy-samochodu-w-centrum,id,t.html?kategoria=666#207580efdc50cd93,1,3,60

może lepiej się umówić na linii metra, myślę że metra nie wstrzymają żadne demonstracje ani Baraki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może lepiej się umówić na linii metra, myślę że metra nie wstrzymają żadne demonstracje ani Baraki ;)

Chyba nie lepiej, bo stacja metra jest miejscem mniej konkretnym - jest kilka wyjść, a nie wszyscy się znają. Poza tym, nie wszyscy mieszkają na linii metra - są ludzie z Targówka, z Bemowa. Żwirki i Wigury wiedzie wprost na lotnisko, a lotniska nie odetną choćby nie wiem co się działo. Byle jakoś dotrzeć do Pomnika Lotnika, a stamtąd to już rzut beretem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak by nie patrzeć, to jednak np. stacja Metro Centrum jest bardziej w centrum niż Żwirki :)

poza tym w piątek mają zamykać fragmenty dojazdowe na lotnisko. po prostu może być ciężko. ja się miałam przesiadać przy centralnym, ale nie wiadomo jak to będzie wyglądać :)

najwyżej się pospóźniamy trochę :) mi pasuję propo Sabaidee :) i miejsce i godzina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jezeli bylaby taka mozliwosc spotkania gdzies wlasnie bardziej w Centrum to byloby fajnie :) Ewentualnie jakies bardziej rozpoznawalne miejsce, dla kogos kto nie zna Warszawy ;) Tylko nie wiem, czy w Centrum mozna gdzies na swiezym powietrzu posiedziec i wypic piwo np? Chyba raczej nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jezeli bylaby taka mozliwosc spotkania gdzies wlasnie bardziej w Centrum to byloby fajnie :) Ewentualnie jakies bardziej rozpoznawalne miejsce, dla kogos kto nie zna Warszawy ;) Tylko nie wiem, czy w Centrum mozna gdzies na swiezym powietrzu posiedziec i wypic piwo np? Chyba raczej nie?

Na Nowym Świecie można co 10 metrów napić się browara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz, ja np. mogę się spotkać w centrum, np na przystanku autobusowym (wtedy można określić dokładnie którym). i potem dojechać do miejsca np na żwirki albo gdziekolwiek indziej. jak już pisałam będę jechaĆ przez rondo z rotundą :) wysiądę z autobusu 521 albo z tramwaju 9 lub 24. i wsiądę w coś co jedzie do szpitala banacha :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz, ja np. mogę się spotkać w centrum, np na przystanku autobusowym (wtedy można określić dokładnie którym). i potem dojechać do miejsca np na żwirki albo gdziekolwiek indziej. jak już pisałam będę jechaĆ przez rondo z rotundą :) wysiądę z autobusu 521 albo z tramwaju 9 lub 24. i wsiądę w coś co jedzie do szpitala banacha :P

Wsiadasz przy Centralnym w autobus 175 w kierunku okęcia i jesteś przy Banacha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×