Skocz do zawartości
Nerwica.com

.....bardzo proszę, niech ktoś spróbuje mi pomóc......


Kanisza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem pierwszy raz na forum.Choć choruję na nerwicę z przerwami od 2 lat.Przez 7 miesięcy od odstawienia leków miałam spokój, a teraz zmów się zaczęło.Nie od razu od wystąpienia objawów trafiłam znowu do psychiatry.Najpierw diagnozowałam ogólnie rzecz biorąc głowę u innych lekarz, bo teraz moje objawy skupiły się w tej części ciała, czego wcześniej nie miałam.Wyniki badań są ok, więc został mi tylko psychiatra, który znów zalecił psychotropy - seroxat i pernazynę.Nie jestem przekonana do brania tych leków - boję się,ze mi nie pomogą, bo w zasadzie mam same objawy somatyczne związane z głową.Żadnych świadomych lęków, palpitacji, problemów z oddychaniem, napadów paniki.Mam tylko obniżony nastrój - ale myśle ,że to jest wtórne, bo jak tu się nie martwić jak coś się dzieje z Twoją głową od dwóch miesięcy, no i jeszcze ta przerażająca myśl ,że jestem chora na śmiertelną chorobę i umieram i oczywiście mam problemy ze snem.....leki biorę dopiero od poniedziałku, więc wiem ,że muszę jeszcze poczekać...Moje pytanie brzmi:czy ktoś z takimi objawami miał przepisany seroxat i prenazynę, a jak nie to co brał?A może to jednak nie nerwica???

Tak jak pisałm to już drugi epizod nerwicy w moim ,życiu.Ze wsześniejszymi objawami jakoś sobie poradziłam.Myślę ,że już troche wiem o tej chorobie i jeśli mogłabym komuś pomóc, to piszcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×