Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
cynthia

cynthia

Rekomendowane odpowiedzi

@cynthia,  to życzę Ci bycia na koncercie Pidżamy.

Jeśli chodzi o Lane del Rey, to ja przez naprawdę wiele lat nie mogłam jej słuchać. Nie chciałam. Irytowała mnie strasznie barwa jej głosu, jej piosenki. Aż wreszcie niedawno przekonałam się. Miałam gorszy dzień, więcej czasu. Stwierdziłam, że zapoznam się z jej kilkoma albumami i zakochałam się. W życiu bym siebie o coś takiego nie podejrzewała. Musiałam wsłuchać się wiele razy z daną piosenkę. ;)

Z twórczości Myslovitz najbardziej lubię właśnie "Miłość w czasach popkultury" i "Korova Milky Bar", a z tych starszych " Sun machine" oraz " Z rozmyślań przy śniadaniu". 💙

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@utrapienie to może podaj mi parę piosenek. Przesłucham, dam szansę. 🙂

Ooo tak, Sunmachine i Z rozmyślań przy śniadaniu też mega. W ogóle cała ich twórczość jest cudowna. ❤️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja uwielbiam te piosenki : "Bartender", "Love", "White Mustang", "Cinnamon Girl", "Don't Time", "Mariners Apartment Complex", "Venice Bitch", "Young and Beautiful", "Blue Jeans". 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pssst, przepraszam że przerywam ale jakby co, założyłam nam wątek animomangowy: ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Lusesita Dolores napisał:

Co to jest anime

Japońskie animowane seriale 🙂 Mają zazwyczaj 13 albo 26 odcinków po 20 minut, czasami są to szkolne komedie dla nastolatków, czasami przygodowe akcyjniaki a czasami ciężkie dramaty. Jak z serialami na netflixie, możesz trafić na coś ambitnego albo na coś głupkowatego 🙂 Kojarzysz Pokemony? Chyba najbardziej znane, one właśnie się biorą z anime.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Aurora88 napisał:

Japońskie animowane seriale 🙂 Mają zazwyczaj 13 albo 26 odcinków po 20 minut, czasami są to szkolne komedie dla nastolatków, czasami przygodowe akcyjniaki a czasami ciężkie dramaty. Jak z serialami na netflixie, możesz trafić na coś ambitnego albo na coś głupkowatego 🙂 Kojarzysz Pokemony? Chyba najbardziej znane, one właśnie się biorą z anime.

Ahaa

Wiem jak wyglada pokemon ale nie oglądałam tej bajki

ogladałam kiedyś dawno temu czarodziejki z księżyca to jest anime??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Lusesita Dolores napisał:

Ahaa

Wiem jak wyglada pokemon ale nie oglądałam tej bajki

ogladałam kiedyś dawno temu czarodziejki z księżyca to jest anime??

Tak, to jest właśnie anime, ale tego akurat nie ogladałam 🙂 nie wiem czemu, wszystkie moje kolezanki to znaja, a ja jakoś mniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Aurora88 ja też Czarodziejki z księżyca znam tylko z nazwy. Więc nie jesteś sama. 😜

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Seriale? Przecież nie tylko! Jestem fanem anime, ale głównie filmów pełnometrażowych. Nie przepadam ogólnie za serialami, bo nie mam na nie czasu. Moje ulubione filmy spod znaku anime to te Mizayakiego (szalenie oryginalnie, wiem), które są świetnym połączeniem myśli Wschodu z Zachodem. Dobre są też takie klasyki jak "Grobowiec świetlików", "Akira", "Perfect Blue", "Mind Game", "Angel's Egg" czy "Belladonna".

Princess Moon natomiast to kreskówka mojego dzieciństwa. Dzisiaj raczej śmieszy, ale przecież to dobra rzecz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz rację, chciałam nieco przybliżyć temat dla Lusesity, więc napisałam o serialach, ale później mi przyszło do głowy, że w znajomości ogółu są chyba również filmy Miyazakiego, "Księżniczka Mononoke" i "Spirited Away" - piszę o takich, które kojarzę, że puszczają w polskiej TV 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spirited Away i Pokemony to moje dzieciństwo. 🙂

Co do filmów to, jak już wyżej wspomniał android, Perfect Blue - świetna pozycja. Paprika, Ookami Kodomo no ame to Yuki, Mononoke Hime oraz seria filmów Kara no Kyoukai produkcji ufotable również moim zdaniem godne polecenia. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 6.09.2019 o 21:05, utrapienie napisał:

Ja uwielbiam te piosenki : "Bartender", "Love", "White Mustang", "Cinnamon Girl", "Don't Time", "Mariners Apartment Complex", "Venice Bitch", "Young and Beautiful", "Blue Jeans". 

Sorki, że dopiero teraz, ale całkowicie zapomniałam o tym xD

Przesłuchałam ale jakoś mnie nie porwało. Jak dla mnie wszystko na jedno kopyto. Ale rozumiem jeśli tobie się podoba. O gustach się nie dyskutuje. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przez kilka dni nie miałam dostępu do swojego leku przeciwdepresyjnego.

I zamiast spadku nastroju zaobserwowałam jego wzrost. 🤔

Nie wiem, czy to kwestia przypadku, ale od kilku dni mam lepszy humor co jest wręcz niespotykane. 😜

Nie żebym była w manii, nic z tych rzeczy. Po prostu jest mi... lżej. Tak rzadko spotykane uczucie.

Boję się tylko, żeby nie skończyło się to wielkim Bum! , bo w międzyczasie miewam nastroje psychotyczne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi