Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory


wiejskifilozof

Na kogo zagłosujesz?  

36 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo zagłosujesz?

    • Zjednoczona prawica (PiS)
      9
    • Koalicja Obywatelska (PO, Nowoczesna)
      6
    • Lewica
      6
    • PSL+Kukiz15
      0
    • Inne
      9
    • Nie idę na wybory
      6


Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, carlosbueno napisał:

choć samorządowe i europejskie czasem olewałem.

Ja te właśnie bardzo lubię, bo tam się głosuje czasami na małe inicjatywy i na lokalnych działaczy, fajne to jest. Ostatnio np. głosowałam na Sylwię Spurek i fajnie widzieć, jak się udziela w europarlamencie. 

Nie głosuję tylko na uzupełniające wybory do Rady Miasta, nie chce mi się xD 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Aurora88 napisał:

Ja te właśnie bardzo lubię, bo tam się głosuje czasami na małe inicjatywy i na lokalnych działaczy, fajne to jest. Ostatnio np. głosowałam na Sylwię Spurek i fajnie widzieć, jak się udziela w europarlamencie. 

Nie głosuję tylko na uzupełniające wybory do Rady Miasta, nie chce mi się xD 

 

W lokalnych to czasem nie głosuje bo nie znam ludzi a sami rzekomo bezpartyjni są. Do Europarlamentu to głosuje jak już za przeciwnikami tego eurokołchozu, choć to samo w sobie jest sprzeczne. W ogóle to jeszcze taki kandydat co by miał poglądy podobne do moich się nie narodził i głosuje na mniejsze zło. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, wiejskifilozof napisał:

Ja te nie mam kandydata w 100 &,na PIS nie głosuję.Z powodów ideologicznych.

Ja "zmuszony" jestem głosować na katoli i narodowców choć jestem ateistą i na pewno nie narodowcem. No ale gospodarka czy polityka zagraniczna są dla mnie ważniejsze niż ideologia.  To całe zamieszanie wokół LGBT mnie wkurza, to są bzdury a nie poważna polityka, ale politycy obu stron PO i PiS grają tą kartą bo wiedzą że to jest nośne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądnąłem tą debatę, TVPisdało czadu z tymi pytaniami, tendencyjne to mało powiedziane. Jak można na debacie prezydenckiej zadawać pytania o to czy na religii w szkole przygotowywać dziecko do komunii, inne były niewiele lepsze, uczestników debaty też to widać było wkurzało. Najgorzej wypadł chyba Trzaskowski, nie odpowiadał na pytania( ale to norma była bo jak odpowiadać na tak kretyńskie) nudził i klepał frazesy, Duda podobnie jedynie Żółtek jakieś ożywienie wnosił,. Bosak poprawnie ale bez szału mocno go wkurzały pytania widać, bo on nie lubi na takie bzdety odpowiadać.    Ogólnie to i tak nic się nie zmieni, to nie te czasy gdy kto jak wypadł w debacie decydowało o wynikach  wyborów, zabetonowana scena PoPiSu trzyma się mocno na nieszczęście Polski, ale Polacy sami są temu winni.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.02.2020 o 20:31, carlosbueno napisał:

Biedronia- jedyną nadzieję Polski aby dobrze o nas mówili na zachodzie, bo nic tak nie robi reklamy jak prezydent gej. 

No nie wiem, czy by dobrze mówili. Poparcie dla Biedronia udziela m.in. SLD, a SLD jakiś czas temu zadeklarowała sojusz z Komunistyczną Partią Polski, a UE chyba nie lubi oficjalnego komunizmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mark123 napisał:

No nie wiem, czy by dobrze mówili. Poparcie dla Biedronia udziela m.in. SLD, a SLD jakiś czas temu zadeklarowała sojusz z Komunistyczną Partią Polski, a UE chyba nie lubi oficjalnego komunizmu.

Przecież w parlamencie UE jawnie działają partie komunistyczne, a poglądy jeśli nie komunistyczne to wyraźnie socjalistyczne są wręcz dominujące. PO uchodzi w europarlamencie za prawicę, PiS to skrajna prawica, poglądy takie jak ma Biedroń to w Unii ale i większości zachodniej Europy uważane są za centrowe, wszystko tam jest przesunięte ostro w lewo w porównaniu do Polski. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, carlosbueno napisał:

Ja "zmuszony" jestem głosować na katoli i narodowców choć jestem ateistą i na pewno nie narodowcem. No ale gospodarka czy polityka zagraniczna są dla mnie ważniejsze niż ideologia.  To całe zamieszanie wokół LGBT mnie wkurza, to są bzdury a nie poważna polityka, ale politycy obu stron PO i PiS grają tą kartą bo wiedzą że to jest nośne. 

Ja zagłosuje na Trzaskowskiego.A LGBT, to początek.Akcji czegoś więcej, potem będzie zakaz homoseksualizmu.A potem wezmą się za bezdzietnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, wiejskifilozof napisał:

Ja zagłosuje na Trzaskowskiego.A LGBT, to początek.Akcji czegoś więcej, potem będzie zakaz homoseksualizmu.A potem wezmą się za bezdzietnych.

 

Potem wezmą sie za łysych i garbatych, rykoszetem dostaną szczerbaci, wprowadzone zostaną  limity ubytków a sztuczna szczenka opodatkowana. Na końcu wezmą sie za nas, stworzone zostaną getta dla obłąkanych do któeych bedziemy zsyłani. I wisienka na torcie, wieczorny pacierz razy trzy, plus umartwianie ciała za wszystkie grzechy tego świata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem cyz powyższy post jest na serio, ale każda nienawiść w społeczeństwie zaczyna się od mowy nienawiści. Tak było, gdy Hitler doszedł do władzy i tak może być teraz. Takie wypowiedzi uruchamiają mordercze instynkty w części społeczeństwa. Dlatego w normalnym kraju mowa nienawiści jest przestępstwem ściganym z urzędu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, mpConroe napisał:

Nie wiem cyz powyższy post jest na serio, ale każda nienawiść w społeczeństwie zaczyna się od mowy nienawiści. Tak było, gdy Hitler doszedł do władzy i tak może być teraz. Takie wypowiedzi uruchamiają mordercze instynkty w części społeczeństwa. Dlatego w normalnym kraju mowa nienawiści jest przestępstwem ściganym z urzędu. 

Tzw mowa nienawiści to jednak zwykle narzędzie lewicowej propagandy, aby zdeprecjonować konserwatystów i liberałów. Ogólnie to niestety ta kampania zeszła na manowce i gada się o mało istotnych kwestiach typu LGbt czy inne tematy światopoglądowe zamiast o gospodarce czy polityce społecznej.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, carlosbueno napisał:

Tzw mowa nienawiści to jednak zwykle narzędzie lewicowej propagandy, aby zdeprecjonować konserwatystów i liberałów. Ogólnie to niestety ta kampania zeszła na manowce i gada się o mało istotnych kwestiach typu LGbt czy inne tematy światopoglądowe zamiast o gospodarce czy polityce społecznej.

 

 

Dla mnie kwestia LGBT jest najistotniejsza. Co mnie obchodzi polityka społeczna, nie mam dzieci. Na gospodarkę to prezydent ma wpływ żaden.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mpConroe napisał:

Dla mnie kwestia LGBT jest najistotniejsza.

 Oczywiście Twoje prawo i o sympatiach politycznych lepiej dzisiaj nie rozniecać awantur .

 Powiedz mi jedno , czemu czemu te Tęczowe Towarzystwo obraża religię katolicką  , jaja sobie robi z obrazów Matki Bożej i tak im w smak wszystko co  tyczy się świętości ? Tak postępuje hołota , a nie poukładani ludzie .

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Kalebx3 Gorliwy napisał:

 Oczywiście Twoje prawo i o sympatiach politycznych lepiej dzisiaj nie rozniecać awantur .

 Powiedz mi jedno , czemu czemu te Tęczowe Towarzystwo obraża religię katolicką  , jaja sobie robi z obrazów Matki Bożej i tak im w smak wszystko co  tyczy się świętości ? Tak postępuje hołota , a nie poukładani ludzie .

 

Język miłości prawdziwego polskiego katolika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mpConroe napisał:

Nie wiem cyz powyższy post jest na serio, ale każda nienawiść w społeczeństwie zaczyna się od mowy nienawiści. Tak było, gdy Hitler doszedł do władzy i tak może być teraz. Takie wypowiedzi uruchamiają mordercze instynkty w części społeczeństwa. Dlatego w normalnym kraju mowa nienawiści jest przestępstwem ściganym z urzędu. 

 

Ja to powiedziałem w formie żartu. Jeśli takie wypowiedzi uruchamiaja mordercze instynkty, to wszyscy satyrycy powinni być zamknięci w więzieniach.

 

Ja jestem w tej kwestii za Cezarym Pazura. https://wpolityce.pl/m/polityka/504347-pazura-o-poprawnosci-politycznej-przypomina-kultowa-scene

 

Tam jest filmik z jego wypowiedzią.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, mpConroe napisał:

Dla mnie kwestia LGBT jest najistotniejsza. Co mnie obchodzi polityka społeczna, nie mam dzieci. Na gospodarkę to prezydent ma wpływ żaden.

Polityka społeczna to nie tylko dzieci, no ale jeśli LGBT najważniejsze to ok.

Ja sam należę poniekąd do mniejszości seksualnej, ale nie potrzebuje jej reprezentacji w polityce, choć też doznaje pewnej dyskryminacji, może niezbyt uciążliwej ale jednak ciągłe pytania o żonę czy dziewczynę, kochankę bywają męczące. A bywało i że byłem uważany i wyzywany od gejów, na szczęście to wyjątki, choć podejrzenie o mój rzekomy homoseksualizm są powszechne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, neon napisał:

 

Ja to powiedziałem w formie żartu. Jeśli takie wypowiedzi uruchamiaja mordercze instynkty, to wszyscy satyrycy powinni być zamknięci w więzieniach.

 

Ja jestem w tej kwestii za Cezarym Pazura. https://wpolityce.pl/m/polityka/504347-pazura-o-poprawnosci-politycznej-przypomina-kultowa-scene

 

Tam jest filmik z jego wypowiedzią.

 

Polityczna poprawność to współczesna wersja cenzury. A odnośnie czarnych to już przekroczono wszelkie granice, nie możesz nawet publicznie podać danych że czarnych jest 4 więcej wśród przestępców niż białych i że ich IQ jest kilkanaście, kilkadziesiąt pkt niższe od białych i żółtych  bo oskarża cie o  rasizm i wyzwą od faszystów. Za to każdy biały jest odpowiedzialny za wyzysk czarnych, niewolnictwo i ich niedolę i w z zadośćuczynieniu  mamy całować ich stopy i pozwolić się okradać( ale to nie kradzież bo to im się należy za lata wyzysku). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, neon napisał:

 

Potem wezmą sie za łysych i garbatych, rykoszetem dostaną szczerbaci, wprowadzone zostaną  limity ubytków a sztuczna szczenka opodatkowana. Na końcu wezmą sie za nas, stworzone zostaną getta dla obłąkanych do któeych bedziemy zsyłani. I wisienka na torcie, wieczorny pacierz razy trzy, plus umartwianie ciała za wszystkie grzechy tego świata.

Ale będzie można jeść mięso ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×