Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory


wiejskifilozof

Na kogo zagłosujesz?  

36 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo zagłosujesz?

    • Zjednoczona prawica (PiS)
      9
    • Koalicja Obywatelska (PO, Nowoczesna)
      6
    • Lewica
      6
    • PSL+Kukiz15
      0
    • Inne
      9
    • Nie idę na wybory
      6


Rekomendowane odpowiedzi

53 minuty temu, wiejskifilozof napisał:

Nie jestem zadowolony,wynik mi się nie podoba.Głosowałem na Trzaskowskiego.Jestem smutny.To się udziela.

Ale w drugiej turze to Trzaskowski jest faworytem. Wyborcy Hołowni, Biedronia, Kamysza, po części nawet Bosaka zagłosują w drugiej turze  na Trzaska a Duda uzyskał w tej turze wynik bliski swojemu maksimum i już dużo nie ugra. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, carlosbueno napisał:

Ale w drugiej turze to Trzaskowski jest faworytem. Wyborcy Hołowni, Biedronia, Kamysza, po części nawet Bosaka zagłosują w drugiej turze  na Trzaska a Duda uzyskał w tej turze wynik bliski swojemu maksimum i już dużo nie ugra. 

Zobaczymy,bo inaczej będzie po mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Ḍryāgan napisał:

@Mkbewe "oglądałem", chociaż było trudno, bo obydwie były w tym samym czasie. Polska polityka to totalne dno, albo inaczej kabaret. Nie jestem w stanie identyfikować się z żadnym kandydatem.

To prawda, że oboje kandydaci zachowali się nieodpowiednio, choć "bardziej nieodpowiednio" zachował się Pan Andrzej Duda moim zdaniem. Jeżeli Pan Trzaskowski był już na debacie prowadzonej przez TVP to dobrze by było odważyć się i przyjść do TVN. 
"Debata" prowadzona przez TVP to zwykła ustawka, żeby ludzie przyszli i pytania recytowali czy nawet czytać z kartki? O czym to świadczy? Więcej obiektywizmu było w Lesznie, bo przyszli różni dziennikarze, każdy mógł zadać pytanie mniej lub bardziej dotkliwe. 

Niestety oboje dużo mówili, ale mało sedna. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, carlosbueno napisał:

Te ustawki nikogo poważnie myślącego nie interesują, są na poziomie działaczy i elektoratu PoPisu, niestety Polska jest skazana na tą bandę.

Niezależnie od wyniku wyborów, mniej więcej Polska dzieli się na połowę takich i takich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mkbewe napisał:

Niezależnie od wyniku wyborów, mniej więcej Polska dzieli się na połowę takich i takich.

Bez przesady, część osób w ogóle nie chodzi na wybory, nie interesuje się polityką, a około 25  procent głosuję na innych do których ja się zaliczam. Na pewno nie zagłosuje na tych popisowców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, carlosbueno napisał:

Bez przesady, część osób w ogóle nie chodzi na wybory, nie interesuje się polityką, a około 25  procent głosuję na innych do których ja się zaliczam. Na pewno nie zagłosuje na tych popisowców.

Chodziło mi, że z tych co będą głosować, różnica będzie nieznaczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię polityki, jednak myślę że Duda ma większe szanse w 2 turze. Machina propagandowa w postaci TVP była wykorzystana w całości, tyle czasu mielenia tematu, że jest w Polsce dobrze i Niemcy zazdroszczą dobrobytu "nie zmarnują się". Nie popieram również Trzaskowskiego, bo również bardzo daleko mi do jego poglądów i uważam że żaden z tych kandydatów nie jest odpowiedni. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mkbewe napisał:

Dlatego powinno się wybrać mniejsze zło, by potem mieć prawo ewentualnie się żalić na władzę.

Ja dosyć mam wybierania mniejszego zła, w poprzednich wyborach zagłosowałem na Dudę a bardziej przeciw Komorowi, teraz nie zamierzam go popierać bo pokazał jaki jest "niezależny" a na zwolennika marksizmu kulturowego do tego wywodzącego się z tej złodziejskiej partii jakim jest Trzaskowski  nie zagłosuje nigdy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za eutanazją, za tym żeby pary jednopłciowe mogły adoptować dzieci, jestem za tym żeby sprowadzić tu migrantów ale w rozsadny sposób czarnych chrześcijanów i takich którzy chca sie uczyc języka i uczyć w ogóle. Żeby nie tworzyli tu gett, żeby tworzyli związki z białymi i sie mieszali. Za dużo ludzi jest zacofanych i poddaje ostracyzmowi i faszyzmowi ludzi tylko dlatego że ich nie zna i nie poznał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, neon napisał:

Ja jestem za eutanazją, za tym żeby pary jednopłciowe mogły adoptować dzieci, jestem za tym żeby sprowadzić tu migrantów ale w rozsadny sposób czarnych chrześcijanów i takich którzy chca sie uczyc języka i uczyć w ogóle.

Za eutanazja też jestem. A co do imigrantów to jeśli nie są muzułmanami i murzynami( chyba że to elita; studenci czy inżynierowie, doktorzy)  to nie mam nic przeciwko.  Jak będą pracować i się integrować to jak najbardziej, bo w obecnej  sytuacji demograficznej są oni nam niezbędni, najlepiej jakby byli z byłych republik radzieckich albo dalekiego wschodu bo z krajów arabskich i Afryki generują tylko koszta socjalne i wzrost przemocy, co pokazuje sytuacja w zachodniej Europie. 

A co do adopcji dzieci przez pary homoseksualne to temat tak marginalny że szkoda się nim zajmować i czynienie z tego głównego tematu przedwyborczego nie dobrze świadczy o inteligencji ludzi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, carlosbueno napisał:

A na kogo niby miałem zagłosować na tego marksistę z POronionej partii czy może na pobożnego socjalistę dla którego LGBT jest najważniejszym problemem Polski.  

Jedno słowo: BYKOWE. Pamiętaj o tym. To nas dotyczy, Carlos :D:D:D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Psychoanalepsja_SS napisał:

Jedno słowo: BYKOWE. Pamiętaj o tym. To nas dotyczy, Carlos :D:D:D.

Wiesz co ja o tym bykowym słyszę od 2005 roku, w sumie PiS rządziło 7 lat od tego czasu i jakoś tego nie wprowadzono, przecież prezes to stary kawaler i póki żyje tego nie wprowadzą😊. Poniekąd za bykowe można uznać 500 plus, bo stary bezdzietny  kawaler tego nie dostanie. W sumie to uświadomiłem sobie jak bardzo podobny jestem do Kaczyńskiego, jesteśmy starymi kawalerami bez jakiejkolwiek znanej przeszłości związkowej  którzy większość życia mieszkali w domu rodzinnym z matką, nie mamy prawa jazda i nie znamy realnego życia, do tego jesteśmy rozpolitykowani,  tylko ja nie mam wpływu na nic a on jest nieformalnie najważniejszy w kraju.   

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, neon napisał:

Ja też juz o tym bykowym słyszałem 10 lat temu. Swoja drogą ciekawe, czy jakby chcieli je wprowadzić, czy dla carlosa tez to byłby wątek poboczyny kampanii wyborczej :D

Nie wprowadzą bo współcześnie za dużo jest singli, nikt o zdrowych zmysłach nie chciałby utracić tego elektoratu. Samotni faceci to elektorat bardziej PiS lub konfederacji  niż PO, na która głosują ludzie tzw sukcesu również rodzinnego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Jurecki napisał:

A dlaczego ze świecą? Wybory to nie różaniec przecie :D

 

Świeca do "zaświecowania" kandydata na którego sie nie głosowało, tak aby nie można bylo unieważnic głosu. Po potraktowaniu woskiem nie da sie dostawić krzyżyka. Taka paranoja troche.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na fb widzę wszyscy szaleją z tymi gwiazdkami, gdyby zwolennicy prawicy takie coś zrobili to by im konta pousuwali. Ja to się boje tam swoje poglądy pokazać, bo by mnie z niego usunęli i jeszcze nasłali kogoś , zresztą nie należy mi na tanim poklasku i jakiś konfliktach, dosyć ich już mamy w Polsce. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×