Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Kraków]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Tekla

 

Nie czytałem Twoich wszystkich postów ale widzę że naprawdę masz problem bo chyba nikt tak za bardzo Cię nie rozumie,z miłą chęcią pogadam tylko kiedy?Daj jakoś znać igłowa do góry,mi też się wydawało że to już koniec,że nie ma wyjścia,że nigdy nie wygrzebie się z tego gówna,z tych lęków,bólów i myśli że umieram ale teraz wiem że jest inaczej :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu musisz wyprowadzić się z domu?Aż tak źle jest w relacjach między Tobą i rodzicami?Naprawdę nie ma z tego wyjścia?Co jest problemem w Twoim domu?Cholera,nie ma takich spraw których nie można wytłumaczyć,jak mogę Ci pomóc?Ja też mam doła jak cholera bo nie mam pracy od 4 miesięcy i popadam w pieprzoną depresje i jakąś dziwną nerwice lękową z którą walcze już dobre 3 lata,tylko jak z nią wygrać jak życie kopie po tyłku.I właśnie po to jest to forum,żeby sobie pogadać,spotkać się i dowiedzieć się że się nie jest samemu....chyba,też jestem z Krakowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz gdzie jest teatr bagatela? po drugiej stronie skrzyżowania przy plantach taki szary budynek często z ogródkiem pod folią. To jest bunkier sztuki. Zresztą spytaj kioskarke one wiedzą wszystko :D

 

EDIT: najlepiej byłoby się spiknąć na początku stycznia, zanim ruszy sesja. Pizcie mi na gg jak są chętni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×