Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Kraków]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Mam na imię Gośka, miekszam i pracuję w Krakowie. Jestem "nowym nabytkiem" na tym forum. Dopiero je wertuję. Mam nerwicę żołądka, która daje o sobie znaćprzede wszystkim od późnego popołudnia i wieczorem, a od lat "żyję z" lekką na nerwicą natręctw. Chicałabym się czasem spotkać z ludźmi, którzy mają problem z nerwicą, pogadać... Nie tylko w necie. Na razie podczytuję forum. Mam nadzieję, że uda mi się wziąć udział w jakimś miłym spotkanku.

Pozdrawiam wszystkich!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo mnie nie było ale nie znaczy że was nie obserwuję i nie czytam waszych postów...myślę że może uda mi się wdepnąć do kulturalnego w piątek więc zmobilizujcie się i przybywajcie bo to rzadka okazja :D:D Witaj Marta,witaj Jarek no i wszyscy :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok 12 sierpnia przyjezdzam na dwa tygodnie do domu w Krakowie.Pracuje we wloszech.Z wielka przyjemnoscia spotkam sie z nerwusami.Stawiam kawe ,chetnie poznam ludzi ,ktorzy walcza z tym dziadostwem.pogadac zawsze mozna,tutaj niestety nie mam z kim.Mimo wszystko nie poddaje sie.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalogowałam sie dzis... przeczytałam to i owo..zateskniło mi sie za takim spotkaniem.... tym bardziej ze je nietutejsza w sumie jestem...jak by nie było.. w Krakowie mieszkam dopiero od 5 lat... wiec i znajomych zbyt duzo nie mam... a z doświdczenie wiem..ze osoby z problemami... takimi jak My Wszyscy tu bywajacy .. to naprawde wartosciowi ludzie... jakies takie swojskie chłopiska i babeczki...:))) sama kiedyś przeszłam terapie zamknieta ...ale w calkiem innym miescie... na pólnocy Polski i do tej poty utrzymuje kontakt ..chociazby tel. z tamtymi osobami... ale spotkanie tak face to face... to co innego...

Z tym .ze ja to cholernie niesmiała jestem w takich pierwszych kontaktach ( potem gdy poczuje sie bezpiecznie nie jest juz tak zle:) ... a do tego nie wiem..czy te spotkania jeszcze sie odbywaja?....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zadne tam tajemne tajemnice. po prostu przez pewien czas stali spotykanci nie mogli się spotykać. Myślę, że stary dobry kulturalny godz 20 antresolka to jednak dobra meta. Przenoisiny były do ogródka jak ladna pogoda, ale tam trudno gadac, bo głośno.

Ja w tym tygodniu nie mogę, ale przeciez mozecie się zgadać i beze mnie:))

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:13 pm ]

oczywiscie w piatek o 20, bo chyba tego nie napisalam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×