Skocz do zawartości
Nerwica.com

Miłosierdzie Boże


drań

Rekomendowane odpowiedzi

TruchłoBoga, ależ to płytkie.

Ciągły bełkot, że ludzie wierzą ze strachu, lub w razie czego.

 

Powiedz jasno, że nie wierzysz, bo boisz się bać i nie masz żadnych innych wyższych pobudek.

Wybierasz przaśną drogę pi najmniejszej linii oporu, niczym szympans.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

take, to, że coś jest smutne, nie oznacza od razu, że należy dorabiać do tego marną ideologię, żeby owego smutku się pozbyć. Nie wiem, gdzie jest tu pole do określania czegoś logicznym lub logiki pozbawionym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TruchłoBoga, ależ to płytkie.

Ciągły bełkot, że ludzie wierzą ze strachu, lub w razie czego.

 

Powiedz jasno, że nie wierzysz, bo boisz się bać i nie masz żadnych innych wyższych pobudek.

Wybierasz przaśną drogę pi najmniejszej linii oporu, niczym szympans.

 

Możesz się zwyczajnie nie odzywać, bo ośmieszasz się po raz enty. To nie ja wszelką argumentację ripostuję zdaniami "bo tak jest" "bóg jest najwyższy". Zwyczajnie wam straszno, że zdechniecie i nie będzie nagrody, to nie bełkot, tylko prawda.

To ty wybierasz najmniejszą linię oporu: deklarujesz oportunistyczną wiarę, ale już trzymać się jej zasad jest ci ciężko. Nie wstyd ci? Rzekoma Bozia widzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybierasz przaśną drogę pi najmniejszej linii oporu, niczym szympans.

 

Jak już, to po linii najmniejszego oporu. To chyba właśnie szympansy mają problem z nauką języków, jak już tkwimy w zoologicznych porównaniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marwil, nie odnoś się do mnie, bo ja cię nie rozumiem. Piszesz jakimś dialektem, w dodatku słabość twego umysłu jest porażająca, co wzbudza tylko mój smutek. A ja nie mam tabletek, jak ty, żeby ciągle być na fazie. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marwil, nie odnoś się do mnie, bo ja cię nie rozumiem. Piszesz jakimś dialektem, w dodatku słabość twego umysłu jest porażająca, co wzbudza tylko mój smutek. A ja nie mam tabletek, jak ty, żeby ciągle być na fazie. :(

 

Ależ ja nie biorę tabletek, a poddenerwowanie mylisz z rozkoszą, jaką sprawia mi obnażanie takich trolli.

To znasz tyle języków, a brakuje umiejętności przy zwykłym dialekcie?

Niech ci szechter zainstaluje słownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja nie biorę tabletek, a poddenerwowanie mylisz z rozkoszą, jaką sprawia mi obnażanie takich trolli..

 

Ty to jesteś jednak

 

@down: wariat bym powiedział

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa trzy rodzaje prawdy: cała prawda, tylko prawda i gówno prawda, którą najczęściej można spotkac na YouTube, ale - jak wpomniała khaleesi - jutuberzy wychodzą często z założenia, że "najmojsza prawda jest jedyną słuszna" :P

 

Jeszcze moja prawda. Zwie się Najprawdziwsza Prawda. Wielkimi literami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×