Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co to może być


lless534

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszyyskim, założyłam tu konto żeby się poradzić bo głupieje na domyslach.. Jestem mega dużym hipochondrykiem i odwala mi od głupiego przeziębienia. Ten tydzień zawalił mi psyche do kwadratu. Przeziębilam się i bolały mnie nogi zaczęłam szukać w internecie i wiadomo ze pokazały się same złe rzeczy już byłam pewna że to tss albo stwardnienie rozsiane, krzywo co. Sama sie nasluchiwalam i wyszukiwałam chorób a jak tylko przeczytałam o innej chorobie tamte objawy przeszły jak ręką odjąl. Potem jak mi przeszło zaczęły mnie nachodzi krzywe myśli, tylko złe których nie potrafiłam opanować. Nie mogłam spać ani normalnie funkcjonować. Usralo mi sie ze mogę mieć schizofrenię i strasznie sie tego boję. Jutro idę do psychologa szkolnego (mam 17l) zapytać co mam z tym robić. Czy ktoś z was miał podobne objawy. Czy to nerwica czy serio już świruje? Niby nie mam żadnych glosow ale z byle powodu chce mi się płakać takie rozregulowanie nastroju. Cały dzień to jedna wielka kula stresu nie ma momentu w którym jestem spokojna. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź i wsparcie:) do psychologa idę jednak jutro bo dziś nazwal i nie przyszedł:( też mam wrażenie ze to nerwica lękowa tylko zastanawia mnie to ze jestem zestresowana cały dzień a nie mam ogólnego ataku histerii w danym momencie. To mega dziwne, nie mam żadnych objawów psychotycznych ale podświadomie ich nasluchuje mimo ze sie ich boję katastrofa.. A w nocy to najgorzej. Dam znać jak po wizycie, jeszcze raz dzięki:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mi trochę lepiej:) sama sobie tłumacze ze majac schizofrenię nie pisałabym tutaj i nawet nie zastanawiałam się czy ją mam ale umysł płata różne figle i negatywne myśli rozsadzają mi czaszkę.. Liczę że dostanę jakiś lek przeciw lekowy bo naprawdę ciężko jest:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rodzice są już tym zmęczeni, reagują niezbyt mile więc już sie nie udzielam w tej sprawie. Boli mnie ze psycholog wmawia ze wszytsko jest ok jak od ponad miesiące mam dni w których nie mogę zasnąć np 3dni pod rząd, miesiączka spóźnia mi sie nawet do miesiąca, włosy lecą waga mi leci, nie mogę nic zjeść boję sie przełkac, ciągle boję się ze usłyszę głosy że wyjdzie mi jakąś psychoza, boję się ze ktoś mnie napadzie jak wyjdę z psem na dwór, boję sie wychodzić boję sie ze ludzie mnie wymieja, boję sie ze dostane guza mózgu i będę warzywem boję się myśleć.. BOJĘ SIĘ TEGO ZE SIE BOJE. ja już nawet nie funkcjonuje jak trzeba odkąd wstanę do momentu aż położę sie spać towarzyszy mi uczucie stałego niepokoju, paniki, drżenie i skakanie i spięcie kończyn, nie mówiąc o mdłościach uderzeniach gorąca i powalonych myśli. Miałam takie dobre nastawienie teraz mam wrażenie ze juz z tego nie wyjdę pogłębia mnie to. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×