Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica natręctw czy urojenia/schiza?


Neoprene

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

To już moja druga nerwica natręctw.

Zaczynało się od lękiem przed homoseksualizmem a teraz boję się, że mam schizofrenię.

Jak coś usłyszę to od razu pytam się kogoś z ławki czy to słyszał, jeżeli nie to wpadam w panikę. Źle się czuję, kołatanie serca, kiedyś miałem napad paniki ale to przez to, że pomyliłem dni.

Ostatnio doszły do mnie myśli, że osoby którym chciałem(i nawet chcę) zaimponować obserwują mnie, gadają o mnie lub czytają w myślach. Wiem, że to NIEMOŻLIWE ale ciągle mi się wydaje, że tak jest. Chodzę do psychiatry i twierdzi że to nerwica i nie mam się czego bać, ale jeżeli to schizofrenia???!!

Po za tym mam myśli, że może sobie coś zrobię albo boję się szczepień i pobierania krwi bo mam myśli, że może wyjdzie mi z krwi poważna choroba, a szczepionka nie zadziała jak powinna, lub że jak jadę autem stanie się wypadek. Po za tym, że może żyjemy w matrixie ale jest tak jak z tamtymi, nie wierze w to ale dalej o tym myślę, "a może jednak"

 

Co to może być?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Neoprene, cześć. To wygląda na nerwicę. Ona potrafi naprawdę namieszać w głowie, może Ci się wydawać, że coś słyszysz itd. Ale masz krytycyzm zachowany. Skoro psychiatra twierdzi, że to nerwica, to pewnie ma rację. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałem codziennie po 1 tabletce fluoksteyny 10mg, teraz biorę po 2 tabletki. Zauważyłem, że czasami tak cichutko słyszę np w szkole dźwięk z messengera albo w domu jak byli u mnie znajomi to słyszałem ładowarkę(te dźwięki są bardzo bardzo ciche, krótkie i zdarzały mi się tylko wśród ludzi, jak jestem sam to nigdy czegoś takiego nie ma(było 1 raz), może dla tego, że wśród ludzi ciągle o tym myślę?) Po za tym wspominaliście o tym, że może mi się tylko wydawać, że coś słyszę prawda? Głosów nie słyszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×