Skocz do zawartości
Nerwica.com

Przymusowe leczenie psychiatryczne na mocy orzeczenia sądu


Mbleble1990

Rekomendowane odpowiedzi

Cały czas mam nadzieję, że dostanę tylko grzywnę czy prace społeczne ewentualnie wyrok w zawieszeniu. Zresztą wolałbym nawet iść do więzienia niż do psychiatryka bo przynajmniej będę wiedział kiedy wyjdę i będę mógł odliczać czas do wyjścia a bezterminowo w psychiatryku to jakaś masakra, przecież mogą trzymać tam do końca życia.

wobec tego mozna by temu biegłemu oznajmić że nawet schizofrenia alkoholizm i pedofilia w Holandii się kwalifikuje do eutanazji i czy miał by pieniądze aby cie tam posłać i równie lekką ręką zamienić cie w gorący kubek jak ma pieniądze na to aby ci dać bez oddechu na haloperidolu i fenactilu za darmo i czy jeszcze w tym samym dniu tak jak stoisz byś leciał do Amsterdamu,rano by cie zaprowadzili do szpitala a wieczorem już by ciebie nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brzmi to trochę jak z powieści lot nad kukułczym gniazdem. jednak warto pamiętać że szpital to nic fajnego. właśnie wyszedłem i miałem to szczęście że byłem w większości z pacjentami alkoholowymi którzy byli na odwyku. pacjenci psychiatryczni to albo neutralni, zabawni ale raczej to poje.bani.

 

i to wcale nie są wtedy żarty.

 

sam nie wiem czy więźienie nie lepsze jak się na takich trafi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje, miotam się a nic z tego pewnie nie wyjdzie xD

Jakby coś miało być to już dawno by chyba napisali, a chyba nawet rozprawy nie będzie bo mi to umorzyli.

Więc nie będzie psychiatryka, nic tylko się mogę cieszyć i uważać na przyszłość, żeby do takich sytuacji nie doprowadzać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×