Skocz do zawartości
Nerwica.com

Śląski zlot 2018


arahja7

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Abigail_1Sm25 napisał:

A planszówki lubię, ale sama nie posiadam, mój mąż wszystkie pozabierał.

widzę że chytrus żadnej części majątku nie oszczędzi 😮

5 minut temu, arahja7 napisał:

zupełnie nie znam sie na grach. Jedyne karty w jakie grałam to był poker, makao i chyba pan :(

mi by tam rozbierany poker w zupełności wystarczył :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, arahja7 napisał:

@anemon zupełnie nie znam sie na grach

ja też nie :classic_blush: ewentualnie chińczyk, "gra na emocjach"(karty), tradycyjne gry w karty, warcaby i tyle

edycja:

Cytat

@anemon wydaje mi się, że nie ma sensu dostosowywać terminu do osób, choć nie ukrywam, że 9ty mi pasuje

poczekamy na dziewczyny, może przypasuje im nowy termin

Edytowane przez anemon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, arahja7 napisał:

@anemon wydaje mi się, że nie ma sensu dostosowywać terminu do osób, choć nie ukrywam, że 9ty mi pasuje. Co prawda będzie przed wypłatą ale trudno. Kilka osób wypowiada sie to niech dadzą znać co myślą o tych trzech terminach.

9 grudnia w niedzielę; godzina 17.00, Katowice

Nowa lista chętnych:

1. anemon

2. arahja7

3. Teksas

Jeśli miałoby to być w weekend 15-16 grudnia to też dam radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam chińczyka! Myślałam, że chodzi o inne planszówki. To można wydrukować, to nie problem :) Trzeba tylko zamówić na allegro pionki i kostkę do gry albo ktoś by przyniósł, ewentualnie na wstępie każdy kupuje 4 kapslowane napoje i gramy kapslami :D

10 minut temu, KotJaroslawa napisał:

mi by tam rozbierany poker w zupełności wystarczył :D 

Mi też, ale to nie forum o tej tematyce :D Kocie, ty ślązok?

Edytowane przez arahja7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, arahja7 napisał:

Myślałam, że chodzi o inne planszówk

myślałam, że chodzi o planszówki RPG, nawet szukałam knajp z planszówkami do wypożyczenia, w centrum Katowic są trzy, ale ja się tam raczej nie odnajdę (chyba, że gra dla początkujących u boku kogoś doświadczonego)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@anemon kiedyś w cybermachinie było fajnie, ale od kiedy przenieśli się w nowe miejsce to mi się już nie podoba, wszyscy siedzą na kupie. Właśnie z rpgi nigdy nie grałam, chińczyk jest ok ;) To jakie pytania, zadania mogłyby być w takiej naszej wersji chińczyka? :D

@KotJaroslawa to wpadniesz do nas? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat

widzę że chytrus żadnej części majątku nie oszczędzi 😮

Nieee... to zawsze było bardziej jego hobby niż moje, ja tak przy okazji zaczęłam grać i mi się spodobało. Tylko to były takie poważniejsze gry 🙂 

A jak jest w tym klubie? kawiarni? Nigdy tam nie byłam.

I czy nie byłoby lepiej o trochę wcześniejszej godzinie się spotkać?

 

9 grudnia w niedzielę; godzina 17.00, Katowice

Nowa lista chętnych:

1. anemon

2. arahja7

3. Teksas

4. abigail_1sm25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, KotJaroslawa napisał:

88 hihihi 🤭

Dziadu zdziadziały. Ja jestem 91 i nie czuję się staro. Nie masz wymówek. Stawisz się i będziesz nas bawił.

@Abigail_1Sm25 ja tam byłam raz, duże miejsce ale to było dawno temu. Myślę, że jak ustalimy termin to najwyżej przesuniemy godzinę spotkania na wcześniejszą, żeby nie wejść do knajpy w tłumy. No i warto będzie coś zarezerwować lub przyjść na otwarcie :) Kiedyś były tam fajne loże, można było zaszyć się w zakątku, ale to pewnie trzeba rezerwować

Edytowane przez arahja7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 grudnia w niedzielę; godzina 17.00, Katowice

Nowa lista chętnych:

1. anemon

2. arahja7

3. Teksas

4. abigail_1sm25

5. Uprising

 

Jeśli chodzi o gry to miałam na myśli RPG. Nie posiadam gier dla początkujących, mam tylko bardziej rozbudowane strategie rozwojowe. Jak chcecie to jest klubo kawiarnia Ludiversum niedaleko Dworca PKP, posiadają dość spore zaplecze z grami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Abigail_1Sm25, nie byłoby szybciej przyjechać busem?

 

Spodobał mi się pomysł @arahja7. Co sądzicie o tym, by podczas zlotu wymyślić własną grę towarzyską, w którą można by zagrać na kolejnym spotkaniu?

 

Zastanowię się jeszcze nad miejscówką, najwyżej poddamy kilka propozycji głosowaniu. Zachęcam do wpisywania swoich typów wraz z linkami do stron www.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie jak @Abigail_1Sm25 preferuję strategie rozwojowe, ale również się dostosuję.

Moje typy to:

- Herbaciarnia Fanaberia, mała klimatyczna knajpka, są fajne loże, gdzie można na ziemi na poduszkać usiąść. Loże trzeba rezerwować, bo popołudniami/wieczorami sporo ludzi się tam zbiera.

http://www.fanaberia.katowice.pl/index.php?strona=galeria

- Klub Podrózników Namaste. Akurat 9 grudnia odbywać będzie się tam pokaz dotyczący podróży po Pustyni Atakama (dopiero o 19). Fajne miejsce, gdzie nie schodzi się bydło.

https://www.facebook.com/KlubNamaste/

- Ludiversum - planszówkowa kawiarnia. Miejsce, gdzie przeważnie schodzą się gracze planszówek, posiadają bardzo bogate zaplecze gier, z których można korzystać. Akurat 9 grudnia odbywa się tam liga w jakąś grę, ale zapewne nie trzeba brać w niej udziału. 

https://www.facebook.com/ludiversum/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×