Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zaufanie do internisty


kintre

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Czy ufacie lekarzom pierwszego kontaktu? :roll: Czy idziecie do niego podejrzewajac jakąś powazniejsza chorobę czy od razu do specjalistów? Ufacie jesli lekarz internista mówi Wam "wszystko jest okej"? Ja odkąd zaczęłam wsluchiwac się w swoje cialo jakoś nie ufam mojej lekarce.. Tak jestem hipochondrykiem. :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi kiedyś grype leczył starszy pan kardiolog.grypa była tak ciężka że aż nerki mi staneły na kilka dni,od 2 tyg nic nie jadłem i hiperpireksja która nie spadała.gdyby nie on to by mnie nie było na ziemi.a że kardiolog bo tylko on był.nie było żadnego internisty a to było totalne zadupie.sąsiady mnie "ratowali" promazyną w kroplach na męczące wymioty.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kintre,

Jak mam ufać rodzinnej jak mi wczoraj powiedziala ze ona sie na tym nie zna a chodzi o sprawdzenie morfologii z rozmazem i powiedziala zebym sobie poszla do psychiatry:///

 

 

 

Yyy.. Czemu akurat do psychiatry masz z tym iść? :shock: chyba interpretacja krwi z rozmazem to podstawa która powinien znać każdy rodzinny.. No chyba że się mylę to może czas zacząć interpretować przez internet. A potem mówią "nie czytać internetu" kuźwa bądź tu mądry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak średnio ufam bym powiedział ;)

Część z nich to idioci jak z demota, cieżko powiedzieć ile %, to zależy od człowieka.

 

[attachment=0]leki-na-przezic499bienie-i-grypc499-2.jpg[/attachment]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×