Skocz do zawartości
Nerwica.com

czy są osoby którę chudną po lekach?


one man show

Rekomendowane odpowiedzi

ja tak mam. że chudnę. leki sam sobie dobieram. bo raz czuje się lepiej raz gorzej. czyli czasami biorę minimalną dawkę przepisaną przez lekarza a czasami biorę więcej - jak mam natłok myśli - czyli stosuje się do zaleceń jednocześnie tego nie robiąc. w efekcie wcale nie mam zwiększonego łaknienia. i szczupleje bo leki są dobrze dobrane. zażywam je choć nie jestem chory. ale odnoszę wrażenie że pustka i stany traumatyczne i stresowe doprowadziły do tego że mam natłok myśli.

 

jak jest u was?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że nie dasz sobie wmówić że masz problem, ale u mnie to zależy.

 

Ogólnie zauważyłem że metabolizm zależy wiele od choroby - potrafiłem mieć stany maniakalne po których jedynie co to latałem do łazienki przez bóle żołądka, jadłem raz dziennie i tak tyłem.

Teraz niby jem więcej, ale mam mniej dziwnych stanów a waga spadła o 3-4kg.

 

Solian 300mg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak już zdaliśmy stosunkowo proste pytanie "czy chudniemy" postanówmy sobie odpowiedzieć "dlaczego".

 

jednak zastanówmy się najpierw czy to pytanie ma sens. bynajmniej ma i jest to spowodowane tym że chudnięcie ma nie tylko związek z chemią, ale także naszą postawą w znaczeniu myślenia.

 

czy zatem gdybyśmy byli przekonani że nie schudniemy pomimo że po lekach się chudnie. byłoby tak jak myślimy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×