Skocz do zawartości
Nerwica.com

zespół bólowy pęcherza


kamis 87

Rekomendowane odpowiedzi

Hej jestem tu nowa :)

 

Szukam dobrego psychoterapeuty najlepiej online ... gdyż mieszkam za granica . Moja historia ... zaczęło się ok 3.5 roku temu a może i wiele lat wcześniej tylko że symptomy były zbyt słabe by się nad nimi rozwodzić... cierpię na zespół bólowy pęcherza:( moje życie to jakiś koszmar ... ciągle sikam ciągle mam uczucie pełnego pęcherza ale i te bóle one są najgorsze ... nie mogę normalnie funkcjonować... ból bywa tak silny że zginą mnie wpół:(

lekarze stwierdzili ta "chorobe" ni ewiadomo co jest jej podłożem ale jak to urolog (2 urologia potwierdziło) ze jak nie wiadomo co jest podłożem danej choroby najczęściej problem jest w naszej głowie. Zaczęłam terapię jakieś 2 mc temu wychodzi że mam leki mam nerwicę, nie wiem czy mój psychoterapeuta jest dobry nie wiem co to znaczy dobry psychoterapeuta... ale jeśli znacie kogoś kto miał podobne przypadki i był w stanie wyleczyć błagam pomóżcie mi wyślijcie namiary na takiego psychoterapeute aha do tego też została stwierdzoną depresja choć psychiatra jej nie stwierdził ale psychoterapeuta tak ... psychiatra przepisał 3 psychotropy a me odstawiłam je nie czułam by pomagała tzn amitryptylina pomagała przesypiac jakoś noc nie wstawiłam po niej w nocy 13 x tylko np 2-4 z max :) czasami ja sobie wezmę ale to już czasami ... pomóżcie proszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×