Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie mogę wyrzucić z serca faceta z którym stracilam dziewict


Rekomendowane odpowiedzi

Był moja pierwsza miłością. Nasza historia ciągnie się od 2013 roku. Z dluzsza przerwa. Jednak w sercu mam go od czerwca 2013. Nieprzerwanie. Pierwszy pocałunek, pierwsze pieszczoty, dotyk,pierwszy seks. Zawsze marzyłam aby ten pierwszy był ostatnim. Oddalam mu co miałam najcenniejszego. Stracilam z nim dziewictwo. Myślę że ten fakt sprawia że cierpię bardziej. Jak przestac myśleć kategoriami ze oddalam coś facetowi i juz nigdy żaden nie będzie miał mnie takiej jak on. Jak nie myśleć ze dziewictwo jest najważniejsze i nie ono świadczy o wartości ? Chcialabym uwierzyć że jestem w stanie dać facetowi naprawdę dużo być kochająca kobieta matka żona ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....Jak nie myśleć ze dziewictwo jest najważniejsze i nie ono świadczy o wartości ?

A dlaczego myśleć, że o czymkolwiek świadczy?

 

.... Chcialabym uwierzyć że jestem w stanie dać facetowi naprawdę dużo być kochająca kobieta matka żona ?

Co ma do tego dziewictwo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapamietaj ze to co cenne masz w głowie, a nie miedzy nogami. Natomiast co do zapomnienia, poboli i przestanie. Pierwsze zwiazki sa z reguły najbardziej bolesne. Sama pisałas ze zameczał Cie zazdroscia...to było życ i byc uwiazanej na smyczy. Kwestia tego czy wyciagniesz wnioski na przyszłosc czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był moja pierwsza miłością. Nasza historia ciągnie się od 2013 roku. Z dluzsza przerwa. Jednak w sercu mam go od czerwca 2013. Nieprzerwanie. Pierwszy pocałunek, pierwsze pieszczoty, dotyk,pierwszy seks. Zawsze marzyłam aby ten pierwszy był ostatnim.

Nie pierwszy, nie ostatni.

Uwierz, że z egzaltacji prędzej czy później się wyrasta.

 

 

Oddalam mu co miałam najcenniejszego.

Jeśli skrawek tkanki uważasz za najcenniejszą część siebie, to bardzo nisko się cenisz.

 

 

Jak przestac myśleć kategoriami ze oddalam coś facetowi i juz nigdy żaden nie będzie miał mnie takiej jak on. Jak nie myśleć ze dziewictwo jest najważniejsze i nie ono świadczy o wartości ?

Poznać siebie, odrzucić schematy myślowe, w tym doktryny religijne.

 

 

Chcialabym uwierzyć że jestem w stanie dać facetowi naprawdę dużo być kochająca kobieta matka żona ?

Do tego również trzeba dojrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdaje się, że tu głównie faceci komentują. a tak naprawdę to trochę normalne, że jak się straciło dziewictwo z kolesiem okazującym się być frajerem, to pojawia się lekka frustracyjna nostalgia za bezpowrotnie utraconym i złość, że skurviel na zerwanie kwiatuszka jednak nie zasłużył:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdaje się, że tu głównie faceci komentują. a tak naprawdę to trochę normalne, że jak się straciło dziewictwo z kolesiem okazującym się być frajerem, to pojawia się lekka frustracyjna nostalgia za bezpowrotnie utraconym i złość, że skurviel na zerwanie kwiatuszka jednak nie zasłużył:>
w sumie racja, ja tez jestem facetem mentalnym, takie kizi mizi w zwiazku i rozowa bielizna to nie dla mnie. Zreszta to takie romantyczne, zerwał wianek i ma byc happy end, a pozniej sie okazuje ze babka ma 40 a facet sie oglada za swoimi młodymi studentkami bo x lat jadł chleb a teraz chce swiezą buleczke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×