Skocz do zawartości
Nerwica.com

HAZARD powoli zbliża się koniec


bezszans1981

Rekomendowane odpowiedzi

witam, ja tez sie wiebalem w hazard i grałem 2 lata. obecnie nie gram prawie w ogole. Bylem w plecy 20k. Wszystkie mozliwe chwilowki , kredyt, karta kredytowa, i dlug u ojca. Dupa mnie zostawiła bo tez mialem problemy z alko i cpaniem. Ale to njuz sie sypalo od jakiegos czasu. Wyjechalem za granice i siedze do dzis. Splacilem wszystko bo tu sie zarabia ludzkie pieniądze za 160h miesiecznie pracy nie to co w polsce. Nie wiem czy sie do konca wyleczylem, chyba nie. Ale w tej pieprzonej walce idzie mi niezle. Chcialem tez sie zabic jak ty i zostawic wszystkich ale nie moglbym tego zrobic mojej rodzinie po prostu. Ja do leczenia podszedlem w troche niekonwencjonaly sposob bo próbowałem po wbijać sobie w podświadomość po psychodelicznych tripach jak grzyby i nawet DMT (nie wiesz co to to poczytaj). Temat jest cholernie ciezki do zwalczenia ale uwierz mi ze jeszcze mozesz bardzo duzo miec z tego zycia. Trzeba znalesc sobie koniecznie hobby, wkrecic sie w sport i cos ciekawego. Najlepiej zaczac zarabiac dodatkowe pieniadze jeszcze czy to internecie czy co. (np tworzenie stron i zarabianie z reklam) . Ja sie ogromnie ciesze ze juz w tak duzym stopniu to wyleczyłem, mam 25 lat wiec jestem mlody. Moge wiele wiele osiagnac jeszcze i staram sie nie patrzec na te zmarnowane lata. Ludzie z tak ciezkich problemow moga sie wyleczyc np. tymi tripami psychodelicznymi po Ayahuasce, jednak to wymaga tez zaangazowania duchowego i jest sie po tym innym czlowiekiem. Jednak nie namawiam do tego oczywiscie. Znam po prostu wiele ludzi ktorzy mieli juz skreslone zycie i nie mieli nic do stracenia i mieli sie wieszac, a teraz zyją pełnią życia i w koncu osiągneli prawdziwe szczescie w swoim zyciu. Wszystko to jest ciezkie bardzo do zwalczenia ale jestem z tobą. Rob wszystko co w twojej mocy. Tak wiele juz zjebales w tym zyciu ze zabaw sie nim teraz po prostu i udowodnij sobie ze mozesz osiagnac te szczescie. Nie odwrocisz juz tego i nie odzyskasz kasy z hazardu, Masz fajne zarobki wiec mozesz oddawac nawet 2k-3k miesiecznie z tego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×