Skocz do zawartości
Nerwica.com

Oberża pod złamanym paragrafem


Gość iiwaa

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie co...niedawno napisalam, ze niektorzy zyja pragnac smierci a inni umieraja pragnac zyc. Znow mnie dzis dotknelo. Spotykam roznych ludzi..opowiadaja mi o sobie. Dzis przyszedl Pan z rakiem watroby...nie chca go leczyc bo zbyt duze ryzyko. Pozostalo mu czekac..zyje z wyrokiem. Mial taki zal w oczach...zyje z obciazeniem ale nie zalamuje sie. Nie potrafie sie odciac od takich spraw...smutno mi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michellea, nie wiem kto wygra. dla mnie oni mają równe szanse, a Max Kolonko przewiduje, ze wygra Trump.

 

thaur, to może nazwij go Łatek?

 

salir, tak to jest, niektórzy mają silną wolę życia. ja często zachodzę w głowę, jak to możliwe, że w różnych ciężkich warunkach ludzie dalej chcą żyć, a przynajmniej z zewnątrz tak to wygląda, kiedy mnie się wydaje, że na ich miejscu nawet bym się nie wahał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

salir, też mi smutno jak słyszę takie historie, ale ostatnio staram się zachowywać dystans dla własnego zdrowia psychicznego, bo zaczynam za bardzo się przejmować.

 

atic, i po czym on tak wnioskuje? Ja też nie wiem kto wygra, bardzo trudno przewidzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, wygra Clinton czy Trump?

 

Niezależnie od tego kto wygra ja dalej będę w tak beznadziejnym położeniu, w jakim byłem. Więc, mówiąc oględnie, zwisa mi to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Max chce zwyciestwa Trampa...mowi o tym od dawna. Kiedys intensywniej ogladalam jego filmiki i zapowiadal mu zwyciestwo. Swoja droga ten caly Tramp to ciekawy czlowiek. Podobno ida leb w leb. Amerykanie ida do urn wybrac mniejsze zlo. Zobaczymy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, wygra Clinton czy Trump?

 

Niezależnie od tego kto wygra ja dalej będę w tak beznadziejnym położeniu, w jakim byłem. Więc, mówiąc oględnie, zwisa mi to.

 

Oj widzisz, wybór prezydenta w USA będzie oddziaływał nie tylko na ichniejszy kraj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Max chce zwyciestwa Trampa...mowi o tym od dawna. Kiedys intensywniej ogladalam jego filmiki i zapowiadal mu zwyciestwo. Swoja droga ten caly Tramp to ciekawy czlowiek. Podobno ida leb w leb. Amerykanie ida do urn wybrac mniejsze zlo. Zobaczymy..

 

Ja nie cierpię Clintonowej (za Trumpem też nie przepadam, tak gwoli ścisłości). Zachowuje się jak upośledzona.

I sory, ale w kraju gdzie Ciebie za przekroczenie czasu pobytu deportują raz dwa i dostajesz zakaz ponownego wjazdu - obiecywanie małej nielegalnej imigrantce, że jej i jej mamusi nikt nie deportuje jest co najmniej dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Woland! Woland!!

Jeśli już, to lepiej Behemot.

 

Ależ nie, bo Woland to był sam diabeł, a nie tylko członek jego świty.

Zresztą imię to - również na określenie szatana - pojawiło się również u Goethego.

Mhm... kocham literaturę niemiecką, zwłaszcza z okresu romantyzmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co dał mi wczoraj popalić. Siedział pod drzwiami do mojego pokoju i miauczał, potem wszedł do zlewu i hałasował naczyniami, a potem znowu zaczął miauczeć przy drzwiach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co dał mi wczoraj popalić. Siedział pod drzwiami do mojego pokoju i miauczał, potem wszedł do zlewu i hałasował naczyniami, a potem znowu zaczął miauczeć przy drzwiach :D

 

A czemu go nie wpuścisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie wpadł na taki cudowny pomysł jak skakanie w nocy po mojej głowie czy atakowanie moich stóp :D Poza tym uczę kota pewnej dyscypliny. Ostatecznie to ja jestem królem tego domu. On może co najwyżej zostać księciem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasze koty śpią z nami.

Kota nie nauczysz dyscypliny. To nie jest pies. To, że kot drapie, to norma. Nie należy go karcić.

Łapanie stóp to też norma, nawet u starszych, nastoletnich kotów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja jak była kociakiem to właziła mi pod kołdrę jak spałam i znajdywałam ją potem np. pod pachą :mrgreen:

 

Można kota oduczyć pewnych rzeczy. Ja mam lekką alergię na kocią sierść i moja potem została nauczona, żeby mi nie włazić do łóżka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja jak była kociakiem to właziła mi pod kołdrę jak spałam i znajdywałam ją potem np. pod pachą :mrgreen:

 

Można kota oduczyć pewnych rzeczy. Ja mam lekką alergię na kocią sierść i moja potem została nauczona, żeby mi nie włazić do łóżka.

 

 

Nasz jedyne, czego się nauczył to tego, żeby nie wchodzić na jedną półkę. Nam było zresztą obojętne, czy tam wchodzi, czy nie.

Po prostu półka w środku nocy się zerwała :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasze koty śpią z nami.

Kota nie nauczysz dyscypliny. To nie jest pies. To, że kot drapie, to norma. Nie należy go karcić.

Łapanie stóp to też norma, nawet u starszych, nastoletnich kotów.

 

Oczywiście, że nauczysz go dyscypliny. To nie jest mój pierwszy kot. Kluczowa jest konsekwencja. Jeżeli kota ignorujesz gdy próbuje się dostać do twojego pokoju, to w pewnym momencie sobie odpuszcza. Koty to są bardzo inteligentne stworzenia. Tylko trzeba być wytrwałym i konsekwentnym w tym co się robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×