Skocz do zawartości
Nerwica.com

praca a depresja


jesse1990

Rekomendowane odpowiedzi

Mam już dość życia. Poszłam do nowej pracy i zamiast się cieszyć ja obmyslam samobójstwo. Bardzo źle czuję się w tej pracy a powinno być dobrze bo przeprowadziłam się z małego miasteczka by ją podjąć. Powinnam się cieszyć. W pracy myślę nad tym jaka to nie jestem beznadziejna, ze wolno się uczę, że jestem gruba że jestem brzydka i że powinni mnie wywalić. Wcale się nie staram by ją utrzymać. Rok temu dostałam psychozy i ją leczę, ale nawet przed nią miałam podobne myśli. I samobójstwo ciągle mi w głowie. Jak myślicie czy to od tamtej niedoleczonej choroby mam takie myśli? dodam jeszcze że jestem totalnie nieprzystosowana społecznie i bardzo ciężko mi się odnaleźć w jakimkolwiek towarzystwie. A oni wymagają komunikatywności. A ja jestem introwertykiem i raczej nie zmienię mojej natury. Mam dość już życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Początki w nowej pracy zawsze są trudne, bo wszystko jest nowe. Nie załamuj się po pierwszym dniu, daj sobie czas. Musisz się wdrożyć do nowych obowiązków. Wierzę jednak, że szybko opanujesz zadania, jakie masz do wykonania na swoim stanowisku. Nie wstydź się pytać innych pracowników, kiedy czegoś nie wiesz. Masz do tego prawo.

 

Jeśli chodzi natomiast o myśli samobójcze, powinnaś jak najszybciej skonsultować się z lekarzem psychiatrą i kontynuować leczenie. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie myśl o tym, że powinnaś się cieszyć. Pozwól, by Twoje emocje mogły po prostu sobie być, ale nie przejmuj się nimi za bardzo - może po prostu się stresujesz nową sytuacją i dlatego gorzej się czujesz?

 

Zobaczysz, wszystko się ułoży! Daj sobie tylko czas...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×