Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Andrew31

Co mi jest?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, z depresją I zaburzeniami lękowymi zmagam się od 8 lat, od 2 lat biorę wenlafaksynę (150 mg) I mirtazapine (45mg) które działały bardzo dobrze, jednak od kilku miesięcy mam bardzo dziwny problem - prawie codziennie wyglądam jakbym płakał. Worki pod oczami i takie dziwne mrowienie w okolicach nosa oprócz tego źle się czuje. Może ktoś z was miał podobny problem? Proszę o pomoc. Dodam tylko, że wszystkie możliwe przyczyny fizyczne zostały wykluczone (alergia, zatoki, przemęczenie itp.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andrew31, możliwe, że worki pod oczami i mrowienie w okolicach nosa to skutki uboczne długotrwałej farmakoterapii. Czy konsultowałeś się w tej sprawie ze swoim lekarzem psychiatrą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×