Skocz do zawartości
Nerwica.com

OTtttt


neon

Rekomendowane odpowiedzi

Może odpowiadaj za siebie, komune już dawno mamy za sobą towarzyszko. Ja tu ma misje i ratuje zbłąkane owieczki, taki mi kazał mój Bóg.

 

Michaello, spróbuj wypowiedzieć się pełnym zdaniem, tego uczą w pierwszej klasie szkoły podstawowej ;)

 

To załoz sobie wątek o swoim bogu i głos herezje tam. Ja nie wchodze do nikogo na watek i nie nawracam na sile, bo mi Bog kaze. Zalozylam ten watek po to, aby w spokoju porozmawiac o praktykowaniu i religii CHRZESCIJANSKIEJ w zyciu NIĄ ZAINTERESOWANYCH. Kto chce wchodzi, kto nie, to nie laze za nim i nie wciskam na sile swoich prawd. Wiec ja nie masz nic konstruktywnego do powiedzenia w temacie to z łaski swej nie smiec swoimi "poglądami" na temat Biblii wątku, w ktorym nie chodzi o pisanie tego co sie mysli o KrK tylko o tym JAK z tą wiarą na co dzien kontakt utrzymujemy. Krotko i prosto mowiac, piszesz nie na temat i mało jest w tym miejscu istotne Twoje wyobrazenie o wierze chrzescijanskiej a skoro nie masz nic do dodania NA TEMAT wątku to przestań gadać byle coś powiedzieć, nawet jesli jest to bez sensu, bo to słabe jest zwyczajnie i stawia Twoją sprawność intelektualną w kiepskim świetle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, i mity, te opowiesci to nic osobistego, to natura zbiorowego umysłu. każdy myslisz ze jego życie jest orginalne, czy jego miłosc najwspanilasza, czy jego depresja najbardziej głeboka, a te same uczucia przezywaja miliony na tym swiecie, to jest ułuda.

 

To leci Jungiem, według którego mity są oparte na archetypach, a archetyp to nieświadoma pamięć zbiorowości.

Mity i może też baśnie, wyrażają uniwersalne sytuacje egzystencjalne. Na tym samym archetypie można zbudować kilka opowieści. Był taki literaturoznawca, który opisał schematy baśni (wspólne sytuacje, które realizują się w różny sposób w baśniach ludowych, powtarzalne w różnych kulturach).

Być może każdy realizuje jakiś schemat w swoim życiu i nawet nie jest tego świadomy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mówie o wierze, ale o zdrowej wierze, która posaida elementy krytycyzmu, opamiętania i umiejetnosc skonfrontowania tego, co napisali w "świętościach", z aktulaną rzeczywistością.

Jaka to jest zdrowa wiara ? Z historii niedawnej, wiara w Lenina, Stalina a może w Hitlera, albo dawnej w Buddę, Mahometa czy Allacha. Niektórzy nie mogą się określić w co lub kogo wierzą, ich zagubienie polega jedynie na tym żeby mieć jak najmniej obowiązków wynikających z wiary. Porównywanie Biblii do bajek, jest głęboko nie na miejscu, to jest obrażanie wierzących w Boga w Trójcy jedynego. Dlaczego Biblia miała by być nieprawdą skoro tyle wieków przetrwała i wszystkie te pokolenia przed nami wierzyli w Boga, czerpiąc wiedzę z Biblii. Po wielu wzlotach i upadkach z historii nadal mamy żywą wiarę w żywego Boga, w żywym kościele bo kościół to jesteśmy my wszyscy wierzący w Jezusa Chrystusa. W niedzielę mieliśmy właśnie święto Trójcy Przenajświętszej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michellea, Poprostu nie wiedziałem w jaki sposób sie odnieść do twoich pytń, więc poprosiłem o sprecyzowanie, a złośliwość nie jest taka zła gdy nie jest oparta o nienawiści, dodaje troche pieprzu do zycia.

 

Rosa26, a gdzie równość, tolerancja dla drugiego cżłowieka i jego poglądów? zresztą temat jest o wierze w ogóle, to że założyłaś temat nie oznacza, że Ty go bedziesz cenzurować, zapytaj modów, najpewniej nie podzielą się władzą z osobą, która rozczarowana życiem ucieka od rzeczywistosci w religię.

 

refren, Yes, yes, yes jak to powiedział kiedyś Kazio Marcinkiewicz.

 

kazimierz61, Każda skrajna wiara, czy w Boga ,czy w pieniądze, czy w pracę prowadzi do patologii, albo patologię reprezentuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rosa26,

Nie sądze. Boga nie da sie pojać. Zawsze bedzie zrodlem niewyczerpalnym. My mamy szanse sie do Niego jedynie zblizyc starajac sie zyc jak przykazał, aby osiagnac zbawienie.

 

 

mam trochę inne zdanie, należy się starać zrozumieć Boga i to dopiero może rzucić światło na naszą relację do Boga, no i zrozumienie czegoś już jest formą relacji w stosunku do tego czegoś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='"neon"

 

Rosa26' date=' a gdzie równość, tolerancja dla drugiego cżłowieka i jego poglądów? zresztą temat jest o wierze w ogóle, to że założyłaś temat nie oznacza, że Ty go bedziesz cenzurować, zapytaj modów, najpewniej nie podzielą się władzą z osobą, która rozczarowana życiem ucieka od rzeczywistosci w religię.

 

.[/quote']

No właśnie. Gdzie tolerancja? Czy na watku o gotowaniu bedziesz pisać o zwierzetach? Raczej nie. Więc z łaski swej przestan robic offa na watku,w ktorego tematyce nie nasz nic do dodania a raczej powodujesz zamieszanie.

Tsoje zdanie nt. mojen wiary obchodzi mnie tyle co zeszłoroczny snieg. I jesy to twoja subuektywna opinia.

 

 

Ponawiam pytanie. Jak czytacie/odmawiacie brewiarz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za pozwoleniem, niech modowie to obiektywnie rozstrzygają, a nie strony sporu. nja razie nie otrzymałem od nich sygnału, ze jest cos "nie halo". Sam nie uważam ze odbiegam za nadto od tematu. gdyby tu były same wypowiedzi o pogłębianiu wiary, z tych 50 strony pozostałoby 10, moze nawet mniej, w tym usunięto by 50% twoich komentarzy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rosa26,
Nie sądze. Boga nie da sie pojać. Zawsze bedzie zrodlem niewyczerpalnym. My mamy szanse sie do Niego jedynie zblizyc starajac sie zyc jak przykazał, aby osiagnac zbawienie.

 

 

mam trochę inne zdanie, należy się starać zrozumieć Boga i to dopiero może rzucić światło na naszą relację do Boga, no i zrozumienie czegoś już jest formą relacji w stosunku do tego czegoś :)

Nie widzę sprzeczności między Waszymi wypowiedziami.

 

Boga można poznawać, starać się zrozumieć i im więcej tego poznania czy zrozumienia, tym relacja bardziej się rozwija. Ale w zupełności, całkowicie Boga pojąć czy zrozumieć się nie da, bo nasze ziemskie rozumki są na to za małe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie-

 

Po pierwsze, znajdujemy się na publicznym forum.

Po drugie, dział Socjologia w którym znajduje się temat jest działem otwartym dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników.

Po trzecie, sam temat również jest tematem otwartym dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników. Nie jest to zamknięta/tajna grupa na facebook'u czy inna prywatna grupa dyskusyjna.

Po czwarte, moderatorzy są od utrzymywania porządku na forum (zgodnie z Regulaminem oraz Netykietą), nie zaś od wprowadzania cenzury, ograniczania użytkownikom swobodnej możliwości wypowiadania się i kneblowania ust osobom o niewygodnych dla ogółu poglądach. Od 27 lat żyjemy w (teoretycznie) wolnym kraju.

Po piąte, ten temat nie nazywa się:

- "Jak pogłębiacie swoją wiarę, relację z Bogiem? (ateistom wstęp surowo wzbroniony!)", czy

- "Jak pogłębiacie swoją wiarę, relację z Bogiem? (wyznawcom innych religii wstęp surowo wzbroniony!)", albo

- "Jak pogłębiacie swoją wiarę, relację z Bogiem? (tylko według koncepcji (judeo)chrześcijańskiej/abrahamowej!)".

A nawet gdyby temat nazywał się tak jak w którymś z przypadków które przytoczyłem powyżej to nie zmienia to absolutnie nic. Jesteśmy na publicznym forum należącym do prywatnego przedsiębiorcy, nie na prywatnej grupie dyskusyjnej.

 

Zakładam, że w temacie ma prawo wypowiedzieć się muzułmanin, który napisze, że swoją wiarę/relację z Bogiem pogłębia poprzez bojkotowanie zakładów mięsno-wędliniarskich czy abstynencję do alkoholu, albo hindus który pogłębia swoją wiarę/relację z Bogiem medytując czy pielgrzymując do brzegów Gangesu.

 

Po szóste, moderatorzy nie są od wyławiania sensu w postach użytkowników ani stwierdzania ich zasadności (o ile nie łamią Regulaminu- patrz pkt. 4).

Po siódme, w kontekście tego o czym napisałem powyżej , w dalszym ciągu nie wiem co jest zarzucane neonowi. Off-topic (OT)? Niech mnie ktoś oświeci.

 

Jehowi to sekta.

 

Świadkowie Jehowy to RELIGIA, odłam chrześcijaństwa zresztą, zarejestrowana w Polsce zgodnie z przepisami Konstytucji RP o wolności sumienia i religii (m.in. art. 25 i 53) oraz ustawy o gwarancjach wolności sumienia i wyznania z 17 maja 1989 roku. Gdy takie sformułowanie pada w stosunku do Krk ("katolicy to sekta") to jest wielka obraza majestatu i znieważenie uczuć religijnych, ale gdy to samo stwierdzenie katolik wypowiada w stosunku do wyznawców innej religii (nawet bliźniaczej!) to wszystko gra i buczy. Otóż- nie gra i nie buczy- i również jest karalne.

 

Na świecie istnieje ponad 40 tys. różnych odłamów/wyznań chrześcijańskich- rozumiem, że prawosławni, protestanci , podobnie jak jak cała reszta "braci" również ma zakaz wstępu do tego wątku, gdyż nie wpisują się poglądowo w jedynie słuszny odłam rzymskokatolików? Polskokatolicy, grekokatolicy czy starokatolicy paszoł won?

 

Nieoficjalnie-

 

neon, czasami lepiej nie wtykać kija w mrowisko, odpuść sobie ten wątek, masz ogólny- religia-wiara-modlitwa-wiadectwa-uzdrowienia-zbiorczy-w-tek-t54516.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abstrahując od reszty:

 

Jehowi to sekta.

 

Świadkowie Jehowy to RELIGIA, odłam chrześcijaństwa zresztą, zarejestrowana w Polsce zgodnie z przepisami Konstytucji RP o wolności sumienia i religii (m.in. art. 25 i 53) oraz ustawy o gwarancjach wolności sumienia i wyznania z 17 maja 1989 roku. Gdy takie sformułowanie pada w stosunku do Krk ("katolicy to sekta") to jest wielka obraza majestatu i znieważenie uczuć religijnych, ale gdy to samo stwierdzenie katolik wypowiada w stosunku do wyznawców innej religii (nawet bliźniaczej!) to wszystko gra i buczy. Otóż- nie gra i nie buczy- i również jest karalne.

Ogólnie to się zgadzam. Nie sądzę, żeby to była sekta w rozumieniu niebezpiecznej organizacji zorientowanej na wykorzystaniu swoich wyznawców, manipulowaniu nimi itp. Kiedyś słowo "sekta" oznaczało mały odłam religijny, który się oderwał od głównego nurtu. I w takim sensie ŚJ byli sektą. Potem to słowo zmieniło wydźwięk na pejoratywny i dlatego pewnie teraz tak jest.

Ja tam nic do nich nie mam. Drzwi i tak obcym praktycznie nie otwieram, a na ulicy jak sobie stoją to są spokojni, nie widziałam, żeby kogoś nachalnie zaczepiali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję trochè poczytac o tym jak wygląda "działalność" swiadkow Jehowy. W linku, w ktorym wkleilam na jednej z pierwszych stron w swiadectwoe Patrycji Hurlak o tym jest. Jaka robia wode z mozgu jak nowia o katolikach kiedy sie juz wejdzie w ich szeregi, jak manipulują i kontrolują swoją "zdobycz".

Warto poczytac wiecej niz zwykle definicje. Zebys nie musial Lordzie sie trudzic i szukac, to proszę http://www.opoka.org.pl/biblioteka/P/PR/echo201504_swiadkowie.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie Twojej uwagi Lord Kapucyn w zwiazku z tytułem wątku. Niejednokrotnie w warku pisalam o co mi chodzi. Neon swoimi wypowiedziami nie wpasowal sie nawet w rozmowy o praktykowaniu czegokolwik. Raczej mial na celu podwazanie chrzescijanstwa. Wiec nie badz stronniczy tylko dlatego ze jestes sceptykiem, nie rob z niego biednego misia, bo doskonale wiesz, ze ten watek zalozylam specjalnie dla spokojnej dyskusji o religii chrzescijanskiej. Jak sam powiedziales jest watek zbiorczy i tam moze glosic swooje "madrosci" nie wiadomo nawet czego dotyczace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie interesuje mnie to co robią Świadkowie Jehowy , to ich sprawa. Póki co żyjemy w Polsce, a nie w Korei Północnej i takie stwierdzenia w stosunku do jakiejkolwiek religii/ związku wyznaniowego zgodnie z Art. 196. KK są zagrożone karą do 2 lat pozbawienia wolności. Też można by wiele złego (jak i dobrego ) powiedzieć na temat "działalności" Kościoła (rzymsko)katolickiego i powklejać parę linków. A nie w tym rzecz.

 

(...) bo doskonale wiesz, ze ten watek zalozylam specjalnie dla spokojnej dyskusji o religii chrzescijanskiej

 

A skąd niby miałbym wiedzieć? Nie jestem stałym bywalcem tego tematu, ani jego tytuł, ani pierwszy post nie wskazują, że mogą się w w tym temacie wypowiadać jedynie chrześcijanie, a cała reszta- PASZOŁ WON. Poza tym zdecydujcie się w końcu czy "religii chrześcijańskiej" czy "religii rzymskokatolickiej". Świadkowie Jehowy, prawosławni/ grekokatolicy, protestanci i cała reszta też są chrześcijanami.

 

Jak sam powiedziales jest watek zbiorczy i tam moze glosic swooje "madrosci" nie wiadomo nawet czego dotyczace.

 

Może, co nie znaczy, że musi. Sama wypowiadałaś/ wypowiadasz się w wątku zbiorczym, a nawet poczyniłaś posty w "Kółku ateistycznym". Jakoś żaden sceptyk Cię stamtąd nie wypraszał. Przyganiał kocioł garnkowi.

 

Mogę neonowi co najwyżej grzecznie zasugerować, aby opuścił ten wątek, gdyż najwyraźniej pretenduje on do miana kółka wzajemnej adoracji czy prywatnego folwarku, nie mogę natomiast mu nic narzucić odgórnie jako forumowa władza póki wypowiada się składnie i z kulturą , nie łamiąc przy tym Regulaminu. Krótko mówiąc- tego typu problemy rozwiązujcie sami na własnym "podwórku".

 

EOT. Wszelkie skargi i zażalenia proszę kierować do admina (oj, gdyby Amon_Rah jeszcze żył to zobaczyłabyś kto to jest "stronniczy sceptyk") albo do włodarza z Wirtualnej Polski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musi Cie interesowac co robia swiadlowie, zeby nie chcacy wprowadzic kogos w błąd. Warto najpierw dokładnie sprawdzic co sie pisze, bo pokrzywionym osobom niejednokrotnie swiadkowie wyrzadzili krzywde. Nie tylko, ale zwłaszcza takim osobom.

 

Napisze do kogo trzeba. Moglbys mi jeszcze powiedziedziec czy jest mozliwosc edycji watku przez Admina czy inna wyznaczona osobe?

 

Zgadza sie, pisalam na watku zbiorczym ale mi sie nie podobal brak poszanowania dla mojej wiary i dlatego stworzylam ten watek. A hejterzy przyszlai za mna. Na prawde tego nie widzisz czy nie chcesz widziec?

Ja na watku ateistycznym nie naublizalam nikomu w polowie jak na moim wlasnym watku zszargano mnie i innych wierzadzych wiec za bardzo nie mieli powodu mnie wypraszac..na prawde troche obiektywizmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto najpierw dokładnie sprawdzic co sie pisze (...)

 

Masz rację. Zastosuj tę światłą poradę w swoim własnym przypadku.

 

Moglbys mi jeszcze powiedziedziec czy jest mozliwosc edycji watku przez Admina czy inna wyznaczona osobe?

 

Każdy ze staffu może edytować wątek, ale nie będzie tego robił pod widzimisię kogoś z użytkowników.

 

Napisze do kogo trzeba.

Pisz sobie gdzie chcesz. Nawet do papieża czy imperatora Palpatine'a. Na koniec dodam, że prywatnie brzydzę się donosicielstwem i osobami je praktykującymi- jeżeli ktoś zgłasza ewidentny spam, warez, działalność przestępczą czy jawne przerzucanie się inwektywami to jest to uzasadnione , w każdym innym przypadku- odrażające. No ale niektórym najwyraźniej marzy się powrót w czasie do PRL pod względem konfidenctwa i cenzury. Cytując klasyka- "Niech żyje wolna Polska , precz z komuną!".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neon, czemu Ci zależy żeby się akurat w tym wątku wypowiadać?

 

Może dlatego, że w jakimś sensie lubię Rosę, bo jest inteligentna no i ładna, choć troche pogubiona, może potrzebuje dodatkowych bodzćów, aby wyrwać się zs monotonni, a może ten, który pociąga za sznurki ma w tej grze jakiś głębszy plan?

 

nie sądzisz że tego typu pytania są z jednej strony idiotyczne, równie dobrze mógłbym Ciebie zapytać, dlaczego zadałaś mi to pytanie? i jestem pewien że nie znasz odpowiedzi na nie.

 

 

dobra, jak mówi mod, nien bede tu siał fermentu, niktórzy nie lubią dzielić sie zabawkami. a mi zarzucic to chyba jedynie mozna trafność wypowiedzi, bo gdyby tak nie było nikt by mną nie zawracał sobie głowy, a tak, widzisz, masz własne zdanie, to ogól bedzie próbowal wybić ci go zgłowych, żebys był jak oni, ogółem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na prawde tego nie widzisz czy nie chcesz widziec?

 

A Ty nie widzisz czy nie chcesz widzieć, że "władza" nic z tym nie zrobi bo nie jest ZOMOwcami, a to nie jest prywatne kółko modlitewne w zamkniętej/tajnej grupie na FB tylko temat na PUBLICZNYM forum? Mamy na forum stworzyć nową grupę, pt. "KATOLICY" oznaczoną niebieskim kolorem nicka i tylko im przyznać dostęp do tego działu/ tematu? Mamy zabronić sceptykom/ateistom/innowiercom udzielania się w tym temacie pod groźbą warna/bana bo Ty tak chcesz i Tobie to nie odpowiada? Czego oczekujesz- wprowadzenia jakiejś dyktatury?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

 

Moglbys mi jeszcze powiedziedziec czy jest mozliwosc edycji watku przez Admina czy inna wyznaczona osobe?

 

Każdy ze staffu może edytować wątek, ale nie będzie tego robił pod widzimisię kogoś z użytkowników.

 

Napisze do kogo trzeba.

Pisz sobie gdzie chcesz. Nawet do papieża czy imperatora Papatine'a. Na koniec dodam, że prywatnie brzydzę się donosicielstwem i osobami je praktykującymi- jeżeli ktoś zgłasza ewidentny spam, warez, działalność przestępczą czy jawne przerzucanie się inwektywami to jest to uzasadnione , w każdym innym przypadku- odrażające.

 

Po pierwsze nie zamierzam na nikogo donosić tylko GRZECZNIE POPROSIC o zmiane nazwy watku. Tym sie chyba nie brzydzisz. Wolno kazdemu poprawic cos, w sytuacji kiedy są osoby, ktore potrzebuja dopercyzowania poniewaz nie sa w stanie same wydedukowac, że nie maja nic na temat do powiedzenia.

 

Twoje czy innych zdanie odnosnie chrzescijanstwa mnie nie obchodzi, natomiast profesjonalizm i kompetencja w wykonywaniu jakichkolwiek czynnosci polega na tym, ze potrafimy oddzielic wlasne poglady i obiektywnie ocenic stan rzeczy. Nie wszyscy to niestety potrafia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby neon kogokolwiek tu obraził czy zachowywał się w inny nieodpowiedni sposób- np. gdyby napisał "ch... wam w d... jeb... katole" to dostałby ostrzeżenie , być może ograniczenie systemowe na wysyłane posty w Socjologii, analogicznie gdyby ktoś wierzący w temacie "Kółko ateistyczne" napisał np. "ch... wam w d... jeb... ateusze" to dostałby analogiczną karę. Ale neon w żaden sposób nie łamie Regulaminu. On po prostu wyraża swoje poglądy i swój punkt widzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On po prostu wyraża swoje poglądy i swój punkt widzenia.

 

Swietnie. Szkoda ze na watku ktory nie pyta "Jaki jest Wasz punkt widzenia odnosnie wiary Rosy26" tylko w watku pt. Jak poglebiacie swoja wiare relacje z Bogiem" Nie sadzisz ze ni cholery te poglady tu nie pasuja? za to na watku zbiorczym jak najbradziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świadkowie Jehowy nie są żadnym odłamem chrześcijan. To na marginesie. Zgadzam się, ze słowo "sekta" ma negatywne konotacje, zatem może neutralnie "Kościół Świadków Jehowy"? Coby ŚJ nie urażać i kłamstwa się ustrzec.

 

Neon, czemu nie odpowiedziałeś na moje proste skądinąd pytanie?

 

Pisującym tutaj osobom wierzącym zaś sugeruję ćwiczenie cnoty cierpliwości (wiara) w połączeniu z umiejętnością wprowadzania zachowań asertywnych w sytuacji ataku (rzeczywistego albo też zachowania subiektywnie ocenionego jako atak - psychologia) - przynajmniej będzie z tych trollujących jakiś prawdziwy pożytek. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisz sobie gdzie chcesz. Nawet do (...) imperatora Papatine'a.

Przecież ten wniosek nawet by do niego nie dotarł. Vader by go odrzucił :D

 

Może dlatego, że w jakimś sensie lubię Rosę, bo jest inteligentna no i ładna, choć troche pogubiona

Może to wszystko wynika z tego, że Rosa nie zauważyła tego, że ją lubisz, a wręcz przeciwnie? :)

 

widzisz, masz własne zdanie, to ogól bedzie próbowal wybić ci go zgłowych, żebys był jak oni, ogółem.

Proszę bez generalizacji :nono: Ja ostatnio pisałam, że szanuję Twoje poglądy, choć się z nimi nie zgadzam.

 

Apeluję o pokój! :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoje czy innych zdanie odnosnie chrzescijanstwa mnie nie obchodzi, natomiast profesjonalizm i kompetencja w wykonywaniu jakichkolwiek czynnosci polega na tym, ze potrafimy oddzielic wlasne poglady i obiektywnie ocenic stan rzeczy. Nie wszyscy to niestety potrafia.

 

Dobrz, już dobrz- neon pod groźbą dożywotniego perma bana na nicka/ IP masz zakaz wchodzenia do tego tematu ani jakiegokolwiek innego który założyła Rosa26 i powie, że ten temat jest WYŁĄCZNIE dla jej konfraterii i dla nikogo więcej, ot co. Poza tym zostanie utworzona na forum nowa grupa KATOLICY (nicki niebieskie) i ukryty dział na forum KATOLICKIE DYSKUSJE, gdzie będą miały dostęp jedynie osoby przynależące do rzeczonej grupy i nikt inny nie będzie miał uprawnień aby wysyłać tam posty. Analogiczne grupy/działy zostaną utworzone dla ateistów (nicki różowe), wyznawców innych religii (nicki... polecimy kolorkami po kolei) oraz 39tys.999 pozostałych odłamów chrześcijańskich.

Zadowolona? Bo tylko tak to można rozwiązać w aspekcie technicznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×