Skocz do zawartości
Nerwica.com

Leczenie stacjonarne


Oko_Londynu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

czy możecie polecić jakieś oddziały leczenia depresji w Polsce na NFZ? Co do mnie i moich objawów to nauczyłem się tłumić emocje w pewnym momencie życia i zaczęły wtedy pojawiać się różnorodne zaburzenia - apatię, lęk, izolacja, wycofanie, uciekanie w analizę, pogłębiło tendencję do bierności, uczucie rozpaczy i inne. Chciałbym coś z tym w końcu zrobić, zrzucić maski. Wiem, że problem głównie rozbija się o moje relacje wobec rodziców. Próbowałem różnych form leczenia, myślałem, że sobie sam też poradzę, ale mam dość samooszukiwania, chciałbym w końcu żyć autentycznie, najlepiej też zamykając w końcu pewne rzeczy.

Gdzie warto się udać w takim wypadku? Będę wdzięczny za każdą sugestię. Chciałbym jak najszybciej się tym zająć.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak długo trwają twoje problemy?

Masz myśli s?

Jeśli nie o oddział zamknięty chodzi, to pytanie czy

zadowoli cię 12 tygodniowy oddział dzienny z zajęciami po 5h dziennie, po którym idziesz do domu, czy wolisz całodobowy?

Jeśli to jednak nie depresja a zaburzenia osobowości, to możesz próbować półrocznego pobytu na oddz. leczenia zab. os. w Krakowie, Międzyrzeczu albo Starogardzie Gdańskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×