Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica


P21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 20 lat i już od prawie roku cierpię na nerwicę z powodu nieszczęśliwej miłości.Nie mogę sobie z tym poradzić i normalnie funkcjonować.Cały czas ta osoba chodzi mi po głowie.Mam też przez to drgawki,napady agresij,znaczne podwyższone ciśnienie i bezsenność.Dodam,że to już druga taka sytuacja w życiu i nie rozumiem czemu mnie to dotyka.Czy może to samo przejść a może wogóle .Boje się,że w przyszłości może się to jeszcze przydarzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam 20 lat i już od prawie roku cierpię na nerwicę z powodu nieszczęśliwej miłości.Nie mogę sobie z tym poradzić i normalnie funkcjonować.Cały czas ta osoba chodzi mi po głowie.Mam też przez to drgawki,napady agresij,znaczne podwyższone ciśnienie i bezsenność.Dodam,że to już druga taka sytuacja w życiu i nie rozumiem czemu mnie to dotyka.Czy może to samo przejść a może wogóle .Boje się,że w przyszłości może się to jeszcze przydarzać.
Witaj ,masz zdiagnozowaną nerwice?raczej samo nie minie jeśli nic z tym nie robisz a masz objawy tak nasilone biorąc pod uwagę czy one są nerwicowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Chciałam się upewnić, o co chodzi, bo przez psychozę często rozumiemy np. schizofrenię.

Ja bym się skłaniała ku jakiejś silnej depresji spowodowanej tym, co Cię spotkało. Ale nie jestem specjalistą. Myślę, że powinieneś pójść do specjalisty, który postawi Ci diagnozę i zdecyduje, co z tym dalej robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyślałem nad tym czy może przyjmowanie żeńskich hormonów a w dalszej kolejności być może operacja zmiany płci rozwiązałaby ten problem.Może obniżenie testosteronu do minimum spowodowałoby brak zainteresowania tą osobą i w konsekwencji innymi kobietami,chociaż z drugiej strony to może siedzieć głęboko w psychice i takie rezultaty mogę nie przynieść efektów,ale może warto spróbować.Może ktoś miał tego typu doświadczenia i opowie czy to się sprawdza w takich przypadkach.Czuje też,że nie spełniam się w męskiej roli.Poziom testosteronu mam bardzo wysoki i muskularną sylwetkę ale życiowo jestem ciotą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×