Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam fioła na punkcie zwierząt !!!


Gość toya75

Rekomendowane odpowiedzi

*Wiola*, ona jest niesamowicie spokojniutka i wykazuje zero agresji wobec innych psów. Pewnie jak siedziała z kilkoma innymi w kojcu to nie mogła się dopchać do jedzenia (chociaż w sumie to nie wiem, jaki oni tam mają system karmienia).

Ja się boję, że ją utuczymy, bo dostaje przekąskę w nagrodę za każdy drobiazg ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idea jest taka, że na swoim legowisku, ale nie jest nim zachwycona. Póki co ma pozwolenie na kanapę w jednym pokoju ;)

Rozważamy czy nie spać z nią na podłodze, żeby ją przekonać, ale pewnie skończyłoby się to tak, że my na podłodze, a ona na łóżku. Do końca to sama nie wiem, czy jej pozwolić na spanie w łóżku i włażenie na kanapę. Ja tam nie mam z tym problemu, ale od czasu do czasu będzie u moich rodziców, a oni na to marudzą :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie, co oznacza tatuaż w uchu psa?

Wyczytałam, że w hodowli oznacza się tak psy rodowodowe, ale nie mam pojęcia, co może to oznaczać u kundelka :/

 

-- 04 sie 2012, 17:31 --

 

Już wiem co to ;)

To oznaczenie ze schroniska, że była wysterylizowana ;)

 

-- 04 sie 2012, 18:22 --

 

http://img210.imageshack.us/img210/1435/p1030736h.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L.E., śliczna mordeczka :)

Tatuaż nie oznacza sterylizacji. To jest oznakowanie psiaka tak jak chip. W jej książeczce zdrowia powinien być numer tatuażu, a tym bardziej teraz ten numer powinien być przyporządkowany Wam jako właścicielom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, w schronisku powiedzieli mi, że oznaczają psy, które zostały u nich wysterylizowane.

Udało nam się pyknąć małej zdjęcie na legowisku, ale zwykle wyznaje zasadę: albo łóżko albo nic :D i śpi na podłodze :D

Może jej za ciepło i dlatego się na podłodze kładzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×