Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam fioła na punkcie zwierząt !!!


Gość toya75

Rekomendowane odpowiedzi

L.E., hehe tez jakas opcja z tym spaniem :D

moje grzecznie śpia :D

W sobote mamy Dzien Zwierzaka w krakowie i się "wystawiamy" z naszym stowarzyszeniem ale w przyszły weekend planje ogrodzic kawalek terenu obok naszego domu zeby mialy chociaz troszke terenu do pobiegania:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, co do obcinaczki to najlepiej sprawdz sobie w nokaut.pl skapiec.pl i tam wyświetla Ci sie sklepy zoologiczne gdzie mogłabys tanio kupic. Czasem takie art. dla zwierzakow mozna tez kupic tanio na allegro.

 

Śliczne macie te zwierzaki :105: , musze kiedy porobić fotki mojemu kochanemu kocurkowi w smiesznych pozach i tez tu umieścić, szczegolnie jak zasypia, to w takich pozach, że mozna boki zrywac :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind, moja zmęczona psinka się przed chwilą kręciła z legowiskiem w zębach, następnie je odwróciła w drugą stronę i położyła się tak, że z jednej strony jej wystaje łepek, a tyłek z drugiej.

Zwierzęta mają w tych sprawach dziwne upodobania.

A moja śp. szczurzyczka potrafiła wziąć się za jedzenie, siedząc w poidełku pełnym wody :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L.E., to słodko to musiało wyglądać :D ten szczurek przedżinks jak siedział w wodzie jednoczesnie jedząc hehe

 

wykończony, tak mam słodkiego kocurka, jest tak kochany, wszedzie chodzi za mną, spi ze mną to pod kołdrą, to na głowie wtulony do policzka, straszny z niego słodziaczek:)

 

Aranjani, mój kocurek tez tak śpi jak Twoja psinka:) słodki psiaczek

 

Mój kocurek lubi wyciągac łapki i wkładac mi je pod szyje, często tez wciska mocno głowe w moje policzki, jakby chciał zakomunikowac że przyszedłem do Ciebie i zobacz jak Cie kocham. Śmieje sie z niego że zahcowuje sie jak jakis natręt, bo przez takie wtulanie niejednokrotnie mnie wybudził w środku nocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×