Skocz do zawartości
Nerwica.com

HYDROKSYZYNA (Atarax, Hydroxyzine Orion, Hydroxyzinum Adamed/Espefa/Hasco/Polfarmex/Teva/VP/Zentiva)


marlow

Czy hydroksyzyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

124 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy hydroksyzyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      79
    • Nie
      55
    • Zaszkodziła
      4


Rekomendowane odpowiedzi

Biore ten lek kilka dni ale uczucie sennosci i otepienia jest straszne ...

Wcale mi to nie pomaga czuje sie jeszcze gorzej ... mam uczucie jak bym sie dusila i brakowalo by mi powietrza ... Dzisiaj go nie wzielam i zeslablam , czulam straszne uczucie w srodku :!::!: Co robic :?::?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja brałam hydroksyzynę - tyle że na alergię, ale na nerwicę też pomogło. Na początku byłam owszem przymulona ale nie żałuję - pamiętam jak łaziłam z przyjaciółką fotografować stare kościoły i weszłyśmy do jednego gotyckiego na górę tam gdzie są organy - a normalnie to bym tam nie weszła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei dostałam hydroksyzynę jak jako taki dodatkowy uspokajacz do łykania w kryzysowych sytuacjach. Działa na mnie dosyć mocno, zwykle po niej czuję się senna i zmulona, kładę się więc spać i budzę się już w lepszej formie.

 

 

dostałam hydroksyzyne tez od alergologa
- serio? a na co dokładnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem hydroksyzyna to nadal ciekawy lek

ale pod warunkiem, ze

 

bierzemy go tylko na noc i w minimalnej efektywnej dawce i uprawiamy sport, sport bo zamuli nas..to depresany dziala uspokajaco ale i moze lekko odbierac napęd... dlatego ten sport

 

po prostu po wzieciu na noc uspi nas a z ranca z godzinke trzeba sie rozchodzic

i tez nie wiem czy nie lepiej brac go co 2 dzien on i tak dziala dlugo

pisza na ulotkach ze brac 2 razy dziennie

ale ja za cholere nie wiem po co skoro ma dlugie dzialanie, chyba ze moze tylko na mnie tak dzialal :)

 

dobry o tyle ze nie uzaleznia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam stany lękowe i od jakis dwóch tygodni biore Atarax pół tabletki przed snem, dzisiaj w nocy miałem jakies głupie koszmary i obudzilem sie caly spocony z glupimi myslAMI ZE OSZALEJE, ALBO NIC MI NIE POMOZE:( czy atarax moze tak wpływać??? czy to mozliwe zeby ten lek powodował takie mysli?? prosze o odpowiedz???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio lekarz wypisał mi atarax czyli hydroxyzynę.Także zauważyłem,że mam jakieś głupie-lękowe sny.Za bardzo je przeżywam.Nie budzę się zlany potem ale rano jestem jakiś wylękniony.Pół tabletki ataraxu to niewiele.Dla mnie lekarz kazał brać 2x1 tabl.po 25 mg,a jeśli mam lęki to na noc 2 tabletki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biore Atrax od jakis dwoch tygodni po pół tabletki albo cała a dzisiaj miałem noc nie przespana a mnianowicie cała noc pociłem sie i miałem uczucie ze jestem wyspany, o 20 brałem antypiotyk spiromecyne niew eim czy to przez to?? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×