Skocz do zawartości
Nerwica.com

Myślenie o seksie,jest seksem


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

Myślenie o seksie,jest seksem - czy ta mądrość tyczy się tylko czasowników czy rzeczowników też? Myślenie o penisie jest penisem. Myślenie o ręcznej szlifierce oscylacyjnej do drewna jest ręczną szlifierką oscylacyjną do drewna. A może to myślący jest penisem albo szlifierką. Ech, ciężka ta metafizyka. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio snil mi sie stosunek i po przebudzeniu nie mialam juz chcicy - moze pojdz w te strone detektywie

 

Nic tak nie rozładowuje napięcia seksualnego jak odrobina matematyki.

 

Jeżeli proste równoległe przecinają ramiona kąta, to stosunek odcinków wyznaczonych przez te proste na jednym z ramion kata jest równy stosunkowi odpowiednich odcinków wyznaczonych przez te proste na drugim ramieniu tego kąta.

 

Mrrrrr.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio snil mi sie stosunek i po przebudzeniu nie mialam juz chcicy - moze pojdz w te strone detektywie

 

Nic tak nie rozładowuje napięcia seksualnego jak odrobina matematyki

 

owkurwe jak gnije z tego : D {ej ale zdarzalo mi sie podniecic rozwiazujac zadanqa - pytanie skad ty o tym wiesz?}

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio snil mi sie stosunek i po przebudzeniu nie mialam juz chcicy - moze pojdz w te strone detektywie

 

Nic tak nie rozładowuje napięcia seksualnego jak odrobina matematyki.

 

Jeżeli proste równoległe przecinają ramiona kąta, to stosunek odcinków wyznaczonych przez te proste na jednym z ramion kata jest równy stosunkowi odpowiednich odcinków wyznaczonych przez te proste na drugim ramieniu tego kąta.

 

Mrrrrr.....

 

Eee... mi lepiej rozładowuje herbata przyprawiona-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślenie o seksie,jest seksem - czy ta mądrość tyczy się tylko czasowników czy rzeczowników też? Myślenie o penisie jest penisem. Myślenie o ręcznej szlifierce oscylacyjnej do drewna jest ręczną szlifierką oscylacyjną do drewna. A może to myślący jest penisem albo szlifierką. Ech, ciężka ta metafizyka. :bezradny:

 

Tak dokładnie jest. Są róznic ludzie na swiecie, którzy utożsamiaja własne "ja" z róznymi myślami, emocjami i uczuciami. Jezeli jestem stolarzem, szlifierka bedzie ważna czescia mojego życia, z którą moje "ja", jako swiadomosc, bedzie sie utozsamiać i zatracać. To dlatego lubimy patrzeć na ludzi pięknych, ponieważ pięknie sie w nich odbijamy.

 

Zreszta seks skupia sie głównie w głowie, a nie na funkcjach fizycznych. Więc porównywanie seksu do szlifierki oscylacyjnej to lekka przesada :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OFICJALNE OGŁOSZENIE PARAFIALNE

 

Ogłaszam zrzutę na wizyte w burdlu dla detektywa,nr konta na które można wysyłać datki na pw.

A mogę sobie wybrać dziewczynę :lol: to wybieram.Brunetka,włosy z warkocz.Wiek 30-4o lat.Biust prawdziwy.Włosy łonowe konieczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×