Skocz do zawartości
Nerwica.com

Imigranci - za czy przeciw?


kliku

Rekomendowane odpowiedzi

Sejm przegłosował ustawę przeciwną wobec oddania przez Polskę zdolności decyzyjnej o tym kogo przyjmie na teren własnego kraju, na rzecz decydowania o tym przez jakieś unijne stałe mechanizmy alokacji uchodźców czy imigrantów.

 

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej wyraża zdecydowany sprzeciw wobec jakichkolwiek prób ustanawiania unijnych stałych mechanizmów alokacji uchodźców czy imigrantów. Instrumenty polityki uchodźczej i imigracyjnej powinny pozostać w rękach państwa polskiego” – możemy przeczytać w uchwale.

http://warszawawpigulce.pl/polska-nie-przyjmie-imigrantow-i-uchodzcow-i-krytykuje-ue-sejm-podjal-uchwale-w-tej-sprawie/

 

tutaj jest wykaz jak głosowały poszczególne partie:

http://www.sejm.gov.pl/sejm8.nsf/agent.xsp?symbol=glosowania&NrKadencji=8&NrPosiedzenia=15&NrGlosowania=126

 

Czyli PiS i Kukiz byli za tym aby to Polska decydowała kogo przyjmie do kraju, a całe PO i Nowoczesna, chcieli odebrać Polsce tą decyzyjność i oddać ją w ręce Unii. Po tym wszystkim co się dzieje w Belgii, Niemczech, Szwecji, Francji, PO i Nowoczesna jednogłośnie chciały by Unia mogła nam tu wdrożyć stały napływ imigrantów do Polski i zrobić taki burdel jaki mają kraje zachodnie. Na szczęście dzięki PiS i Kukiz nie udało się to im.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.wykop.pl/ramka/3097409/na-lotnisku-zaventem-pracuje-ok-50-islamistow-moga-nawet-wchodzic-do-kokpitow/

O tym że islamiści sa zatrudnieni przy kontroli bezpieczeństwa na lotnisku czytałam tez w niem. prasie.

 

Jeżeli chodzi o Niemcy, podobno wielu muzułmanów jest zatrudnionych w wojsku, a obecnie przybywajacy do Niemiec migranci maja być zatrudniani w policji. Tubylcy bedą bez szans.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Islamisci są już obecni we francuskiej policji i wojsku, posłuchajcie o smutnych efektach tolerancji i multi-kulti.

Wiesz co - psychologiczne mechanizmy fundamentalizmu muzułmańskiego nie różnią się niczym od mechanizmów fundamentalizmu katolskiego.

Wedle moich szacunków prawdopodobieństwa, masz zdecydowanie większe szanse oberwać w PL od katolskiego pogromcy lewaków, niż jakiegokolwiek ciapatego. (ale nie wiem, jak jest w CH)

Mam wrażenie, że demonizujesz zagadnienie, znajdując sobie punkt centralny dla wszystkich swoich lęków. (przeniesienie?)

 

Moim zdaniem nie warto się w ogóle zagadnieniem zajmować, bo nas obecnie nie dotyczy.

Nie dotyczy nas również obecność kogokolwiek we francuskiej policji i wojsku.

Natomiast dotyczy nas obecność prymitywnych oszołomów na ulicach naszych miast.

Te oszołomy karmią się Twoim strachem - oni nei chcą nikogo bronić, lecz jedynie podniesc własną wartość demonstacją i użyciem siły.

Bo nic innego nie mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NN4V, mówisz tak bo patrzysz ze swojej perspektywy, ja patrze z perspektywy osoby, która czuje się obywatelem Europy. Pomieszkiwałam w różnych miejscach, w sumie przypadek, ze nie osiedliłam się w Niemczech na stałe. Chciałam, bo kiedyś to był bezpieczny, spokojny kraj. Teraz jak rozmawiam z przyjaciółmi z Niemiec, trzęsą dupą. Mam tez znajomych we Francji, na szczęście rok temu wynieśli się z Paryża na prowincje. Miałam tez opcje zawodowe i osobiste w Brukseli, dzięki Bogu że nie skorzystałam.

 

A fundamentalizm katolski jest tak samo wkurwiajacy jak islamski, ale odejdzie w niebyt razem z rzadami Pisuarów. Islamski z Europy nie odejdzie, i to nie jest tylko moje subiektywne zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Islamisci są już obecni we francuskiej policji i wojsku, posłuchajcie o smutnych efektach tolerancji i multi-kulti.

Wiesz co - psychologiczne mechanizmy fundamentalizmu muzułmańskiego nie różnią się niczym od mechanizmów fundamentalizmu katolskiego.

Wedle moich szacunków prawdopodobieństwa, masz zdecydowanie większe szanse oberwać w PL od katolskiego pogromcy lewaków, niż jakiegokolwiek ciapatego. (ale nie wiem, jak jest w CH)

Mam wrażenie, że demonizujesz zagadnienie, znajdując sobie punkt centralny dla wszystkich swoich lęków. (przeniesienie?)

 

Moim zdaniem nie warto się w ogóle zagadnieniem zajmować, bo nas obecnie nie dotyczy.

Nie dotyczy nas również obecność kogokolwiek we francuskiej policji i wojsku.

Natomiast dotyczy nas obecność prymitywnych oszołomów na ulicach naszych miast.

Te oszołomy karmią się Twoim strachem - oni nei chcą nikogo bronić, lecz jedynie podniesc własną wartość demonstacją i użyciem siły.

Bo nic innego nie mają.

 

Nie przepadam za katolami rodem z RM, jednak są oni dużo mniej szkodliwi od tych muzułmańskich, nie wysadzają się, nie dokonują zamachów i nie są aż tak roszczeniowi odnośnie religii typu robienie przerwy na modlitwę czy obowiązkowe jedzenie halal w stołówkach. A co do prawicowym czy kibolskich oszołomów to kiedyś ich bardzo nie lubiłem, obecnie tez za nimi nie przepadam ale jednak lepiej niech będą bo są bardzo dobrym straszakiem na imigrantów zwłaszcza islamskich. Gdyby na zachodzie było tylu kiboli i ogólnie krewkich prawicowców to mieli by dużo mniejszy problem z muzułmanami a tak muzułmanie widząc jak te społeczeństwa są bezbronne wykorzystują to. Także cieszy mnie ten cały zalew czasem dość prymitywnego hejtu na muzułmanów bo uchroni on nas przed ta zarazą choć i tak czynniki ekonomiczno- społeczne są tu ważniejsze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://euroislam.pl/tureckie-wladze-oswiatowe-zachecaja-dzieci-do-meczenstwa/

Turcja podąża wyraźnie śladami Palestyny czy Talibów już od dzieciństwa uczy męczeńskiej śmierci w imię Allaha. I pomyśleć że Niemcy uważają ten kraj za bardziej demokratyczny niż Polska. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku inwazji i próby przedarcia się przez granicę interweniować powinno wojsko, nie policja.

Policja jest od utrzymywania porządku w państwie, bywało i tak, że jak wojsko przejmowało funkcję policji to wrogami okazywali się obywatele. Gdzie jest wojsko pytam się :D

Potencjał militarny Europy jest tak duży, że nie ma się czego bać. Większość z milionów muzułmanów, którzy żyją obecnie we Francji, Szwecji, czy Niemczech - nie che się radykalizować, wysadzać i mordować. Sytuacja nie jest ciekawa, ale nie spodziewałbym się w najbliższym czasie przejęcia kontroli nad arsenałem nuklearnym :pirate:

 

Cała sprawa z imigrantami mnie nie interesuje, bo zakładam, że przez te kilkanaście/dziesiąt lat które może przeżyję, nie zobaczę w swojej miejscowości na oczy ani jednego ziomka imigranta :D

Ultra katolicka społeczność na to nie pozwoli - i dobrze, nie będę płakał z tego powodu. Rozumiem też wszystkich, którzy martwią się o przyszłość swoich dzieci i wnuków, obawy są w pełni uzasadnione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy te rzekome 250 tysięcy euro kary za nie przyjęcie uchodźcy to prawda. Mało prawdopodobne jest aby to weszło w życie, bo tak np Polska której chce się narzucić 150 tysięcy tzw uchodźców jakby nie chciała ich przyjąć miała by do zapłacenia prawie 40 mld euro przecież to jakiś absurd. Już lepiej wtedy wystąpić z tej lewackiej unii, która załatwia interesy i naprawia błędy pani Merkel.

A Turcy śmieją się z tej całej sytuacji bo wychodzi na to że oni teraz rządzą w Europie za pomocą kurka z tzw uchodźcami i za pomocą broni demograficznej chcą odtworzyć imperium osmańskie i podbić Europę jak przed wiekami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, hehe, ogladałam wystąpienie prof. Legutko w parlamencie europejskim, w którym porównywał UE do komuny, tzn ustroju "dzielnie zwalczającego problemy, które sam stwarza". Zreszta opresyjność aparatu władzy i cenzura medialna w niektórych krajach UE jako żywo komune przypomina. Mocno się dziwie, że w BILD ukazał się ten "odważny" wywiad, zamiast powszechnie obowiązującego zakłamywania faktów.

 

http://pikio.pl/slynna-rodzina-uchodzcow-wraca-do-kraju-paskudne-jedzenie-i-malo-pieniedzy/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×