Skocz do zawartości
Nerwica.com

Imigranci - za czy przeciw?


kliku

Rekomendowane odpowiedzi

szef brukselskiej policji wyglada mi na czlowieka ktory jest w stanie zwalczyc terroryzm, zwlaszcza w tej rozowej sukience sprawia takie wrazenie.

 

http://pokazywarka.pl/gumiya/#utm_medium=frame&utm_campaign=wyrzucenie_z_ramki&utm_source=http://www.wykop.pl

To podobno ściema, ale jakby była nawet prawda to tym bardziej powinien zabrać się za ściganie tej islamskiej swołoczy bo oni za takie rzeczy kamieniują. Wszelcy geje, transi, feministki powinni stać w pierwszym, szeregu zwalczania islamskiego radykalizmu który głosi śmierć takim postawom no ale oni wolą bronić multi kulti i ścigać w porównaniu do islamistów niegroźną prawicę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś w Jeden Na Jeden w TVN24 był ksiądz Waldemar Wcisło,albo Cisło.Powiedział,że bać się trzeba tych muzułmanów urodzonych w Europie.Mówił też,o 1000 Wrocławian.Którzy przeszli na islam.
Ciekawe skąd ma te dane, jeśli to prawda to trzeba się bać bo neofici często bywają radykalni w poglądach. W Niemczech jednym z najbardziej wpływowych i radykalnych islamistów nawołujących do dżihadu jest rodowity Niemiec, były bokser wagi ciężkiej. Takim dużo łatwiej się wtopić w tłum i przeprowadzić np zamach bo nie rzucają się w oczy wyglądem, choć przecież tam jest tyle osób arabskiego ,tureckiego pochodzenia że nie ma to większego znaczenia, ale w Polsce to jednak ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego jedyną nadzieją dla Europy jest delegalizacja islamu a nie żadne tam wyławianie jednostek z tłumu, zwłaszcza, że tam całe masy muzułmańskie są wrogo nastawione a nie jednostki.

 

jeśli Europa nie skorzysta z tej opcji delegalizacji islamu a zamiast tego kurvy delegalizują mi DMT to niech ginie jak jest taka głupia i obłudna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego jedyną nadzieją dla Europy jest delegalizacja islamu a nie żadne tam wyławianie jednostek z tłumu, zwłaszcza, że tam całe masy muzułmańskie są wrogo nastawione a nie jednostki.

 

jeśli Europa nie skorzysta z tej opcji delegalizacji islamu a zamiast tego kurvy delegalizują mi DMT to niech ginie jak jest taka głupia i obłudna.

Tylko delegalizacja islamu jest niemożliwa, bo to przecież religia a religii nie można ruszać, przeciw temu nie byliby tylko lewacy ale też kościół bo oni są po tej samej stronie czyli że religia jest nietykalna i nie podlega krytyce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem na frondę przeczytać co piszą o umyciu przez papieża stóp islamskich imigrantów.

Bardzo rzetelna, wyważona relacja z tego zdarzenia. Bez cienia oburzenia czy oceny tego zdarzenia. Zastanawiałem się jak to tak, bez żadnej urazy czy niezadowolenia. Przeczytałem tekst drugi, trzeci raz i nic. Aż w końcu olśniło mnie zdanie "Jezus umył nogi apostołom, w tym Judaszowi", pozamiatane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem na frondę przeczytać co piszą o umyciu przez papieża stóp islamskich imigrantów.

Bardzo rzetelna, wyważona relacja z tego zdarzenia. Bez cienia oburzenia czy oceny tego zdarzenia. Zastanawiałem się jak to tak, bez żadnej urazy czy niezadowolenia. Przeczytałem tekst drugi, trzeci raz i nic. Aż w końcu olśniło mnie zdanie "Jezus umył nogi apostołom, w tym Judaszowi", pozamiatane :)

Fronda niby jest przeciwko islamowi jako obcej kulturze ale z drugiej strony dla Terlikowskiego większym zagrożeniem jest w pełni świeckie państwo a ataki terrorystyczne są mniej zbrodnicze od aborcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://ndie.pl/niemcy-przyjal-swoj-dach-uchodzce-zostal-zamordowany/

 

Nauczyciel w Niemczech, chcąc dać dobry przykład, przyjął do swojego domu imigranta z Afganistanu. Krótko potem został bestialsko zamordowany.

 

55 letni Mehdi H. mieszkał w Celle niedaleko Hanoweru – chcąc dać dobry przykład swoim uczniom, przyjął uchodźcę z Afganistanu. Sam kiedyś przybył do Niemiec z Iranu. Mehdi często pomagał w ośrodkach dla uchodźców, pracował również tam jako tłumacz.

 

Gdy Mehdi nie pojawił się w pracy, zaniepokoiło to jego kolegę, który odwiedził go w domu. W mieszkaniu trafił na ślady krwi, które prowadziły do piwnicy. Okazało się, że został brutalnie zamordowany.

 

Policja ustaliła, że został zamordowany przez 58 letniego Afgańczyka, który przybył do Niemiec w czasie masowej fali imigrantów w grudniu ubiegłego roku. Mężczyźni mieli się pokłócić. Wtedy uchodźca chwycił za metalowy pręt i zaczął okładać nim po głowie mężczyznę. Ciało zostało przeczołgane do piwnicy.

 

Udało się zatrzymać sprawcę, niemniej policja przez długi czas śledztwa nie była skłonna podawać narodowości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, że głównym powodem dla którego cywilizacja europejska może przegrać z islamem, poza ich ekspansywną naturą to stosunek do kobiet.

Zgnębili kobiety do tego stopnia, że chyba same uwierzyły że najlepsze co mogą robić to rodzić i wychowywać dzieci. Przez to szybko nas prześcigną w ilości wyznawców, a dalej jako większość w zgodzie ze swoją wiarą podporządkują politykę państw koranowi. Demokracja liberalna będzie powoli usychać, a na koniec zostanie dorżnięta.

Swoboda wyboru jak mamy żyć , to największe osiągnięcie naszej kultury, ale żeby ją uchronić musimy mieć prawo sami decydować o zmianach demograficznych mających potencjalnie poważne konsekwencje .

Istnieje uzasadnione podejrzenie, że islam stoi w sprzeczności z wieloma naszymi wartościami, więc to my powinniśmy decydować w jaki sposób pomożemy ludziom tej kultury.

Jestem za tym żeby znacząco im pomagać, wysłać ludzi, czy dać tak olbrzymie wsparcie finansowe że odczułbym to na swoim komforcie życia, ale wpuszczanie ich na swój teren chciałbym mieć kontrolowane.

Jest szansa, że nauczą się żyć według naszych swobodościowych wartości, ale potrzeba na to dekad lat pracy i tworzenia wspólnych więzi. To da się osiągnąć, ale można równie dobrze popsuć, dlatego potrzebna jest rozwaga.

Jeśli w niekontrolowany sposób dopuści się do zalewu europy, to różne swobody mogą przejść do historii. Niestety nasze kultury stoją w paru kwestiach w sprzeczności i potrzebujemy dziesiątek, a nawet setek lat na uporządkowanie wzajemnych stosunków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bittersweet, I to wypowiadają się uchodzący za liberalnych jak na muzułmanów Turcy, podejrzewam że nawet nie wiedzą co znaczy ateizm bo z tego co wnioskują to dla nich każdy który nie wierzy w Allacha nim jest.

Korat, W niektórych państwach islamskich jak np Iran dzietność jest zbliżona do tej w Europie mimo ze rządzą tam twardogłowi mułłowie, w Turcji też wcale taki wysoki poziom dzietności nie jest, bardziej się oni w Europie mnożą dla zasiłków. Najwyższy jest w bardzo biednych ogarniętych wojną państwach jak Afganistan, Somalia, Mali i strefa gazy gdzie kobiety rodzą celowo dzieci z przeznaczeniem na dzihadystów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A myślisz ze kto ucieka głównie do Europy? tak samo jak Polacy w UE, u mnie na osiedlu, po otwaricu granic, przestępczość gwałtownie spadła. W 80% to wyjeżdza "gorszy sort", cytując tu klasyka. Ale wspaniałomyślny lewak powie ci, że ludzi sie nie dzieli, ze wszyscy jestesmy równić, choć w głębki serca wie że kłamie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A myślisz ze kto ucieka głównie do Europy? tak samo jak Polacy w UE, u mnie na osiedlu, po otwaricu granic, przestępczość gwałtownie spadła. W 80% to wyjeżdza "gorszy sort", cytując tu klasyka. Ale wspaniałomyślny lewak powie ci, że ludzi sie nie dzieli, ze wszyscy jestesmy równić, choć w głębki serca wie że kłamie.
Racja, nigdzie nie spotkałem tylu polskich kryminalistów jak będąc w UK czy NL, gdzieś co 3-ci poznany przeze mnie Polak siedział w pace albo uciekł przed wymiarem sprawiedliwości. Dlatego stara emigracja wstydzi się za Polaków bo ich tzw najgorszy sort tam pojechał( oczywiście tzw normalni i tak są tam większością ale jednak kryminał jest mocno nadreprezentowany). Pewnie podobnie jest wśród muzułmanów, jak pracowałem w Niemczech to mój szef mówił że kiedyś do Niemiec przyjeżdżała elita Turków albo miejska klasa średnia a ostatnie lata ludzie z zapadłych zacofanych wsi albo kryminał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mojego osiedla, gdzie mieszka kilkaset osób, uciekło do UE 9 patolów z listami gończymi. I takich, a nawet gorszych jest pewno pełno wśród muzulmanów, bo u nich morlaność na niższym poziomie.
Ich niski poziom moralności jest mocno zastanawiający. Z tego co pamiętam to w Polsce połowę przestępstw jest dokonywana pod wpływem alkoholu, przemoc domowa jest głównie tym powodowana, patologie rodzinne, wielu kryminalistów, ludzi z nizin wywodzi się rodzin alkoholowych. Muzułmanie nie piją a są w tym jeszcze gorsi, w każdym zachodnioeuropejskim państwie są mocno nad reprezentowani w więzieniach, dominują w przemocy wobec kobiet i to na trzeźwo czyżby to wpływ nauk Mahometa czy po prostu są tak prymitywni, zacofani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korat, szczerze mówiąc nie wiem, dlaczego miałabym chcieć wspólnych wiezi z ludżmi, którzy uważają mnie za zwierze,

 

Bo chyba już nie ma szans na życie w izolacji. Za łatwo się przemieszczać i jak będziemy bykiem na siebie patrzeć, to zawsze co rusz jakiś zamach albo i inwazja nastąpi.

A tak, to przez budowanie relacji może zaczną w nas widzieć ludzi i przez ten kontakt ich kultura ewoluuje do mniej barbarzyńskiej.

Oczywiście wszystko można spie..yć i jak dopuści się do niekontrolowanego ich napływu i pozostawi samym sobie tych co się wpuściło, to nic nie osiągniemy. Dlatego lepiej jest mieć ich mało i żeby nie tworzyli zamkniętych społeczności. Na co niestety już nie ma szans w wielu krajach.

Jesteśmy dopiero na początku drogi uczenia się wzajemnej tolerancji, my byśmy nie mieli z tym problemu, ale te gwałty i zamachy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na co niestety już nie ma szans w wielu krajach.

Jesteśmy dopiero na początku drogi uczenia się wzajemnej tolerancji, my byśmy nie mieli z tym problemu, ale te gwałty i zamachy....

Polska jak i cała Europa postkomunistyczna dostała uśmiech od losu w postaci braku większej ilości imigrantów i ludności muzułmańskiej. To nasz wielki atut i powinniśmy dalej tego strzec, a kraje zachodu jak Niemcy nie mogą tego znieść i dlatego usiłują nam narzucić kwoty tzw uchodźców i ogólnie krytykują Polskę ale i też Węgry czy Czechy za to że jesteśmy tacy niby tacy zacofani i rasistowscy. A tak naprawdę większość rodowitych Niemców czy Francuzów poza lewactwem rzecz jasna chciała by żeby pod względem etnicznym było u nich tak jak jest teraz w Polsce, multi kulti poniosło totalną klęskę i każdy przy zdrowych zmysłach to widzi. Jeszcze trochę i ludzie z zachodu zaczną imigrować do Polski uciekając przed muzułmanami i innymi obcokrajowcami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem za oswajaniem migrantów z cywilizacja europejska, ale nie koniecznie trzeba to robić wpuszczając ich do naszego kraju. Przeciez w ich regionach mozna skutecznie pomagać, pokazujac przy tym na czym polega tolerancja, edukacja, kultura. I wcale nie jest tak, ze jesteśmy bezradnie wystawieni na napływ obcych i musimy się na to godzic, mnóstwo państw , np. Kanada czy Australia świetnie sobie daje rade z napływem imigrantów. Filtrują ich i ucza zasad pokojowego współistnienia , kto się nie potrafi przystosować jest deportowany. A Europejczycy się zachowują jak bezmózgie owce, całkowicie biernie zgadzając się, ze każdy może sobie przekroczyć granice Unii :? i jeszcze go należy z tego powodu dofinansować, bo był taki dzielny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem za oswajaniem migrantów z cywilizacja europejska, ale nie koniecznie trzeba to robić wpuszczając ich do naszego kraju. Przeciez w ich regionach mozna skutecznie pomagać, pokazujac przy tym na czym polega tolerancja, edukacja, kultura. I wcale nie jest tak, ze jesteśmy bezradnie wystawieni na napływ obcych i musimy się na to godzic, mnóstwo państw , np. Kanada czy Australia świetnie sobie daje rade z napływem imigrantów. Filtrują ich i ucza zasad pokojowego współistnienia , kto się nie potrafi przystosować jest deportowany. A Europejczycy się zachowują jak bezmózgie owce, całkowicie biernie zgadzając się, ze każdy może sobie przekroczyć granice Unii :? i jeszcze go należy z tego powodu dofinansować, bo był taki dzielny.
Ale nawet w takiej Kanadzie czy Australii mają problemy z muzułmanami mimo że obecnie ich "filtrują". Nawet ci niby przefiltrowani albo po prostu potomkowie tych co osiedlili się dziesiątki lat temu stwarzają problemy, żądają szariatu itp. choć może nie na taką skalę jak w niektórych krajach europejskich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×