Skocz do zawartości
Nerwica.com

Imigranci - za czy przeciw?


kliku

Rekomendowane odpowiedzi

Ja, kretynko, bardzo lubię kobiety, dlatego podobnie jak Arabowie uważam, ze nie powinny wychodzić na ulice ubrane jak prostytutki, czym prowokują do gwaltow. Nie chciałbym, aby moja siostra czy matka zachowywały się jak szmaty. Kobieta pełni funkcje służebną wobec mężczyzn, dlatego powinna słuchać swoich ojców i braci, a nie malować się jak kurtyzana i z gołym tyłkiem paradować po ulicy, jak niewyżyta suka, bo w ten sposób swojego statusu społecznego nie podniesie, a jedynie może jej się stać krzywda.

Ty jesteś normalny ? Kto Ci płaci za pisanie tych bredni ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[videoyoutube=35Z0RAKUa-g][/videoyoutube]

 

13- latka w drodze do szkóły w Berlinie została zwabiona przez obcokrajowca do samochodu, potem zawieziona do mieszkania gdzie przez 30-godzin gwałciło i biło ja trzech mężczyzn. Policja przesłuchiwała ja bez obecności rodziców, potem uznała ze przestępstwo nie miało miejsca, bo to ona uwiodła tych facetów. Dziewczynka jest pochodzenia rosyjskiego, jej rodzina i znajomi sa oburzeni i przerażeni, od tej pory będą odprowadzać dzieci do szkoły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Część z tych informacji o gwałtach została spreparowana, aby nakręcać rasizm w Europie. Europejskie demokracje się trzęsą w posadach i najłatwiejszym mechanizmem obronnym jest szukanie "obcego-winnego". Nie wydaje mi się, żeby to prowadziło do czegokolwiek dobrego, co, oczywiście, nie zmienia faktu, że część uchodźców może być gwałcicielami (podobnie jak część Europejczyków) bo ściąga ich do Europy wielki tłum, a w takim tłumie może być każdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Część z tych informacji o gwałtach została spreparowana, aby nakręcać rasizm w Europie. Europejskie demokracje się trzęsą w posadach i najłatwiejszym mechanizmem obronnym jest szukanie "obcego-winnego". Nie wydaje mi się, żeby to prowadziło do czegokolwiek dobrego, co, oczywiście, nie zmienia faktu, że część uchodźców może być gwałcicielami (podobnie jak część Europejczyków) bo ściąga ich do Europy wielki tłum, a w takim tłumie może być każdy.
Jasne że gwałciciele i przestępcy są w każdej nacji ale tylko muzułmanie a przynajmniej ich spora część za winną gwałtu uważają kobietę. Wg mnie nie można porównywać imigrantów islamskich do rodowitych mieszkańców Europy a nawet do imigrantów z dalekiego wschodu czy Rosji, Ukrainy bo muzułmanie niosą z sobą kulturę całkowicie nieprzystosowaną do europejskiej demokracji, w ogóle się nie zamierzają integrować a swoją kulturę-religię uważają za jedynie słuszną.

 

Oto artykuł w którym autor notabene dziennikarz GW a nie żaden narodowiec czy faszysta dowodzi bez sensu sprowadzania do Europy imigrantów islamskich. Jak już chcemy pomóc to lepiej przeznaczyć pieniądze na pomoc uchodźcom w Turcji czy Libanie gdyż tam miesięczne utrzymanie jednego uchodźcy kosztuje 50 Euro a Niemczech ponad 1000 Euro. http://www.lindenberg.pl/imigranci-jako-sposob-na-obnizenie-dochodu-narodowego/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Część z tych informacji o gwałtach została spreparowana, aby nakręcać rasizm w Europie. Europejskie demokracje się trzęsą w posadach i najłatwiejszym mechanizmem obronnym jest szukanie "obcego-winnego". Nie wydaje mi się, żeby to prowadziło do czegokolwiek dobrego, co, oczywiście, nie zmienia faktu, że część uchodźców może być gwałcicielami (podobnie jak część Europejczyków) bo ściąga ich do Europy wielki tłum, a w takim tłumie może być każdy.
Sorry wielki tłum mnie nie przekonuje, bo wielki tłum był zawsze na Sylwestra lub karnawale w Kolonii, czy innych miastach, ale jakos nigdy wcześniej nie urządzano polowan na kobiety, dopiero teraz :?

Co do nakręcania rasizmu, to aby go nie nakrecac W Niemczech, Szwecji czy Norwegii ukrywało się pochodzenie sprawców przestępstw - ale okłamywanie opinii publicznej na dłuzsza mete niewiele daje, predzej czy póżniej w dobie masowej komunikacji sprawa się rypnie.

Ponizej wklejam filmik o wydarzeniach w Szwecji, o tym że grupy mężczyzn m.in. "pochodzących z Afganistanu" molestowały kobiety w czasie koncertu. Policja nie ujawniła ich pochodzenia, gdyz uznali, iż to nieistotne, po drugie otrzymali zalecenia by tego nie robić.

Na początku przewodniczacy związku Afgańczyków w Szwecji tłumaczy , dlaczego właśnie tak wielu młodych Afgańczyków brało w tym udział. Bardzo pouczające.

 

[videoyoutube=QZt0wyLj5cE][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od rasizmu dużo gorsza jest chora poprawność polityczna która nie tylko nie rozwiązuje rzeczywistego rasizmu ale go jeszcze pogłębia. Teraz czarni amerykańscy aktorzy protestują bo nie ma żadnych oscarowych nominacji dla czarnych, czemu nie protestują biali lekkoatleci że nie ma ich w finałach biegów sprinterskich. Cały ten antyrasizm poszedł w jakąś chorą stronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Antyrasizm poszedł w złą stronę, bo ludzie się chyba boją samych siebie, że np. historia się powtórzy, jeśli nie będą kontrolować nadmiernie pewnych zachowań... Z drugiej strony, chciałabym, żeby koleś, który we Wro spalił publicznie kukłę Żyda został za to ukarany, a coś nieruchawe te sądy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Antyrasizm poszedł w złą stronę, bo ludzie się chyba boją samych siebie, że np. historia się powtórzy, jeśli nie będą kontrolować nadmiernie pewnych zachowań... Z drugiej strony, chciałabym, żeby koleś, który we Wro spalił publicznie kukłę Żyda został za to ukarany, a coś nieruchawe te sądy.

Ja też,bo już kiedyś palono kukły.Potem ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda,poprawność polityczna jest durna.Dlaczego,kiedy napisze,że podoba mi się Paulina Gałązka.Jestem uważamy,ze seksistę ?
Dla mnie porawnosc polityczna jest mega-durna, bo jest objawem swoistej cenzury. A kazda cenzura wypacza rzeczywistość. Uwazam, ze niczego nie powinno się przemilczać, tylko wyraząc swoja opinie w sposób nieobrażajacy nikogo. Teraz jednak wyrażanie opinii na "pewne" tematy jest traktowane jako złe. Takie tabu, wynikające z uwarunkowań społecznych. I ukryte pod tym tabu lęgna się przeróżne problemy, a których jednak "nie wolno" wspominać, bo byłoby to niepoprawne. Wreszcie problemy urastają do rangi, której się już nie da ignorowąc, i wybucha wielki rozpierdol, g.ówno trafia w wentylator. A wszystkiego można by łatwo uniknąć, po prostu nie zakłamując rzeczywistości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rząd Wielkiej Brytanii musi gęsto tłumaczyć się przed parlamentarzystami z powodu bulwersujących praktyk w Cardiff. Ubiegający się tam o azyl uchodźcy musieli nosić kolorowe opaski na rękę przez cały czas pobytu. Inaczej nie wydawano im jedzenia

 

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/raporty/raport-imigranci-z-afryki/informacje/news-wielka-brytania-uchodzcy-zmuszani-do-noszenia-kolorowych-opa,nId,2078633#commentsZoneListutm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=other

To właśnie przykład takiej hiper-poprawności :lol: prawie w każdym hotelu w którym byłam, goście dostają na reke obrączke w różnych kolorach, w zaleznosci jaki rodzaj pobytu opłacili. Jest to wykorzystywane później przez personel hotelowy właśnie przy wydawaniu jedzenia i drinków, żeby było jasne kto jest upoważniony do korzystania np. z bufetu, a kto z restauracji.

Rząd się tłumaczy, bo uchodzcy zostali potraktowani jak goście hotelowi, to jest to straszna "stygmatyzacja" :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nieudolna manipulacja na Onecie :-)

"46,7 proc. Polaków uważa, że nasz kraj nie powinien przyjmować uchodźców. Odmiennego zdania jest natomiast łącznie 47,4 procent badanych. Takie są wyniki sondażu, jaki dla Onetu przeprowadził Instytut Badań Rynkowych i Społecznych IBRiS"

...tylko że pod artykułem jest możliwość głosowania w ankiecie

I z tej ankiety wynika że PRZECIW JEST 94% RESPONDENTÓW :-)

 

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/jak-polska-powinna-zachowac-sie-wobec-fali-uchodzcow-sondaz-ibris-dla-onetu/cxv353

 

Sprawdźcie zanim się zreflektują :-)

No tak ale z tych 46 % tylko 8% chciałoby aby oni się tutaj osiedlili. Zresztą w samym tym pytaniu już jest manipulacja bo przecież większość z tych przybywających do Europy to nie żadni uchodźcy a zwykli imigranci ekonomiczni. Zresztą z całym tym badaniem wydaję mi się coś nie tak zwłaszcza podziały ze względu na miejsce zamieszkania .W największych aglomeracjach najmniej jest chętnych do ich przyjmowania i osiedlenia za to w miastach między 50 a 500 tysięcy najwięcej podejrzewam zły dobór próby albo wpływanie na respondentów bo nie widziałem nigdy w życiu tak rozstrzelonych i pozbawionych sensu wyników.

 

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Uchodzca-pchnal-nozem-22-letnia-pracownice-osrodka-dla-uchodzcow-w-Szwecji-Kobieta-nie-zyje,wid,18124802,wiadomosc.html

Wiadomość z ostatniej chwili, aż dziw że tego nie tuszują, ale znając życie Szwedzi dalej będą ich hurtowo przyjmować bo polityka multi kulti tego wymaga co najwyżej zwiększą ilość godzin na naukę ich europejskiej kultury i moralności która oni i tak maja w dupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba prawda, że większość z tych imigrantów, to po prostu, imigranci ekonomiczni, szukający życia na wysokim poziomie w krajach najbogatszych.

Przecież nie wszystkie kraje Bliskiego Wschodu są w strefie wojny, a w takich właśnie krajach, mogliby się osiedlać na stałe ci ludzie i tam żyć.

I mieliby dużo bliżej ze swoich krajów, objętych wojną do tych krajów, gdzie wojny nie ma. Ale oni wolą się przemieścić do Europy Zachodniej, bo wiedzą, że są tam najbogatsze kraje i wysoka pomoc socjalna.

Na pewno, wielu, jak nie większość z tych ludzi, liczy na życie od Państwa i do pracy, jakiejś samorealizacji nie bardzo będą się garneli.

I właśnie, przeważnie obcokrajowcy to wykorzystują, że emigrują do takich krajów, bogatych, dobrze rozwiniętych po to, by tam żyć na koszt Państwa i nic nie robić, nie poczuwać się do żadnej pracy dla siebie. Nie twierdzę, że w każdym przypadku tak jest, bo są też obcokrajowcy, którzy osiedlają się w innych, bogatych krajach i tam chcą gdzieś pracować, realizować się, coś robić.

Tutaj liczą się własne chęci, zaangażowanie w jakąś pracę w takich krajach i życie tam. A jeśli ktoś nie wykazuje takiej chęci, a chodzi tylko o wykorzystywanie Państwa, bo jest POMOC SOCJALNA, no to dobrze to o kimś takim nie świadczy.

Jeśli Polska, a raczej Polski Rząd chce przyjmować tylu ludzi i wszystkim zapewnić POMOC SOCJALNĄ, to jakie u nas będą podatki? Będą jeszcze wyższe podatki od pracy, od nieruchomości, od gruntów, żeby z tych pieniędzy utrzymywać tych imigrantów.

Już teraz chcą opodatkować u nas MARKETY, żeby do Skarbu Państwa wpływało jeszcze więcej pieniędzy z tych podatków, bo Rząd wprowadził: 500 zł. na każde dziecko w rodzinie.

No ale z czegoś te pieniądze muszą płacić na te dzieci, no to będą płacone z podatków np. od MARKETÓW. U nas, podatki są wysokie, a pensje małe i życie w ubóstwie.

To ja nie rozumiem trochę takiej polityki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda,poprawność polityczna jest durna.Dlaczego,kiedy napisze,że podoba mi się Paulina Gałązka.Jestem uważamy,ze seksistę ?
Dla mnie porawnosc polityczna jest mega-durna, bo jest objawem swoistej cenzury. A kazda cenzura wypacza rzeczywistość. Uwazam, ze niczego nie powinno się przemilczać, tylko wyraząc swoja opinie w sposób nieobrażajacy nikogo. Teraz jednak wyrażanie opinii na "pewne" tematy jest traktowane jako złe. Takie tabu, wynikające z uwarunkowań społecznych. I ukryte pod tym tabu lęgna się przeróżne problemy, a których jednak "nie wolno" wspominać, bo byłoby to niepoprawne. Wreszcie problemy urastają do rangi, której się już nie da ignorowąc, i wybucha wielki rozpierdol, g.ówno trafia w wentylator. A wszystkiego można by łatwo uniknąć, po prostu nie zakłamując rzeczywistości.

Za jakiś czas słowo Murzyn,Arab,Azjata będzie zakazana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×