Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kiedy kończy się czas.


w1punkt

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro ten "Alprozolam" tak niekorzystnie (niekorzystnie?) tak na Ciebie działa "każde wyjście kończy się koszmarem", dlaczego nie przeforsujesz innego leku? Przepraszam, że się wtrącam w leczenie stricte, ale zamulanty chyba mijają się z celem?! Masz się podnieść, nie opaść zupełnie. Próbowałaś WENLI w wysokich dawkach? Czarne myśli na bok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chmurka66,

Zawsze jest wyjście,jeżeli czujesz,że sama sobie nie radzisz,szukaj pomocy i wsparcia dla siebie.

Staraj się odrzucać chore myśli i chore plany,bo jest to naprawdę niebezpieczne.

Nawet,gdy czujesz się chora,pamiętaj,że masz dla kogo żyć i twoje dzieci potrzebują Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiesz , mam za dużo do ukrycia aby sie otworzyć

moje problemy to jest nic w porównaniu z Wami ale to co teraz czuje , nie życze nikomu

przepraszam ze mysle tylko o sobie(dzieci sa pierwsze) w tej chwili ale mam dość wszystkiego i musze z tym skończyć

tylko dzisiaj syn mi przeszkodził i do jutra musze czekac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałabym ale nie umiem nikomu prawdy powiedziec nawet mój psycholog i psychiatra nie znaja prawdy

a dzisiaj po raz kolejny zostałam wystawiona do wiatru

 

 

 

Jest telefon zaufania 116123 - wyszukaj w internecie. Tam dyzurują osoby - psychologowie przeszkoleni do pomocy osobom w kryzysie np (emocjonalnym). Zaufaj-Powiedz. Krok po kroku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×