Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dlaczego zdradzacie?


Rekomendowane odpowiedzi

Nie dlatego, że nagle odkryłam karygodność swojego postępowania :P, więc nie ma się z czego cieszyć, tylko dlatego, by sobie nie myślał, że się zakochałam, czy coś :P. Zdaję sobie sprawę, że faceci często mają przerośnięte ego i jak jakaś kobieta poleci na nich, to potem są w ciężkim szoku, że jak to ona mnie nie kocha?! Takiego Boga?! Nie mogą pojąć, że nie każda kobieta, po jakimś zbliżeniu, czy kilku ma w głowie suknię ślubną i przed oczami tylko jego przed zaśnięciem..

Poza tym potrzebuję teraz trochę czasu tylko dla siebie, chyba się zmęczyłam i chcę samotności na jakiś czas.

 

Domyślam się, że nie nastąpiła u Ciebie refleksja z powodu całej sytuacji ani nie pojawiły się wyrzuty sumienia - jasno określiłaś, że nie odczuwasz takich rzeczy. Natomiast sam fakt, że "odmówiłaś" i owy uroczy pan ma zagwozdkę cieszy. ;) Nie zachowuję w tym przypadku solidarności plemników, bo po prostu nie lubię tego pana, wolno mi. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahaha bez przesady :D to się teraz uśmiałam. Po prostu...niby nic mi nie powiedział takiego, ale odczuwam wrażenie, że mu się wydaje, że omotał sobie mnie wokół palca. W sumie jestem zazwyczaj bardzo miła dla niego itp.itd. i może to odczytywać różnie, a że jest zbyt pewny siebie, to mimo tego, że mówię mu wprost, co myślę i czuję, to pewnie myśli, że go kłamię i nie chcę się przyznać, że się zakochałam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dlatego, że nagle odkryłam karygodność swojego postępowania :P, więc nie ma się z czego cieszyć, tylko dlatego, by sobie nie myślał, że się zakochałam, czy coś :P. Zdaję sobie sprawę, że faceci często mają przerośnięte ego i jak jakaś kobieta poleci na nich, to potem są w ciężkim szoku, że jak to ona mnie nie kocha?! Takiego Boga?! Nie mogą pojąć, że nie każda kobieta, po jakimś zbliżeniu, czy kilku ma w głowie suknię ślubną i przed oczami tylko jego przed zaśnięciem..

Poza tym potrzebuję teraz trochę czasu tylko dla siebie, chyba się zmęczyłam i chcę samotności na jakiś czas.

 

Domyślam się, że nie nastąpiła u Ciebie refleksja z powodu całej sytuacji ani nie pojawiły się wyrzuty sumienia - jasno określiłaś, że nie odczuwasz takich rzeczy. Natomiast sam fakt, że "odmówiłaś" i owy uroczy pan ma zagwozdkę cieszy. ;) Nie zachowuję w tym przypadku solidarności plemników, bo po prostu nie lubię tego pana, wolno mi. ;)

 

Pewnie, że wolno ;), jakby nie było to niby zasługuje na nauczkę, ale ja jakoś nie mam ochoty wymierzać sprawiedliwości, nie czuję się kompetentna :P, niech Bóg to zrobi, nie mi wymirzać ludziom kary wedle swojego widzimisię

...wierzę w tzw. kary naturalne. Taką dla niego prędzej czy później będą wyrzuty sumienia, o ile je ma, no i niemożność stworzenia, czy trwania w satysfakcjonujacym związku, ciągłe kłamanie, ukrywanie się itd. Nie zazdroszczę, ja bym się umęczyła psychicznie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mada1987, Wy robicie na Sobie jakieś eksperymenty psychologiczne czy jak?

Nie ogarniam już tego,no i nie przebrnąłem przez całe 53 strony tego wątku ;)

 

hahahah jakie znowu eksperymenty? :D Przecież pisałam, że nie chcę z nim być i nie traktuję tego poważnie, tylko jako substytut. Nie pochwalam też zdrady, ja nigdy nie zdradziłam i nie potrafiłabym. Nie czuję tylko wyrzutów, jako osoba, z która ktoś zdradza. Byłam tylko ciekawa, co sobie myślą zdradzajacy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Evia, wiem przecież, ale ja wolę wyciskać w martwym ciągu. :> A zima mogłaby w końcu zaznajomić się bliżej z jakimś szczupakiem, a nie mi tu psuje doznania artystyczne ciągle. :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×