Skocz do zawartości
Nerwica.com

calkowita utrta swiadomosci albo pojeb ze mie konkret


elo

Rekomendowane odpowiedzi

no wlasnie o to chodzi ze sa dowody przemawiajace na ich korzysc - czekam jeszcze na wypis ze szpitala ktory mial byc juz dzis

pytanie jednak takie mam - jesli to prawda to dlaczego utracilam przytomnosc na tak dlugi okres zachowujac jedynie przeblyski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jeśli masz wkłucia, byłaś na swoich lekach , a oni w szpitalu podali Ci swoje.

Naćpali Cię , Twój organizm przeżył szok, i dlatego urwał Ci się film.

 

Jeśli np, psychotropy zmieszasz z Haszyszem , to są podobne efekty. Wycinają Ci się kawałki ,to znaczy masz oczy otwarte wszystko robisz ale z 1.2.3.4. pamiętasz tylko 2.3 .

Jeśli tak się dzieje po odrobinie ciastek z Holandii kiedy się jest na lekach, to co dopiero może się dziac .... kiedy się popatrzy na Twoją litanię leków, Elo.....

Wiesz, bardzo możliwe że byłaś w tym szpitalu...

 

Po prostu pomieszali leki ... i dlatego pamiętasz tylko urywki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo, niestety, ale możliwe, że tak było. Ja jakieś 3 mce temu miałam sytuacje, że najpierw straciłam przytomność a następnie mam wyrwane kilka ładnych godzin z życiorysu, a podobno nieźle narozrabiałam (między innymi ugryzłam lekarza :lol: ), z tym, że ja dostałam duże dawki leków bo nie mogli sobie ze mną poradzić. Jak zemdlałam ok. 9, tak obudziłam się o godzinie 16 w szpitalu na sali intensywnego nadzoru. Z tych kilku godzin pamiętam jedynie przebłyski, że wyrwałam sobie wenflon, rozmowe o Mannitolu, rozmowe o OIOMie i lekarza mówiącego 'zaraz cię zaintubuję'.

Jeśli rzeczywiście masz ślady na rękach po wkłuciach i jest jakaś dokumentacja to wydarzyło się to na prawdę.

Ja dokumentacje z tego dnia ze szpitala dostałam prawie po miesiącu dopiero pocztą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pojecia nie mam po co ile kiedy dlaczego i jak w ogole sie do niego dostalam - moja wersja jest taka ze nigdy nigdzie nie wyszlam i nie stracilam przytomnosci nawet na chwile

sowko no to wszystko ma sens tylko ze mi sie urwal film jeszcze przed autobusem w ktorym zemdlalam i z ktorego zabrali mie na oddzial ='(

acherontia dziekuje za podzielenie sie ta historia troche mie pocieszylas szczerze przyznam tylko nurtuje mnie to ze ja nie pamietam nic poza tymi przeblyskami - nawet momentu obudzenia tak jakbym przez ten czas caly czas siedziala w domu

okz misiaczki mam juz wypis wedlug ktorego przebywalam w szpitalu od 10:41 do 14:08 a rozpoznanie to R44.8 inne i nie okreslone objawy i oznaki chorobowe dotyczace odczuwania i spostrzegania zas zalecenia lekarskie to dalsze leczenie w pozie i w poradni psychiatrycznej

 

czyli kurna ze co w koncu kurcze blade nie jestem zdrowiutka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo, niestety nie. moje domysły są takie, że przegieli z lekami bo dostałam Clonazepam, Relanium, 10 mg Midanium, Depakinę, Mannitol itd. i po prostu byłam naćpana

z tym, że mi w tym stanie robili i KT głowy i rezonans, bo się bali, że to coś się dzieje w głowie, ale oba badania wyszły czyste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz coś w powtórnym KT wychodzi, ale to już muszę się udać do lepszego neurologa, który mnie nie zleje tylko będzie mu się chciało szukać przyczyny ;) jestem umówona do jednego profesora z Poznania, zobaczymy co powie na tą całą moją dokumentację ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tyz zaliczylam juz neurologa i mam za soba tomograf lba ktory nic nie wykazal

nacpanie lekami zas odpada bo mam na nie wyrobiona tolerke i nic mie nie rusza

 

 

 

Wiesz jeszcze kilka dni temu byłaś pewna że siedziałaś w domu - a teraz wiesz że była to nie prawda.

Jesteś też pewna że masz wyrobioną tolerancję i to nie leki- może to też nie do końca prawda....

Na prawdę w cholerę tych leków bierzesz....

 

Postaraj się nie zamęczać tym co się stało, co było a już nie jest nie piszę się w rejestr, przynajmniej ten osobisty, tego już nie zmienisz.

Patrzysz na przód, okej, ale nie możesz ciągle się przejmować że znów Cie chwyci...

Choćby i nawet, trudno, skoro nie jesteś zdrowiutka, to ma prawo Cię chwycić .... rozumiem że to dla Ciebie straszne, dla mnie też by było, ale.... Kurde No .... Jesteś w końcu ELO nie ?

 

Przed Tobą arcy trudne zadanie, postaraj się ,póki lekarze nie stwierdzą dlaczego się to stało i jak temu zaradzić , .. cisnąć ......z tego Bekę .

!

 

No bo zamartwanie się , wpędzi Cię jeszcze w depresje, albo wystąpią jakieś bóle PsychSom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz racje beka to jedyne wyjscie jakie mi pozostalo i tego zamierzam sie trzymac

co do lekow to biore je osmy miesiac i jak do tej pory nic takiego nie mialo miejsca

dziekuje z calego serca naprawde poczulam sie lepiej po przeczytaniu tego postu

 

cmok w krok i pozdro

wasza elo :~)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz racje beka to jedyne wyjscie jakie mi pozostalo i tego zamierzam sie trzymac

co do lekow to biore je osmy miesiac i jak do tej pory nic takiego nie mialo miejsca

dziekuje z calego serca naprawde poczulam sie lepiej po przeczytaniu tego postu

 

cmok w krok i pozdro

wasza elo :~)

 

 

Trzymaj sie cieplo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to jest praktycznie niemozliwe z mojego punktu widzenia przecie takie dziury w pamieci nie lapia cie tak nagle - ja nawet po alko niczego nie zapominam

Przeczytałem od poczatku i bardzo możliwe, że to właśnie była fuga. Z Twojego punku widzenia może być to być niemożliwe ale czytałem trochę przypadków o tym zaburzeniu i to możliwe jak najbardziej. Psychika lubi różne figle płatać, nie chcę tu diagnoz wystawiać czy osądzać, tak sobie tylko o tym myślę bo to ciekawe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^bardzo mozliwe pogadam o tym z psychiatra dzisiaj

khaleesi mnie te leki nie ratuja wcale wiec wiesz :'(

sowko ty tez! i jeszcze raz dziekuje za slowa otuchy

leonidas moze pociagi pomyli? mnie sie zdarzylo tez

fex wam milo mi ze ktos zainteresowal sie tematem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×