Skocz do zawartości
Nerwica.com

calkowita utrta swiadomosci albo pojeb ze mie konkret


elo

Rekomendowane odpowiedzi

sama nie wiem po co to pisze ale po prost ciazy mi to na serduszku otoz snilo mi ze ze mdlalam w autobusie ktorym nigdy nie jezdzilami po czym trafilam do szpitala gdzie cala bylam oblepiona wenolami i se od nich uwolnic po czym jakis dziad przywial mi rece i dopiero gdy musialam sie przebrac w lazience mnie puscil- to tye jesli o moj sen

 

tera uwaga sedno sprawy: rodzinka jest swiecie przekonana ze to wszystko objawy moich schizy i to zdarzenie mialo miejsce w rzeczywisosci + pamietaja o wiele wiecej szczegolow (miedzy innymi numer linii autobusu ktorym przeciez nie jechalam) ba! wywanili sie na tyle ze maja recepte z dzisiejsza data a na jutro maja skombinowac mi wypis ze szpitala zeby jeszcze bardziej mie dobic... przecie ja i tak nie kupie

 

ale wciaz wierze ze to byl tylko sen nawet jesli widze na rece slady po wklociach nie ufam im na tyle plus nie potrafie sie pogodzic z tym ze wlasna rodzina mi to robi po prosu komedia

 

drogie bravo a co ty o tym sadzisz? mam powody odczuwac zal czy wpieprzac dalej tabsy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale ja nie bylam w zadnyh szpitalu ani autobusie - caly dzien grzecznie przed kompem spedzilam no daje se glowe uciac

na leki to akurat tolerancyjke mam wyrobiona - moge je zrec w kazdej dawce a i tak skutkow ubocznych nie odzuwam serio

szmaty moje zawsze pachna proszkiem i plynem do plukania bo je nabiezac piore wiec wiesz to mnieynie ratuje niestety =(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem elo, takie zaburzenia świadomości się zdarzają. Zastanów się czy możesz zaufać rodzicom i czy wcześniej manipulowali jakimiś faktami.

no ja im nie ufam wlasnie - lubia miec nade mna kontrole i nie jestem w stanie uwierzyc w ich wersje

nie pamiętasz? :shock::shock::shock:

nie wkurwiaj mnie czego znowu nie pamietam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×