Skocz do zawartości
Nerwica.com

Borderline i szantaż emocjonalny


Cerveza

Rekomendowane odpowiedzi

Mój partner choruje na zaburzenie osobowości borderline tak samo jak ja.Mimo że jesteśmy zaburzeni to nasz związek na dzień dzisiejszy jest wspaniały.Są miedzy nami sprzeczki,wiadomo jak w każdym związku.Na początku były jazdy,teraz już się doszliśmy i wiem na co możemy sobie pozwolić podczas kłótni.Wcześniej bardzo się raniliśmy bo jak powszechnie wiadomo typowy border zrobi wiele żeby dopiąc swego i trafić w jak najczulszy punkt.Nie zlicze ile razy się rozstawaliśmy.Teraz potrafimy ze sobą rozmawiać.Już nie rozwiązujemy konfliktów krzycząc na siebie i wytykając sobie błędy z przeszłości.Robimy sobie przerwe od siebie na kilka minut,żeby nieco ochłonąć i wtedy rozwiązujemy spór.Kilka dni temu wynikła pomiędzy nami kłótnia w której moja druga połówka szantażowała mnie samobójstwem,dodam że zrobił to pierwszy raz i byłam w szoku.Wiem ze moj partner bylby do tego zdolny,gdybym od niego odeszla.Bardzo się przestraszyłam z racji tego że był 300km odemnie i nie byłabym w stanie go powtrzymać.I teraz pytanie.Co zrobić?Jak w przyszłości reagować na tego typu szantaże emocjonalne?Co powiedzieć a czego lepiej nie mówić? :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nasz związek na dzień dzisiejszy jest wspaniały
Kilka dni temu wynikła pomiędzy nami kłótnia w której moja druga połówka szantażowała mnie samobójstwem

 

pewna sprzeczność

 

od takich osób się zwiewa, gdzie pieprz rośnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×