Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
wiejskifilozof

Moja inteligencja

Rekomendowane odpowiedzi

Cholernie lubię czytać posty detektywmonka, humor od razu mi się poprawia (awatar też masz cudny), a i owszem, odpowiedzi hobbyturysty. Przynajmniej bywa i wesoło. Pozdrawiam Was

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

detektywmonk na pewno posiadasz inteligencję, samokrytykę, podchodzisz z dystansem do samego siebie, nie obrażasz się, a Twoje poczucie humoru - przynajmniej mnie - rozwala. Tak trzymaj :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Co sądzicie o mojej inteligenci ? Jak jestem postrzegany ? Czy jako komplety kretyn czy jak wybitnie mądry człowiek ?
Zapytaj co sądzę o tematach w których pytasz co sądzę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cholernie lubię czytać posty detektywmonka, humor od razu mi się poprawia (awatar też masz cudny), a i owszem, odpowiedzi hobbyturysty. Przynajmniej bywa i wesoło. Pozdrawiam Was

Na avatarze to Anna Ilczuk.Jako Jola Kiepska.Żona Waldka.Ale za jakiś czas zmienię avatar.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
detektywmonk na pewno posiadasz inteligencję, samokrytykę, podchodzisz z dystansem do samego siebie, nie obrażasz się, a Twoje poczucie humoru - przynajmniej mnie - rozwala. Tak trzymaj :D

Dzięki za fajne słowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Co sądzicie o mojej inteligenci ? Jak jestem postrzegany ? Czy jako komplety kretyn czy jak wybitnie mądry człowiek ?
Zapytaj co sądzę o tematach w których pytasz co sądzę.

Co sądzisz o moich tematach ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie jest tendencyjne. (Narzuca opcje odpowiedzi.) Poproszę inny zestaw pytań.

Patatajpatataj... :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi