Skocz do zawartości
Nerwica.com

witam


Patiz

Rekomendowane odpowiedzi

Ja niemoge jak wiekszosc osob tutaj powiedziec ze nmam nerwice lękowa napewno gdyz nie usłyszalam jeszcze takiej diagnozy.Zaczełosie 2,5 roku temu od problemow z zasypianiem i dolegliwosci sercowych i okropnego strachu przed miercia zrobiłam ekg echo i inne badania oczywiscie wszystko w porzadku po jakims pol roku dolegliwosci sercowe mineły.Cichy lek przed smiercia pozostal.W tym roku latem mialam atak paniki myslalam ze umieram ,trafilam do kolezanki lekarki ktora dala mi syropik i tabletke przeciw bolowa odniosly wspanialy efekt uspakajajacy i tu wlasnie pojawil sie termin nerwica lekowa , i rada abym nie szła do psychitry bo bedzie mnie faszerował lekami ale ona jest anasteziologiemwiec nie wiem czy to dobra rada.Potym byla krotka chwila spokoju z objawami fizycznymi ,oczywiscie lek przed smiercia pozostał.Dwa tygodnie temu zmarła moja prababcia i oczywiscie zaczeło sie straszne bole glowy i zoladka .Lek przed wylewem i wrzodami.mysle o wizycie u lekarz ale nie wiem czy ogolney to dobry pomysł czy jednak nie powinien to byc psychiatra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety narwicę i tego typu zaburzenia leczy psychiatra i psycholog a nie inni lekarze, więc warto udać się do specjalisty, mylę że człowiek sam może nie dać rady samemu poradzić sobie z niektórymi rzeczami, a jeżeli chodzi o leki, lepiej je brać i mieć spokój niż zamęczać się lękami, i o niczym innym nie móc myleć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×