Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zero seksu/Biały związek


Arasha

Rekomendowane odpowiedzi

wytłumaczyłam przecież..bo seks to jest zawłaszczanie sobie drugiej osoby na wyłączność, czyli egoizm, a gdzie jest egoizm, tam nie ma miłości..

 

Już dawno nie słyszałam czegoś tak pokręconego :D

 

wez mnie nie podpinaj pod wypowiedzi innych... nauka cytowania sie kłania :hide:

 

A niektórzy uważają, że seks to egoizm
Nicholas1981, wytłumaczyłam przecież..bo seks to jest zawłaszczanie sobie drugiej osoby na wyłączność, czyli egoizm, a gdzie jest egoizm, tam nie ma miłości.
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, tak też napisałem w tym drugim wątku. Niektórzy ludzie mają jakieś dziwne podejście do tych spraw

Ale ja nie mam wcale takiego podejścia jak ego :nono: Owszem uważam, że może być związek bez seksu, jeżeli dwie strony się na to godzą, ale nie uważam, żeby bycie z kimś w związku ( czy to białym czy to zwykłym ) było egoizmem :? No, chyba, żeby spojrzeć na to, jak na alternatywę przed samotnością, to wtedy tak, w innym przypadku - nie ;) Po prostu uważam, że nie powinno się robić niczego wbrew sobie, ale jednocześnie należy być uczciwym wobec partnera i nie oszukiwać go, że może kiedyś mi się poglądy odmienią ( gdybym ich była na 100% pewna, a nie jestem ... niestety ! )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak poważnie to myślę, że takie gadanie na temat białych związków, aseksualności (o ile nie jest to wynikiem jakichś np traum) itd to raczej szukanie igły w stogu siana. Jakbyście poznały/poznali kogoś odpowiedniego, kto wprowadziłby was w życie seksualne to zapewne problem by zniknął jak ręką odjął

 

Aranji, wybacz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale po co czekać? :mrgreen:

 

Nie mam pojęcia, ale na tym forum dość często rozkminiane są podstawowe potrzeby ludzkie, jakby były to rzeczy wzięte z kosmosu. Nic tylko czytać i uczyć się życia. :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem uważam, że może być związek bez seksu, jeżeli dwie strony się na to godzą, ale nie uważam, żeby bycie z kimś w związku ( czy to białym czy to zwykłym ) było egoizmem :? No, chyba, żeby spojrzeć na to, jak na alternatywę przed samotnością, to wtedy tak, w innym przypadku - nie ;) Po prostu uważam, że nie powinno się robić niczego wbrew sobie, ale jednocześnie należy być uczciwym wobec partnera i nie oszukiwać go, że może kiedyś mi się poglądy odmienią ( gdybym ich była na 100% pewna, a nie jestem ... niestety ! )

 

Dobrze że byłem na kiblu bo bym się posrał ze śmiechu. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, tak też napisałem w tym drugim wątku. Niektórzy ludzie mają jakieś dziwne podejście do tych spraw

Ale ja nie mam wcale takiego podejścia jak ego :nono: Owszem uważam, że może być związek bez seksu, jeżeli dwie strony się na to godzą, ale nie uważam, żeby bycie z kimś w związku ( czy to białym czy to zwykłym ) było egoizmem :? No, chyba, żeby spojrzeć na to, jak na alternatywę przed samotnością, to wtedy tak, w innym przypadku - nie ;) Po prostu uważam, że nie powinno się robić niczego wbrew sobie, ale jednocześnie należy być uczciwym wobec partnera i nie oszukiwać go, że może kiedyś mi się poglądy odmienią ( gdybym ich była na 100% pewna, a nie jestem ... niestety ! )

 

zwiazek bez seksu to nie zwiazek :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyście poznały/poznali kogoś odpowiedniego, kto wprowadziłby was w życie seksualne to zapewne problem by zniknął jak ręką odjął

Przy obecnych emocjach, jakie wzbudzają we mnie sprawy związane z seksem, to jakby mnie ktoś chciał wprowadzić w życie seksualne, to bym go "rozsztrzelał".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie dorabianie ideologii do wstrzemięźliwości seksualnej a zwłaszcza prawictwa, dziewictwa to próba tłumaczenia się z własnej nieudolności, straconych szans i możliwej przyjemności.

 

:great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×