Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lord Cappuccino

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry :) Przyszła niesprawiedliwa Heledore. :twisted:

Jak tam Wam dzień mija? Ja ogarniam pierwszą kawę i zaraz pewnie drukuję kolejną porcję publikacji do czytania. Magisterka się niestety sama nie napisze. :bezradny:

Nie sprawiedliwa czy głupia? To jest pytanie. A może jedno nie wyklucza drugiego?

Mi dzień mija zajebiście, po za tym, że jakaś idiotka nie słusznie na mnie najechała, zamiast na agresora, prowodyra. Oczywiście głupi człowiek nie zrozumie kto jest agresorem... Jest na to po prostu za głupi...

A teraz można się obrazić i wyciągnąć konsekwencje, jak na głupiego człowieka przystało...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

magic wolf, ja pie.rdolę człowieku, urażona duma Cię tak boli? :105: masz ochotę kogoś zapierdolić, a produkujesz łzawe historyjki jaki to Ty jesteś skrzywdzony...? obrażać modów to jest fer? zniżasz się do poziomu ameby! :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

distorted_level68, daj spokój - nie warto ;) jest takie powiedzenie: Chłop ze wsi wyjdzie, wieś z chłopa nigdy.

Jak tam, tak swoją drogą?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

distorted_level68, nawet nie zaczynaj, bo wiesz jak skończysz, pamiętasz mnie z przeszłego wcielenia? Nie do Ciebie była wiadomość więc zamilcz, dla swojego dobra...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
distorted_level68, nawet nie zaczynaj, bo wiesz jak skończysz, pamiętasz mnie z przeszłego wcielenia?
czy pamiętam? oczywiście, takiego buraka nie da się zapomnieć! :mrgreen: straszono przez neta? wooooooo! :twisted: dla mojego dobra?

Heledore, dać spokój? eeee! to nawet się zabawne robi! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Heledore, cześć :mrgreen: Nooo...tragedia grecka się teraz zaczęła :mrgreen:

magic wolf, kto jest większym idiotą - ten, który utrzymuje porządek zgodnie z zasadami, czy ten, który przez buractwo, chamstwo i ograniczenie umysłowe próbuje podbudować własne ego kosztem innych osób i nie rozumie, że Forum nie jest polem debilnych bitewek z piaskownicy? A jakby dodać do tego jeszcze zapatrzenie w siebie i cholerny brak dystansu do zachowania innych osób, to mamy głupotę zmierzającą do minus nieskończoności. Zakładając, że ten wspomniany korniszonek ma o sobie nieskazitelne mniemanie i prędzej można by wymagać zmartwychwstania od zdechłego psa niż zmiany postrzegania w tym zakresie, to co zrobić z takim głupcem? Odpuścić ze względu na rzeczoną głupotę czy po prostu zablokować, żeby nie siał fermentu i nie psuł krwi innym?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
distorted_level68, nawet nie zaczynaj, bo wiesz jak skończysz, pamiętasz mnie z przeszłego wcielenia?
czy pamiętam? oczywiście takiego buraka mnie da się zapomnieć! :mrgreen: straszono przez neta? wooooooo! :twisted: dla mojego dobra?

Największy przydupas szefowej :lol: Ale miałem ubaw z ciebie, największy przychlast na forum, który został ośmieszony w wątku: "oberża pod złamanym paragrafem" i "krytyczna beznadzieja" :lol: Wypierdalaj do zabaw, tam gdzie jesteś najlepszy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Największy przydupas szefowej :lol:
aaa tu Cię boli? :lol: oczywiście, że tak! zazdrościsz?
który został ośmieszony w wątku: "oberża pod złamanym paragrafem" i "krytyczna beznadzieja" :lol: Wypierdalaj do zabaw, tam gdzie jesteś najlepszy :lol:
naturalnie, że tak! to było coś o czym marzyłem od dawna! :twisted: zabawy? buraczku...! :mrgreen: KOCHAM ZABAWY! :105:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

magic wolf, to jest już żałosne. Oceniasz innych według siebie i swojego sposobu bycia. Musze Cię rozczarować - distorted_level68 do czyjegokolwiek przydupasa daleko. Wylazł z Ciebie po prostu cham. Rozumiem, że będzie ogromny żal i oskarżenia o zniszczenie życia, jak wylecisz z Forum? Za tyle wyzwisk, odgrażanie się i perfidne łamanie Regulaminu po prostu należy Ci się wypad z baru.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
aaa tu Cię boli? oczywiście, że tak! zazdrościsz?

Nie mam czego zazdrościć, moja relacja z Lilith jest całkiem inna niż twoja, ja nie muszę lizać dupy, mogę być sobą... :D:D

naturalnie, że tak! to było coś o czym marzyłem od dawna! zabawy? buraczku...! KOCHAM ZABAWY!

Więc pozostań w nich, zanim kogoś zabijesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

magic wolf, ale ja inaczej nie potrafię! :105: muszę lizać "dupę" Lilith, w sumie bardzo dobrze mi to wychodzi! :twisted:

Nie muszę nikogo "zabijać" Ty sam to zrobisz! :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

magic wolf, jaka relacja? Kilka wymienionych PW i maili? To nie jest relacja. Relacja jest wtedy, kiedy się kogoś poznaje i spędza z Nim czas. To jest jedynie korespondencja w uprzejmym tonie. Różnica między korespondencją a relacją jest ogromna i dziwię się, że tego nie dostrzegasz. Po drugie - nie masz bladego pojęcia o moich relacjach z innymi ludźmi, więc nie wypowiadaj się w tej kwestii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lilith, najwyraźniej :P W trzech aktach! Oczekuję jeszcze tylko chóru :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

< na_lesnik, na_lesnik i na_lesnik śpiewają: truuudne spraaawy... \>

magic wolf dobra rada: wyłącz kompa, zajmij się czymś innym, ochłoń i potem przeczytaj raz jeszcze swoje wpisy z dziś i wczoraj. Wkurw wkurwem, zły dzień złym dniem ale to jest na prawdę przegięcie pały. Zwłaszcza że jesteś na forum na warunkowym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Heledore, co mi tu klaszczesz! U Rubika jesteś czy jak? :mrgreen:

Doobra, wsiok mode off, trochę mi na dekielek wali bo od wczoraj jadę busem i wygląda na to, że jeszcze 6-7 godzin podróży przede mną.

Ale bym zapalił. I kawkę wypił :105:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na_leśnik, czyli znowu kwiatkolandia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na_leśnik, no za perkusję robię! Żebyś rytmu nie zgubił :lol:

Współczuję. A chociaż jakieś przerwy w podróży, czy bez?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Heledore, przerwy są, ale takich dwóch nieogarów jak kierowcy to dawno nie widziałem. Wzięli jakąś dziwną kartę do tankowania której żadna stacja nie honoruje i jeździmy od stacji do stacji w poszukiwaniu paliwa. A w baku prawie sucho. Tak więc przy odrobinie pecha zapowiada się dłuższy postój...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na_leśnik, to może jakąś zrzutkę na paliwo przeprowadzą? :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Heledore, ewentualnie będziemy pchać! :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej Wam szybko wróciłam w nocy. Wesele było super, ale w domu nie ciekawie. Mam babcie w szpitalu w spiączce cukrzycowej. Nie wiadomo czy da się coś zrobić. Więc takie smutki z radosciami. Pogotowie było wzywane od kilku dni 4 razy tym wczoraj dwa, i niekt nie chciał jej zabrać. Dopiero jak było b źle to wzieli. Koszmar jakiś to nie sa lekarze to mordercy kretyni łodzkie pogotowie w wawie. :evil::evil::evil::evil::evil:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na_leśnik, darmowa siłownia znaczy :D Patrz, jak o Was dbają :D

kia_ sportage, współczuję :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Heledore, ja jednak podziękuję za takie dbanie :P .

kia_ sportage, polska służba zdrowia :( .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

magic wolf, po Twoich przedwczorajszych czy nawet wczorajszych (do czasu) postach sądziłam, że wróciłeś do dobrej formy, a przynajmniej dopisuje Ci pogodny nastrój, co mnie ucieszyło... ale wygląda na to, że ciemna strona mocy jest w Tobie silna 8)

Cześć wszystkim wronom i dark'om

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.