Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Też nie wierzę w religię, żadną. Religia, religijność, puste ceremonie często nie mają nic wspólnego z Bogiem 🙂

Cytat

Ja dla siebie jestem Bogiem

Wspieramy Cię, kiedyś przejdą te urojenia 😀

Nie gryzę, czasem delikatnie podgryzam, ale tak delikatnie. Jak moja niezadowolona kotka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Niezadowolone kotki podgryzają. Dlatego trzeba z nimi ostrożnie.

Mojej to się zdarza może raz na pół roku. Ale drżyjcie narody! Taki nagły, mały "skub" ze złą minką 🙂

@Śmiercionauta, chyba Ci przykro, że napisałam o urojeniu...? Próbowałam teraz napisać Twojego nicka z @. I nie umiałam Cię znaleźć. A jesteś tu od lat. Zdałam sobie sprawę, że zawsze czytałam "Śmiecionauta" i współczułam niskiego poczucia własnej wartości...

@Carica Milica, hej 🙂

Edytowane przez Kleopatra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Carica Milica  :D 

Dłuższe włosy w realu, dłuższe włosy w awatarze powodują, że stajesz się coraz piękniejsza :classic_smile:

Zazdroszczę (jest to pozytywna zazdrość) Twojemu partnerowi :classic_smile:

 

2 godziny temu, Kleopatra napisał:

Cieszę się z Twojej radości 🙂

 

Czuję to samo :classic_smile:

 

Coś takiego mi ostatnio wpadło na fb

39454559_10211582646073399_7869510036333

 

 

 

 

 - a niech rozpęta się burza, niech mnie znienawidzą feministki, niech sobie wyhodują brzuchy, pokażą mi fuck you i niech zgolą głowy.

@Carica Milica, faszystko :D (jak zarobiłem bana za nazwanie moderatorki faszystką, to przyjmuję go na klatę :D )

Dokończę myśl - proponuję żebyś szła w kierunku faszyzmu, rude są piękne, ale jeszcze piękniejsze są nieco dłuższe włosy... kilka cm więcej i będzie gitara 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fajnie jest reklamować flagę, fajnie jest być szczupłym, fajnie mieć długie (rude) włosy. Kolor skóry bez znaczenia

 

 Nie fajnie reklamować barwy UE,  być otyłym osobnikiem, mieć krótkie różowe włosy i pokazywać Fuck You :( 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o. A czyje to opowiadanie?

Mój stan wynika z objawów, diagnoza była później. Musiałam się ostro spacyfikować 2 sedamami 6, trochę alkoholu *którego nie lubię), teraz jeszcze depakina. Przyjaciółka przyszła, z drugą rozmawiałam 3h, żeby mnie odwieść od wiadomych planów. Połączonych z jazdą na rowerze w nocy i pociągiem nad morze. Nie ogarniam. Oby spacyfikowało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×