Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

@mirunia, zmobilizowałem się i poszedłem :classic_biggrin::classic_biggrin::classic_biggrin: właśnie wróciłem.  Nie dotrwałem do końca imprezy, prezentacja trwała ponad   dwie godziny, a końca nie było widać. Stało się to męczące i opuściłem amfiteatr po 16:00.

Ciężko powiedzieć która wygra, zupełnie inaczej na żywo wyglądają, niż na zdjęciach. Ja tam nawet bym ich nie potraktował jako kobiety, ale jako dzieci. Faworytka Ola zapytana, co chce dalej robić w życiu, odpowiedziała - że po gimnazjum idzie do szkoły średniej o_0

A na pytanie, którą kobietę z show biznesu/albo swojego otoczenia, najbardziej szanuje - odpowiedziała, że swoją mamę i chciałaby być taka jak ona - publiczność szalała :classic_biggrin: Nie wiem czy wygra,  ze dwie strzygi były nieco ładniejsze, bardziej zdecydowane i przebojowe, wiec będzie mieć ciężko. Dowiem się dziś wieczorem albo jutro.

 

hehee

Liberejt się ruszył z domu i wyszedł na imprezę pooglądać kandydatki na miss góralek 2018  - można to rozpatrywać w kategoriach cudu.

Wklejam jedno zdjęcie kiepskiej jakości na którym nic nie widać, z ostatniego rzędu robione, numeracja pozmieniana, Ola stoi najbardziej po prawej, w sukni beżowo białej.

IMG_20180715_151713_HDR.thumb.jpg.87635ce58fa6075ff287483b8a172cf9.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są wyniki, najładniejsza góralka wybrana http://www.istebna.eu/mieszkaniec/news/wiktoria-gruszka-najpi-kniejsz-g-ralk-2018 

:classic_ninja: Nie mówię nic, bo ładna przecież jest, ale widziałem tam conajmniej 3 lepiej wyglądające. Mówi się że kwestia gustu, ale to największe kłamstwo internetowe XXI w.

pozdr

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Staram się rozruszać forum tematami w socjologii, spamem zdjęciami ze swojego telefonu, przymierzam się to tworzenia fakenewsów,  prezentowane będą na nocnych darkach, w razie złamania przepisów rodo, usuwajcie je.

Prywatnie nic nowego, marzy mi się praca po 16 godzin dziennie, porządna wypłata tysiąc trzysta na rękę, zbudowałbym dwupiętrowy dom, garaż, kupił nowy model tesli, a na działce obok posadziłbym bambusy. Policzyłem koszty - niewielkie, ale przy obecnych cenach i zarobkach, zajęłoby to ponad 300 lat, więc na razie odkładam to marzenie. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zostać kiedyś miejskim niewolnikiem wolnowybiegowym, więc marzę by dać pracodawcy od siebie jak najwiecej :mrgreen:

W przyszłości postaram się dostosować się do systemu i spełnić oczekiwania społeczeństwa. Dam z siebie wszystko :lol:

Ale to jeszcze nie teraz, obecnie atrakcyjniejsze wydają sie memy, fake newsy, internet, fora, uprawa ogródka, gotowanie, no i ostatnio nawet na imprezie byłem :lol: :lol: 

 

1437867323_uqiin6_600.jpg

 

Żartuję ofc, na poważnie to moge pracować parę godzin dziennie, wiecej nie dam rady, bezstresowo i na świeżym powietrzu. W innym wypadku bierze mnie ku*wica i może skończyć się szpitalem. 

 

Obrazek z demota to aktualny stan społeczeństwa w moich oczach, tak to widzę. :D 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@JERZY62 bardzo prosto, na przykładzie wójta pewnej gminy wytłumaczę :classic_dry:

Zostajesz sobie wójtem, albo innym samorządowcem, zarabiasz te marne 9.100 zł + dodatki.

https://wiadomosci.ox.pl/ile-zarobia-samorzadowcy,29096

 

Zarządzanie gminą to niby odpowiedzialne stanowisko, ale od czasu do czasu możesz się napierd*lić i spowodować kolizję, o np. taką:

http://gazetacodzienna.pl/artykul/polityka/wojt-istebnej-prowadzil-pod-wpywem

Po całym zajściu wystarczy przeprosić bydło, które głosowało wójta, bydło jest usatysfakcjonowane tymi przeprosinami i wraca posłusznie do klatek 8:00 - 16:00  :evil: :evil:  1250 na rękę, wszyscy są zadowoleni.

 

To się musi ku*wa kiedyś skończyć 😕 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Lusesita Dolores napisał:

Nikt już nie pisze :((

@Lusesita Dolores  ma to swoje pozytywy. Niektóre wrony zaczynają żyć własnymi życiami, realnymi emocjami, a nie opuszkami palców, którymi stukają w klawiaturę i myślą, że to co nadziobały ma jakąś wartość.

Napieprzanie w klawisze to najgorszy z życiowych wyborów. Trzeba gdzieś wyjść... łono natury, impreza techno, muzeum, zamknięty bunkier przeciwatomowy. Wszystko będzie lepsze, od napierd*lania swoich mądrości w klawiaturę, każdy ma to w d*pie i szybko zapomina co wyświetliło się na 1080 x 1920 pikselach. Nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@JERZY62 zrobić coś, co sensu nie ma, np. wyjść gdzieś, gdzie nie ma powodu iść, przełamać się i zrobić cokolwiek, co sprawia trudność, a mogłoby sprawiać przyjemność.

@Lusesita Dolores jasne, że nie ma nic złego w przebywaniu jednej czy dwóch godzin online, tak tylko napisałem, niektóre dzieci i młodzież napie*alają w gry i siedzą na społecznościówkach powyżej 12 godzin dziennie, niedawno zostało to uznane za chorobę :classic_biggrin:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrony śpią, ale meldunek i tak będzie.

Można wyjść do lasu i pozbierać grzyby, rosną jak cholera. Można też hodować kury i podbierać im jajka. Można też nawiązać kontakt z lokalnym biznesmenem i mu sprzedać jajka + grzyby. Można mu nie sprzedawać, można se to wszystko zeżreć samemu, można robić w życiu wiele ciekawych rzeczy :classic_ninja: :classic_biggrin:

 

~30 zł w lesie:

IMG_20180716_084558_HDR.thumb.jpg.b699261710c3bd3f88e249bf11f47acd.jpg

 

 

150 zł na stole:

IMG_20180719_122128_HDR.thumb.jpg.d51a4509196510782ef782d567e084fe.jpg

 

A za 150 zł można kupić ~30 kg mięsa (udek z kurczaka) 🙂 

Teraz kombinuję jak tu nie ruszać du*y z domu i nie ładować ciężkich toreb z mięsem do auta, tylko żeby mi dowieźli mięso z hurtowni pod sam dom? 

Zapewne trzeba znaleźć jakiś numer telefonu do tych co rozwożą i zadzwonić, aktualnie nie chce mi się tego robić. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim :)
 

W dniu 17.07.2018 o 10:24, Liber8 napisał:

Witam
........ przymierzam się to tworzenia fakenewsów,  prezentowane będą na nocnych darkach

cholera -nie rób tego :nono: - trzymajmy poziom tego forum ,
jakby powiedziała koleżanka Shadowmere : " To nie forum kafeteria.pl " :mrgreen:
 

4 godziny temu, distorted_level68 napisał:

chyba pomyliłem wątki...a nie, dobrze wszedłem! już myślałem, że znowu PIS doszedł do władzy! :twisted:

moge sie mylić ,ale wydaje mi się ,że właściwie PIS już od jakiegoś czasu jest u władzy :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×