Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Artemizja, zasięg zmiennej "pytanie o wieczór" ograniczony był tylko do funkcji odwołującej się do obiektu "użytkownik" z identyfikatorem "Nicholas1981". Mój błąd. Następnym razem zadeklaruję zmienną globalnie.

 

PS: W odpowiedzi na pytanie: Uczę się programowania, więc wieczór mija nieźle :mrgreen: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonsai, to może mieć co najwyżej związek z odstawieniem lamo (może to było zbyt pochopne). Poza tym goście w domu mnie wykończyli. Nie czuję się komfortowo jak ktoś obcy chodzi po chacie (w sensie, że oni nocowali i to nie moi znajomi tylko mojej kobiety)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artemizja, ja póki co zaczynam z javascriptem. Wcześniej próbowałem z php i c++, prawdę mówiąc z marnym skutkiem. Generalnie traktuję to jak taką bardziej rozwijającą wersję sudoku, na której być może będzie się dało zarobić. Poza tym jak siedzę nad kodem to mogę używać tylko lewej półkuli mózgu i nie rozmyślam wtedy nad bezsensem istnienia :mrgreen: .

 

Nicholas1981, czemuż to kiepsko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nicholas1981, hmm, ale czemu odstawiłeś lamo? To nie jest lek, który powinieneś brać ciągle? Choć rozumiem chęć do bycia czystym, sam niczego nie biorę i dobrze byłoby, gdyby tak już pozostało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na_leśnik, miliony monet to chyba jedyna piosenka jakiegoś Mroza, która została mi w pamięci. ;) Programowanie trzeba naprawdę lubić, kurczę. Sam miałem do czynienia z turbo pascalem, asemblerem, javą, php, C, C++ i kilkoma bardzo specjalistycznymi językami, ale to była męczarnia. Chyba tylko jednostki mocno zdehumanizowane mogą to kochać. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artemizja, tylko to raczej język nie używany do niczego praktycznego.

Ja się uczę konkretnie pod front-end web development. Sporo pracy jest w tym sektorze. Czyli poza językami skryptowymi, (html5 i css3) javascript i wszystkie jego najpopularniejsze frameworki (jquery, AngularJS obecnie na tapecie ;) ) . Mam nadzieję, że opanuję to na takim poziomie, że uda mi się znaleźć pracę w tym sektorze. Powoli kończą mi się pomysły na życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×