Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

No oczywiście na najnowszym filmie Allena byłem "Nieracjonalny mężczyzna". Wszystkie oglądam. Nie jest to arcydzieło jak "Blue Jasmine", ale można zobaczyć. Taka Allenowska wersja "Zbrodni i kary" można powiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No u mnie z czasem ostatnio średnio. Dużo pracy mam, ale to może lepiej, bo jak się ma za dużo czasu to się wpada w doły :roll: Zdrowie psychiczne na razie ok, chyba radosna faza remisji (mam nadzieję, że na dłużej). Powoli odstawiam lamotryginę, tylko łeb trochę boli. Materialne ciało też już w lepszym stanie, więc wychodzę pod względem zdrowotnym na prostą nareszcie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nicolas no ba remisja najlepszy czas, nie ma to jak "stabilizacja" :D

 

" bo jak się ma za dużo czasu to się wpada w doły" tego ostatnio się troszkę obawiałam bo wolnego czasu to mam za dużo..

No i nadejdzie niebawem jesień ulubiona pora pani D.

I na szczęście sen wraca do normy u mnie. :)

 

Oby wyjście na tą prostą trwało jak najdłużej! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artemizja, no a jak przyjadę z łopatą i odśnieżę Ci podwórko, to zaakceptujesz zimę? Przecież np. las wygląda przepięknie zimą, nie można pozbawiać się takich widoków! Poza tym jaką frajdą jest tarzanie się w śniegu, rzucanie śnieżkami - tyle interakcji społecznych na myśl przychodzi... :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mach ochotę na sękacza, to zapraszam na Podlasie. :P

 

No przecież w Poznaniu siedzisz, a mnie wysyłasz na kresy! Jedzenie sękacza w towarzystwie smakuje lepiej, złośliwcu mały. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carica Milica, wygląda pysznie! No ale ja ostatnio jem tylko kiełki, marchewki i ogólnie żyję miłością. Taką dietę postanowiłem sobie zastosować. :roll:

 

Artemizja, ech, ale odśnieżarka całkowicie obedrze mnie z męskości, nawet tej potencjalnej. :( Posługując się łopatą mógłbym zaprezentować znakomitą technikę ruchów posuwisto-zwrotnych, zaznaczając jednocześnie walory swojej tężyzny fizycznej, a tak, to lipa. :bezradny: No ale skoro zaczęłaś jeździć samochodem, to przez najbliższe miesiące w ogóle nie będę się zapuszczał w Twoje rejony. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×