Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy udało Wam sie poznać tu kogoś ciekawego i realnego?


kobieta wlkp

Rekomendowane odpowiedzi

adel, a mnie się bardzo miło dzieliło z Tobą domek. ;)

Też kiedyś nie wierzyłam, że te wszystkie wpisy nie biorą się znikąd i że naprawdę rozmawiam tu z realnymi ludźmi. Uwierzyłam jak pojechałam na swój pierwszy zlot i poznałam tak ogromną ilość świetnych osób, że głowa mała, a na kolejnych zlotach grono się powiększało o kolejne świetne znajomości. Polecam wszystkim niedowiarkom. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, można tu poznać bardzo realne i bardzo ciekawe osoby, ale trzeba przeprowadzać ostrą selekcję ( żartuję ). Przede wszystkim trzeba z szacunkiem podejść do drugiego człowieka i jego zaburzeń / dziwactw. Nikt nie jest doskonały. Jedynym minusem jest to, że zazwyczaj najfajniejsze osoby, które uda się poznać mieszkają na drugim końcu Polski ... przynajmniej ja tak miałam do tej pory :bezradny:

 

Spotkać się można na zlocie, jak organizują gdzieś w pobliżu i ma się akurat czas / możliwości na takie spotkanie ;)

 

To jest poniekąd sedno sprawy. Można spotkać ludzi, których gdzie indziej próżno byłoby szukać. Ale szkopuł właśnie w tym, że dla niektórych te najfajniejsze znajomości trafiają się o ładnych kilkaset kilometrów od miejsca ich własnej lokalizacji :bezradny:

Szczęśliwi ci, co to udało im się złowić kogoś mieszkającego w tym samym mieście...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo, no coś Ty :D

Tak tylko napisałem dla podłapania wątku ;)

uuuu-ups nie zalapalam {jak zwykle} co za nietakt z mojej strony przepraszam psze pana

 

Słyszałem taką plotkę, że Elo w realu jest bardzo nieśmiała. :smile:

tylko taka udaje podobno niektorych to kreci 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonił przed chwilą do mnie realny kolega z forum ( co prawda na foro już nie bywa ), z którym realnie byłam w lecie na 3 realnych spacerach, dostałam 2 razy realne kwiatki, a potem byliśmy realnie na weselu jego realnej siostry. ... Albo mi się realnie śniło :mrgreen:

 

No i nie doszło do niczego między Wami? Zawsze miał raczki przy sobie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poznałam tu dużo bardzo ciekawych i fajnych osób, niestety żadna z nich nie mieszka w mojej okolicy, a chętnie z paroma babeczkami wyskoczyłabym na kawkę... A dla niezaobrączkowanych jest tu wielu bardzo ciekawych typków (przynajmniej na podstawie postów tak się zapowiadają ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×