Skocz do zawartości
Nerwica.com

po swiętach


taksamo

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie jeszcze nie, a już dół.

 

Przeżyłam Wigilię, na 2 benzo. Było nawet znosnie. Dostałam prezent. Prezent za 4000zł-laptopa i widziałam zawód mamy, bo się nie cieszę. Czemu się nie cieszę? Bo nas zwyczajnie nie stać na takie prezenty. Jeszcze tydzień temu pożyczała ode mnie kasę, bo nie było na żarcie. A teraz laptop- chyba takie uosobienie tego, że nigdy nie będzie można zostawić jej samej. Że nigdy nie będzie umiała zarządzać pieniędzmi i że będę tak uwiązana do końca życia. i ten wyraz twarzy, wyrażający zawód. Że się nie cieszę, ta przykrosć,że jednak nie jestem normalna. Laptop leży w pudełku-kilka godzin pożyje jeszcze w nadziei,że da się go zwrócić. Chcociaż wygląda na to,że kupili go w sklepie, gdzie zwrotów nie ma. Nie wiem nawet czy w takiej sytuacji poruszać temat zwrotu. Skoro i tak się nie da.

Kiedys może by mi się przydał taki sprzęt, jak miałam chęci się czegos uczyć. Dzis wystarczy mi mój stary złom, czego więcej trzeba do siedzenia całymi dniami w necie?

Może powinnam go uruchomić i udawać,że się cieszę. Już wiem,że zepsułam im swieta. Jakim trzeba być zjebanym,żeby popłakać się z powodu takiego prezentu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim Wszystkiego Dobrego z okazji Świąt.

Na początku chciałbym zaznaczyć, że godnym podziwu jest, że przejmujesz się uczuciami mamy i że zdajesz sobie sprawę, że jak na możliwości rodziców jest to drogi prezent. To bardzo istotna umiejętność wiedzieć co bliscy czują.

Z tego co przeczytałem, to widzę że rozwiązaniem jakie uznajesz za najlepsze to zwrot laptopa. Może to dobry kierunek. Spróbuj założyć, że udało Ci się oddać laptopa. Jest miesiąc po oddaniu i jak się z tym czujesz. Może wyobrażenie sobie tego scenariusza cokolwiek pomoże w decyzji, a może podpowie jakieś inne rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×