Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Hisaishi

Niekompatybilny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W sumie nie wiem od czego zacząć. Jestem osobą raczej zamkniętą w sobie, samotną, z problemami... Chyba moja pierwsza myśl podczas przeglądania forum dotyczyła prośby o pokierowanie mnie do specjalisty. Ale sam nie wiem, bronię się od tego. Mam głęboką depresję, myśli samobójcze, doświadczenia z samookaleczaniem. Wszystko to ciągnie się za mną już od kilkunastu lat. Od wczoraj właściwie jest fatalnie. Mam ochotę umrzeć. Mam dość walki. Jestem zmęczony, brakuje mi sił. Przerażają mnie najbliższe tygodnie. Ponadto mam wrażenie, że zostałem pozostawiony sam sobie z wszystkimi problemami. To zabawne bo zawsze to ja byłem tą osobą, która ciągła innych do góry. Ale najwidoczniej sam nie mogę liczyć na coś podobnego. Mam resztkę gnijących marzeń, choć szczerze mówiąc, to właśnie kolejne niepowodzenia w ich realizacji, zepchnęły mnie ponownie na samo dno. Niestety nie pasuję zupełnie do otaczającego mnie świata, po prostu nie ma w nim miejsca dla kogoś takiego jak ja. Chciałbym przestać się już męczyć. :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Witaj na forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hisaishi, Witaj! Większośc z nas przeszła pomyślnie etap specjalisty i dzięki temu funkcjonuje i ma też swoje chwile radości z życia. Jeśli naprawdę chcesz zmiany nie broń się przed tym. Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

siema. powiem ci ze sajko nie jest taki zly chociaz mnie na pierwsza wizyte zaciagneli. to jak sie spytala jak sie czuje momentalnie jeb jak z rzeki... serio na kolejne wizyty szedlem juz ochoczo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fizli, mnie trzeba by też zaciągnąć. Czasami dosłownie najlepiej, żeby ktoś to zrobił za mnie. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

oj to nie tak działa ziomek :P, bierzesz kogoś mówisz mu mam tam iść masz mnie tam zabrać za wszelką cene ;p i lecimy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fizli, gdybym jeszcze miał kogo. :D

Dobra, chyba pora spać. Jeszcze rozlałem połowę piwa na dywanie. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hmm powiem tak zaciągnij się sam serio sobie pomożesz a potem pójdzie z górki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na razie zarejestrowałem się do psychiatry, ale termin mam dopiero na 20 listopada...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie jesteś jedynym który ma dość. Najgorsze jest zycie w związku a osobno. Pierwszy raz wiem co powinnam zrobić ale tego nie robię. Mam ochotę zwyczajnie uciec. Ale chyba poczucie obowiązku sprawia że jestem tu i teraz. Mój problem z wybraniem się do specjalisty ma inne podłoże. Nie władam biegle angielskim a polscy lekarze w Uk to w większości nieudacznicy który poszli za łatwa kasą. A uczucia które mnie ogarniają dadzą się opowiedzieć tylko po polsku :) A może zwyczajnie mało sie staram? Mam dość bycia koniem pociągowym i motorem całego mojego domu, pamiętać o wszystkich sprawach, terminach i papierach...Dość...tak bardzo chcę już odpocząć...i boję się że wybiorę złe miejsce na odpoczynek. :?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Psotka45, hej. :)

Ogólnie my Polacy lubimy bardzo bylejakość. Może nie wszyscy, ale to chyba jedna z naszych gorszych cech narodowych. Może jakaś rozmowa z mężem, terapia i leczenie. Wiem jak o to ciężko...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hisaishi, oraz Psotka45, specjalista wam pomoże wiecie to taki hmm przyjaciel za pieniądze który obiektywnie na was popatrzy, nie ma się czego bać :)

Hisaishi, a nie myślałeś by zapisać się prywatnie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hisaishi, skoro się zapisałeś to uczyniłeś pierwszy krok ku lepszemu życiu.powodzenia.nie rezygnuj z marzeń bo za młody na to jesteś :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hisaishi, tak jak powiedziała freda, teraz tylko się nie poddawaj czymam ksiuki :great::great::great::great::great::great::great::great::great::great:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Fizli, szkoda że nie można zalajkować Twoich wpisów. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hisaishi, każdy jest młody jeśli młody duch ma :3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi