Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cancerofobia :(


aldara.35

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj aldara.35!

 

W przypadku fobii ważna jest modyfikacja irracjonalnych myśli, które eskalują lęki. Warto skorzystać z pomocy terapeuty. Czy Ty jakoś próbujesz walczyć ze swoimi lękami? Leczysz się jakoś? Korzystasz z psychoterapii?

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 13 lat cierpie na nerwice lękowa. od 10 uczeszczam na terapie :) Stosuje lek Velafax w malej dawce ,ataki lękowe ustapily i czuje sie i funkcjonuje w miare normalnie...tylko te mysli i ciagly strach. Abo o starych rodzicow albo o zdrowie. Kazdy telefon od rodzicow to przeszywjacy lęk czy tym razem to juz to.....A badanie usg wywoluje u mnie taki lęk juz tydzien wczesniej ze paradoksalnie profilaktyka kosztuje mnie tyle nerwow ze nie wiem czy warta skorka za wyprawe. Zawsze przed gabinetem zastanawiam sie czy to dzis jest ten dzien w ktorym to uslysze.....koszmar. Serfujac po internecie najczesciej czytam blogi ludzi chorych n raka. Gdy mnie partner pyta czemu akurat takie rzeczy czytam to mowie ze ciekawi mnie to jak ludzie psychicznie z tym potrafia zyc i jakby ucze sie od nich .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×