Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak się żyje w związku ???


Loopy'7

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra jak nie lubisz kangurów,to tamaryny białoczube też fajne.

No ale ja swoje a ty swoje, przecież nie trzeba się żenić ani brać kogoś na utrzymanie, żeby uprawiać seks, rozmawiać o książkach albo wąchać w zoo wilki grzywiaste. Pewnie dużo kobiet na portalach randkowych szuka kogoś, kto je utrzyma, ale są też takie, co szukają towarzystwa i mniej zobowiązań i po prostu możecie się spotykać i nie trzeba planować wszystkich aspektów życia razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nicholas1981[/color][/b], jak ktoś ma nasiloną depresję to w związku też nie będzie się mu/jej chciało żyć :/

Jasne, ale ja nie mówię globalnie, mówię tylko i wyłącznie z własnego punktu widzenia. Parę miesięcy temu chciałem umrzeć, teraz na razie nie i to jest chyba ok. Więc w jakiś sposób związek mi pomógł - dodam, że chodzi o wspólne mieszkanie, żeby nie było wątpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, a to dziwne, bo wydaje mi się, że bogaci panowie raczej nie siedzą na sympatii.

Nicholas1981, jak ktoś ma nasiloną depresję to w związku też nie będzie się mu/jej chciało żyć :/

Różnie to bywa.Ja zawsze trafiam na kobiety,które szukają kogoś zaradnego życiowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi, że ludzie mogą ze sobą żyć całe życie, a poznanie się to dzieło przypadku. Nie wierzę w przeznaczenie, boski plan, że ktoś nam jest przeznaczony i one bzdety.

Koleżanka kiedyś wrzuciła demota, że "jeśli do tej pory jesteś singielką to znaczy, że Bóg zarezerwował cię dla kogoś naprawdę wyjątkowego".

Na co druga jej skomentowała: Nie wierzę w to. Zresztą w Boga chyba też nie.

 

Rozwaliło mnie to zupełnie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet nie wyobrażam sobie życia w związku całe życie byłem sam ale może to i dobrze bo jak można tęsknić za czymś czego się nigdy nie zasmakowało? Akurat w takich przypadkach pisanie że z kimś się łatwiej żyje trochę mija się z celem. Nie zawsze życie z kimś jest lepszym rozwiązaniem niż życie samemu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×