Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Po tygodniu jedzenia 37,5 mg mogę napisać, że to jest raczej dawka podtrzymująca. Nastrój już mi nie spada :great: ale nic się nie poprawia. Miałem syndrom 1 tabletki, a właściwie poprawiło mi się po niej na jakieś 30 minut i wróciło do stanu stabilnego.

 

Hehe to normalka chyba, u mnie drugie podejście i znów po godzinie nagła poprawa jaśniejszy umysł podwyższony nastrój ale po 2,3h

odeszło nawet pisałem o tym na forum dzisiaj że może po jednej tabletce tak działać i wcześniej też ktoś tak miał :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak mam że jak wezme tabletke to mija godzina i się niby lepiej czuje a potem znów pffff. Ale nie rozumiem biorę 75 i z jednej strony jak siedze i nic nie robię, tzn nie zajmę czymś myśli to aż mi szumi w głowie a z drugiej taka dziura w głowie, pustka nastrój nawet o 0,0001% się nie poprawia, nic się nie chce, zero motywacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej z dnia na dzien nie bo moga uboki niezle dac popalic. Jedne z odstawienia SSRI i drugie z zaczynania SNRi wiec niezly mix. Slyszalam, ze sa lekarze co tak robia ale ja znajac leki nie pokwapilabym sie na taki przeskok nawet jakby lekarz mowil, ze nic mi nie bedzie. To nie on w koncu sie meczy i nie on by odczuwal te wszystkie uboki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiśnia z tego co kojarzę to brałeś wcześniej sertraline a wenle tylko 2,3 dni to bez obaw możesz z dnia na dzień wrócić do sertraliny ale z jakiegoś powodu z niej zrezygnowałeś więc zastanów się czy jest do czego wracać i co to da ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wisnia80, Może sobie też wkręcasz te uboki, tak się na nie nastawiasz, że je masz

 

 

Niestety ale nie. Jeśli ja piszę że są uboki, to uwierz mi na słowo na pewno są :mrgreen:

 

Chyba jestem ostatnia osobą na tym forum (o ile nie jedyną :mrgreen: ) która nie zmyśla ;-) i filmów sobie nie wkręca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wisnia80, Jaką bierzesz dawkę, że tak ostro? Ja zacząłem od śmiesznych dawek (mam mało piguł do następnej wizyty) i ani jednego uboka. Przydało by się jakieś urozmaicenie, a tak łykam jak cukierki. Może delikatnie się poprawia.

 

 

37,5mg na razie. Moje uboki to głównie cały czas lać mi się chce, no i te problemy gastryczne, w jeden dzień biegunka, a teraz już 2 dzień dupa kibla nie widziała :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja po valdoxanie mam parcie na mocz :/

No mam brac przed snem to biore. Tyle ze budze sie po 2 czy 3h i oczy jak talerze i nie chce mi sie spac. Narazie 4ty dzien na valdoxanie. Zobaczymy co bedzie dalej.

Aha, i cisnienie 100 na 70 a zawsze mialam 140 na 80. Lekarz powiedzial, ze to od upalu. :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja po valdoxanie mam parcie na mocz :/

No mam brac przed snem to biore. Tyle ze budze sie po 2 czy 3h i oczy jak talerze i nie chce mi sie spac. Narazie 4ty dzien na valdoxanie. Zobaczymy co bedzie dalej.

Aha, i cisnienie 100 na 70 a zawsze mialam 140 na 80. Lekarz powiedzial, ze to od upalu. :shock:

 

Wszystko spoko tylko Valdoxan to nie jest WENLAFAKSYNA więc to nie w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chada, wszystko spoko tylko, ze taka skolowana chodze, ze nawet nie zwrocilam uwagi, ze to nie ten temat. Chodzilo o parcie na mocz, ze widocznie nie tylko po wenli, a skonczylo sie wywodem o valdoxanie. I ze pozniej poszlo nie na temat to juz wynik gonitwy mysli splatanych.

A zreszta tam na valdoxanie to nic sie nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chada, wszystko spoko tylko, ze taka skolowana chodze, ze nawet nie zwrocilam uwagi, ze to nie ten temat. Chodzilo o parcie na mocz, ze widocznie nie tylko po wenli, a skonczylo sie wywodem o valdoxanie. I ze pozniej poszlo nie na temat to juz wynik gonitwy mysli splatanych.

A zreszta tam na valdoxanie to nic sie nie dzieje.

 

Sorry ja mam dzisiaj mam taki niepokój psychoruchowy/akatyzja i nawet nie doczytałem do końca albo nie zrozumiałem co wcześniej było pisane.Teraz ja nagnę temat i zapytam jak Agomelatyna(Valdoxan) działa na Cb?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×