Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Idź do pierwszego lepszego lekarza, niech Ci zapisze. Teraz to w szpitalu tylko. W takich sytłacjach teoretycznie w aptece, powinni Ci wydać bez recepty. Ale praktycznie? Nie wiem.

 

dzięki za pomoc, dostałem nauczkę ze nie wolno samemu odstawiać mam juz tabletki i je zażyłem mam nadzieje że sie polepszy bo dziś ciężko było 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorę efectin już 5 tydzień...ogólnie dobrze sie czuję mam taką pozytywną energię...ale mam też złe dni...odczuwam szczególnie rano lęk ogólnie jakaś jestem zdołowana dziś właśnie mam taki dzień...i nie wiem czy ten efectin jeszcze w pełni nie działa czy już nie będzie lepiej...boję się że będzie trzeba zwiększyć dawkę a to znaczy ze nie jest ze mną dobrze...poza tym mam takie dziwne odpływanie myślami...i jak robię w tym czasie coś to za chwilę nie pamiętam, że to zrobiłam...no i denerwują mnie sny...są jakieś pokręcone i nieprzyjemne dlatego jak się budzę to od razu czuję się nienajlepiej...najlepiej jakby nic mi się nie śniło...a tak co noc jakaś historia...miał ktoś tak?

 

a jak się przechodzi na wyższą dawkę to też jest tak koszmarnie?czy organizm już tego tak nie odczuwa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie glupie u przedzam:) ale tak jakos sie boje ze wzgledu na koszty,bede musiala zmienic Efectin na Velafax.Czy velafax xl to kapsulka,w ktorej sa granulki,tak jak w Efectinie?-to tylko glupia ciekawosc.

Czy ktos odczul roznice miedzy Efectinem,a jego odpowiednikami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×